Nízko-energetická novostavba 3-izbových bytov s loggiami vo Veľkom Slavkove (tepelné čerpadlo, fotovoltika)

Reality Poprad

3 izbový byt | 70 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbové byty v novostavbe s príjemnou loggiou a balkónom vo vyhľadávane

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 24.09.2025
Byty na predaj Poprad

181,896 € 2599 €/m²

Top
Top

Nízko-energetická novostavba 3-izbových bytov so záhradkami vo Veľkom Slavkove (tepelné čerpadlo, fotovoltika)

Reality Poprad

3 izbový byt | 70 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbové byty v novostavbe so záhradkami s rozlohou od 39 m² do 132 m² v

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 24.09.2025
Byty na predaj Poprad

184,896 € 2641 €/m²

Top
Top

Na predaj 2izbový byt s loggiou Poprad - sídlisko Západ

Reality Poprad

2 izbový byt | 29. augusta | 52 m²

Deltaproperty vám ponúka na predaj 2izbový byt s loggiou v Poprade, na sídlisku Západ - ul.29.a

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

143,000 € 2750 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na predaj krásny moderný trojizbový byt v centre mesta Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | Francisciho | 101.75 m²

Ponúkame na predaj krásny moderný trojizbový byt v centre mesta Poprad. Byt sa nachádza na treť

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

287,000 € 2821 €/m²

Ponúkame na predaj priestranný trojizbový byt, ktorý sa nachádza v centre mesta Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | Francisciho | 99.51 m²

Ponúkame na predaj priestranný trojizbový byt, ktorý sa nachádza v centre mesta Poprad. Byt sa

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

285,000 € 2864 €/m²

Na predaj krásny moderný byt s terasou v centre Popradu

Reality Poprad

3 izbový byt | Francisciho | 96.64 m²

Na predaj krásny moderný byt s terasou v centre mesta Poprad. Byt sa nachádza na štvrtom poscho

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

275,000 € 2846 €/m²

Reality Poprad

3 izbový byt | Francisciho | 87.06 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

270,000 € 3101 €/m²

PREDAJ EXKLUZÍVNE: 1i byt s balkónom; 41,02 m2; POPRAD; 124.200€

Reality Poprad

1 izbový byt | Ludvika Svobodu | 45.52 m²

ADRIREAL v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj jednoizbový byt v meste Poprad, na ul

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

124,200 € 2728 €/m²

✨ PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT S VEĽKÝM POTENCIÁLOM – POPRAD, UL. PARTIZÁNSKA ✨

Reality Poprad

4 izbový byt | Partizánska | 77 m²

Hľadáte bývanie, ktoré si môžete pretvoriť presne podľa svojich predstáv? Alebo výhodnú investi

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Priestranný 3-izbový byt s balkónom v Poprade Juh 3

Reality Poprad

3 izbový byt | Záborskeho | 65.23 m²

Realitná kancelária Centrumreal Vám exkluzívne ponúka slnečný a priestranný 3-izbový byt s balk

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

165,000 € 2530 €/m²

AV REALITY ponúka na predaj krásny 3-izbový byt v Poprade

Reality Poprad

3 izbový byt | Partizánska | 74 m²

AV REALITY POPRAD ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom. Tento moderný a priestranný byt je

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

200,000 € 2703 €/m²

3 izbový byt Poprad centrum - PREDAJ

Reality Poprad

3 izbový byt | Mnohelova | 68 m²

Centrum Real ponúka na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt v centre mesta Poprad. Byt o rozlohe

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

TOP CITY | MODERNÉ 3 IZBIOVOVÉ BYTY - POPRAD, CENTRUM

Reality Poprad

3 izbový byt | - | 120 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám s radosťou predstavuje moderné byty v novostavbe na ulici Fran

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

265,000 € 2208 €/m²

PREDAJ 3-izbový byt Spišská Sobota - novostavba

Reality Poprad

3 izbový byt | Grébova | 89.9 m²

AV REALITY vám ponúka na predaj moderný a priestranný 3-izbový byt s dvomi terasami. Byt sa nac

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

250,000 € 2781 €/m²

HĽADÁME PRE KLIENTA: 1izb byt s balkónom; POPRAD; platba v hotovosti

Reality Poprad

1 izbový byt | JUH | 40 m²

ADRIREAL hľadá pre klienta 1-izbový byt v Poprade. Pre konkrétneho klient hľadáme byt po čias

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

115,000 € 2875 €/m²

3 - izbový byt v NOVOSTAVBE , Poprad - MATEJOVCE

Reality Poprad

3 izbový byt | - | 46.1 m²

Hľadáte dostupné bývanie za skvelú cenu kde si všetko zariadite podľa vlastných predstáv? Máme

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

110,000 € 2386 €/m²

NA PREDAJ: MODERNÝ 3 IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE - POPRAD

Reality Poprad

3 izbový byt | - | 74 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám s radosťou ponúka na predaj exkluzívny 3-izbový byt v jednej z

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

327,000 € 4419 €/m²

NA PREDAJ: MODERNÉ 3 IZBOVÉ BYTY V CENTRE POPRADU

Reality Poprad

3 izbový byt | - | 120 m²

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

265,000 € 2208 €/m²

PREDAJ EXKLUZÍVNE: 4i byt s lodžiou; 100,96 m2; POPRAD; 204.900 €

Reality Poprad

4 izbový byt | Svätoplukova | 100.96 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový byt s celkovou vý

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

204,900 € 2030 €/m²

HĽADÁME PRE KLIENTA: 2i byt; pôvodný stav; POPRAD

Reality Poprad

2 izbový byt | Ludvika Svobodu | 52 m²

ADRIREAL hľadá pre konkrétneho klienta 2-izbový byt v Poprade. Byt môže byt v pôvodnom stave a

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

140,000 € 2692 €/m²

3 izb .Byt s výhladom na Tatry

Reality Poprad

3 izbový byt | uherová | 65 m²

Ponúkame na predaj krásny 3-izbový byt nachádzajúci sa v Poprade. Tento byt je ideálnou voľbou

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

165,000 € 2538 €/m²

PREDAJ 2-izbový byt Spišská Sobota - novostavba

Reality Poprad

2 izbový byt | Grébova | 56.8 m²

AV REALITY vám ponúka moderný a priestranný 2-izbový byt s dvomi terasami, situovaný na prízemí

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

200,000 € 3521 €/m²

NOVOSTAVBA 4-izbový byt s veľkou záhradou a s parkovacím miestom

Reality Poprad

4 izbový byt | Spišské Bystré | 100 m²

Ak hľadáte 4-izbový byt s vlastným parkovacím miestom, vlastnou záhradou v pokojnej lokalite pr

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

229,000 € 2290 €/m²

NA PREDAJ: PRIESTRANNÝ 3 IZBOVÝ BYT - POPRAD, CENTRUM

Reality Poprad

3 izbový byt | - | 73 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám ponúka na predaj tento krásny 3-izbový byt v pôvodnom, ale max

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

169,990 € 2329 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23063)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30294)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie