Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom – Fiľakovo

Reality Fiľakovo

3 izbový byt | 69.52 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom na Farskej lúke vo Fiľakov

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Fiľakovo

69,000 € 993 €/m²

PREDANÉ - Priestranný rodinný dom, Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 203.67 m²

Ppriestranný rodinný dom s veľkým pozemkom, ako súčasť dvojdomu, v obľúbenej lokalite Chrenovis

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rimavská Sobota

Cena dohodou

PREDANÉ 2-izbový byt s výťahom a pivnicou, Fiľakovo

Reality Fiľakovo

2 izbový byt | Sládkovičova | 56.4 m²

Hľadáte útulný byt v centre Fiľakova za skvelú cenu, v ktorom sa budete cítiť príjemne už od pr

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Fiľakovo

Cena dohodou

Pozemok v tesnej blízkosti hradu – Fiľakovo

Reality Fiľakovo

Komerčná zóna | 165 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 165 m² v lukratívnej lokalite pri vstupe do areálu Fiľakovs

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Fiľakovo

23,000 € 139 €/m²

NOVÁ CENA 3-izbový byt, Brezovec

Reality Dolný Kubín

3 izbový byt | Ľudovíta Štúra | 73.11 m²

Predstavujeme vám nehnuteľnosť, ktorá ponúka viac než len bývanie. 3-izbový byt o výmere 73,11

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

159,897 € 2187 €/m²

Pozemok s krásnym výhľadom, ktorí Vás očarí... ;)

Reality Klin

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 1,045 m²

Realitka Dalmia má pre Vás ponuku z Klina – z dedinky, ktorá je pre turistov známa minimálne po

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Klin

Info v RK

Dom s krásnym výhľadom na more v Kožine, 115 m od mora

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Na predaj je výnimočne pekný dom v Kožine, vzdialený len niekoľko kilometrov od Zadaru. Nachádz

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj

439,000 € 2739 €/m²

Borik – Novostavba, byt s garážou a čiastočným výhľadom na more

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Na predaj je moderný byt v novostavbe v zadarskej štvrti Borik, situovaný len 500 m od mora a p

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj

325,000 € 4228 €/m²

Vir – novostavba, 1-izbový apartmán, 52,66 m²

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Na predaj je kvalitný 1-izbový apartmán v novostavbe na ostrove Vir. Apartmán sa nachádza na 2

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj

165,000 € 3133 €/m²

Rodinný dom s veľkým potenciálom – Fiľakovo

Reality Fiľakovo

Rodinný dom | Daxnerova | 74 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom vo výborne dostupnej lokalite Fiľakova, ktorý ponúka zaujímavý z

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Fiľakovo

79,900 € 1080 €/m²

REZERVOVANÉ - Priestranný 2-izbový byt v centre mesta – Fiľakovo

Reality Fiľakovo

2 izbový byt | Sládkovičova | 62 m²

Priestranný 2-izbový byt v centre Fiľakova s výmerou 62 m² a balkónom. Byt ponúka praktickú di

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Fiľakovo

Cena dohodou

2 izb. byt RUŽINOV Zimná ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Zimná | 48 m²

Byt je po kompletnej rekonštrukcii - bezpečnostné dvere, elektroinštalácia, vodoinštalácia, po

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

224,000 € 4667 €/m²

Novinka
Novinka

Investičná ponuka - 2 izbový rodinný dom a dielňa, Kuraľany, Levice

Reality Kuraľany

Rodinný dom | Kuraľany | 170 m²

Skyline reality ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový rodinný dom 67m2 a prevádzkovú budovu106m2

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kuraľany

128,000 € 753 €/m²

Novinka
Novinka

3 - izb. byt s lodžiou (74m2) Senica - centrum

Reality Senica

3 izbový byt | Robotnícka | 69 m²

...Byt v tichom centre Senice so zasklenou lodžiou, veľkou murovanou pivnicou a výhľadom do zel

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Senica

113,000 € 1638 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM, 2 izbový byt s loggiou, parkovacie státie, TERRA OPOY

Reality Opoj

2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na prenájom 2 izbový byt s loggiou v Opoji. Byt sa nachádza na

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Opoj

640 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ, rozostavaný rodinný dom, nová lokalita, Brodské

Reality Brodské

Rodinný dom | 120 m²

Rozostavaný rodinný dom v novovybudovanej lokalite – dokončite si ho podľa seba! Hľadáte bývan

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Brodské

159,500 € 1329 €/m²

člen NARKS

Novostavba 3 izbový byt s loggiou a parkovacím státím, Boleráz

Reality Boleráz

3 izbový byt | 75 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový byt s loggiou v novo projekte v obci Bolerá

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Boleráz

159,900 € 2132 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj, 2 izbový byt s predzáhradkou 86 m2, Boleráz

Reality Boleráz

2 izbový byt | 63 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj moderný 2 izbový byt v obci Boleráz, len 11 minút od

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Boleráz

145,900 € 2316 €/m²

člen NARKS

Predaj, Novostavba 2 izbový byt s predzáhradkou, Boleráz

Reality Boleráz

2 izbový byt | 63 m²

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Boleráz

139,900 € 2221 €/m²

člen NARKS

Slnečný pozemok, na predaj Pata, 755m2

Reality Pata

Pozemok pre rodinné domy | 755 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj krásny, slnečný a rovinatý pozemok na predaj v obci

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Pata

106,990 € 142 €/m²

člen NARKS

PREDAJ, rodinný dom, pôvodný stav, Brodské, veľký pozemok, kľudná ulica

Reality Brodské

Rodinný dom | Nezadaná | 206 m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom a investičným potenciálom – Brodské Hľadáte dom s charakterom, v

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Brodské

148,000 € 718 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ, rodinný dom Sekule, kľudná lokalita, čiastočná rekonštrukcia, pozemok 756m2, všetky IS

Reality Sekule

Rodinný dom | Nezadaná | 95 m²

Rodinný dom – Sekule Na predaj rodinný dom v obci Sekule s úžitkovou plochou 100 m², nachádzaj

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Sekule

178,000 € 1874 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom s veľkým pozemkom 1410 m2, Jaslovské Bohunice

Reality Jaslovské Bohunice

Rodinný dom | 157 m²

Hľadáte rodinný dom s veľkým pozemkom a pokojnou atmosférou len pár minút od Trnavy? SIERA real

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Jaslovské Bohunice

189,900 € 1210 €/m²

člen NARKS

NA Predaj 4 izbový byt v projekte VINICE Pezinok 150m2

Reality Pezinok

4 izbový byt | Obchodná | 150.18 m²

Projekt dvoch polyfunkčných domov projektu VINICE, ktoré sa nachádzajú v južnej časti obľúbenej

Publikované: 11.04.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Pezinok

436,240 € 2905 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (738)
Rodinné domy na predaj (23073)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie