Predaj 3 izbového bytu, Tuhárske Námestie, Lučenec.

Reality Lučenec

3 izbový byt | Námestie Tuhárske | 70 m²

Nová cena ! Realitná kancelária REX REAL,s.r.o. ( maklér: Mgr.Milena Bornstein Martušová , mobi

Publikované: 06.09.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Lučenec

103,500 € 1479 €/m²

Predaj stavebného pozemku, Modrý Kameň, časť Majere.

Reality Modrý Kameň

Pozemok pre rodinné domy | Majere | 2,933 m²

Nová cena! Hľadáte pokojné a priestranné miesto pre stavbu vášho vysnívaného rodinného domu? Má

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Modrý Kameň

42,000 € 14 €/m²

Predaj 2 rodinných domov na jednom pozemku, Záhorce.

Reality Záhorce

Rodinný dom | Krtíšska | 356 m²

NOVÁ CENA! Realitná kancelária REX REAL,s.r.o. ( maklér: Mgr. Milena Bornstein Martušová , mobi

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Záhorce

180,000 € 506 €/m²

Predaj rodinného domu, Veľký Krtíš, ul. Vinohradnícka.

Reality Veľký Krtíš

Rodinný dom | Vinohradnícka | 250 m²

Ak očakávate od svojho bývania výborný štandard, ktorý vás ohúri svojou funkčnosťou a priestran

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.06.2025
Domy na predaj Veľký Krtíš

220,000 € 880 €/m²

Bývanie nad kaštieľom – exkluzívny stavebný pozemok vo Vyšnom Kubíne

Reality Vyšný Kubín

Pozemok pre rodinné domy | Mjr. Archipova | 992 m²

Pozemok s ideálnou výmerou pre rodinný dom, ktorý ponúka súkromie, výhľad a pohodlie. Vyšný Kub

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Vyšný Kubín

120 €/m2 120 €/m2

Na predaj – rodinný dom v Krivej s veľkým rovinatým pozemkom

Reality Krivá

Rodinný dom | Nezadaná | 1,317 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažný murovaný rodinný dom v obci Krivej, skolaudovaný v roku 1995. D

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Krivá

149,000 € 113 €/m²

Predaj rodinného domu, Balog nad Ipľom.

Reality Balog nad Ipľom

Rodinný dom | Nová osada | 152 m²

Hľadáte domov, ktorý spája pokojné prostredie s moderným komfortom? Realitná kancelária REX REA

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Balog nad Ipľom

245,000 € 1612 €/m²

Exkluzívny pozemok vo Vyšnom Kubíne – bývanie pre tých, ktorí chcú viac

Reality Vyšný Kubín

Pozemok pre rodinné domy | Mjr. Archipova | 1,103 m²

Projekt Bývanie nad kaštieľom je prémiové bývanie s dokonalým výhľadom na Choč a prináša jedine

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Vyšný Kubín

120 €/m2 120 €/m2

Predaj exkluzívnej chaty, Sklabiná, okres Veľký Krtíš.

Reality Sklabiná

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 254 m²

Hľadáte dokonalé spojenie oddychu, luxusu a súkromia? Práve tu sa začína váš príbeh o oddychu –

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Sklabiná

315,000 € 1240 €/m²

NA PREDAJ - Dizajnový byt s dušou histórie - Halenárska

Reality Trnava

3 izbový byt | Halenárska | 95 m²

REALL INVEST predstavuje na predaj exkluzívny podkrovný 3-izbový byt v absolútnom centre Trnavy

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

289,000 € 3042 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ VEĽKÝ 2-IZBOVÝ BYT V TR.TEPLICIACH S VÝMEROU 69M2

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | 69 m²

TUreality ponúka na predaj veľký 2-izbový byt v obľúbenej kúpeľnej lokalite v Tr. Tepliciach s

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

113,000 € 1638 €/m²

Novinka
Novinka

Lev Reality - Meštiansky 5 izbový dom v srdci Šiah | noblesa minulosti, komfort súčasnosti

Reality Šahy

Rodinný dom | F. Rákócziho II. | 195 m²

Dom z prvej polovice 20. storočia si dodnes zachoval pôvodné plne udržiavané dubové parkety, vy

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 17.12.2025
Domy na predaj Šahy

190,000 € 974 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný rekreačný dom vhodný aj na celoročné bývanie na Krížnom Vrchu v Leviciach

Reality Levice

Chalupa, rekreačný domček | Koháryho ul. | 140 m²

VÝHODY: • Lokalita: tichá, slnečná, v časti, kde sa aj trvalo býva. • Moderné vybavenie: nové e

Publikované: 29.11.2025 Aktualizované: 15.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

87,000 € 621 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Lev Reality - ŠTÝLOVÝ RODINNÝ V KALNEJ NAD HRONOM

Reality Kalná nad Hronom

Rodinný dom | SNP | 119 m²

Do tohto skvelého domu si prinesiete iba nábytok a môžete sa ihneď nasťahovať. PARAMETRE: 8

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Domy na predaj Kalná nad Hronom

198,000 € 1664 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

14 árov s vlastnou studňou, chatkou a energiami – ideálne na víkendový únik

Reality Levice

Záhrada | Svätojánska | 1,398 m²

Lokalita: Strážny vrch Rozloha: 14 árov (šírka 7,5 m × dĺžka 186 m) Cena: 37 000 € Čo robí

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 28.11.2025
Pozemky na predaj Levice

37,000 € 26 €/m²

Lev Reality - Moderné bývanie v Zlatých Moravciach – Štýl, komfort a domov, ktorý si zamilujete

Reality Zlaté Moravce

2 izbový byt | SNP | 60 m²

Predstavte si, že sa vraciate po dlhom dni do moderného priestoru plného svetla, kde vonia nový

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Zlaté Moravce

Info v RK

Lev Reality - Tehlový holodom nad Levicami – pokoj, priestor a potenciál!

Reality Levice

Rodinný dom | Ul. Svätý Ján | 136 m²

Len 2minúty od mesta Levice, v smere na Kalinčiakovo, sa nachádza tento útulný 3-izbový rodinný

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Levice

140,000 € 1029 €/m²

Lev Reality - Slnečný rodinný dom na 7,3 árovom pozemku blízko centra Zlatých Moraviec

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | E. M. Šoltésovej | 160 m²

Predstav si dom, kde ranné slnko zalieva kuchyňu vôňou kávy a večer si vychutnáš západ slnka na

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Domy na predaj Zlaté Moravce

200,000 € 1250 €/m²

Lev Reality - Krásna rozprávková chalupa na okraji lesa

Reality Hosťovce

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 110 m²

Pre tiché rána a večery pod hviezdnou oblohou, pričom z lesa zvedavo vykukujú jelene a preháňaj

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 05.12.2025
Chaty a chalupy na predaj Hosťovce

160,000 € 1455 €/m²

Kancelária v Átriu v centre mesta Levice

Reality Levice

Kancelárie, administratívne priestory | Ul. Ľ. Štúra | 16 m²

Objav výnimočný priestor o rozlohe 16 m² priamo na pešej zóne, kde sa spája reprezentatívnosť,

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Priestory na prenájom Levice

300 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Zariadená slnečná garsónka s loggiou vo vyhľadávanej časti Petržalky - pet friendly

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Budatínska | 27.95 m²

Ponúkame na prenájom útulný, komplet zariadený 1 izbový byt 27,95 m2 v Petržalke na Budatínskej

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

420 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na predaj RD v Jesticiach okr. Rimavská Sobota

Reality Jestice

Rodinný dom | - | 60 m²

Výhodne predám nedokončený RD v obci Jestice, 24 km od okresného mesta Rimavská Sobota. Rodinný

Publikované: 12.05.2020 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Jestice

26,900 € 448 €/m²

ZNÍŽILI sme cenu o 30.000 Eur, RD s bazénom v Tornali okr. Revúca

Reality Tornaľa

Rodinný dom | Hurbanova | 150 m²

Ponúkam na predaj veľmi pekný asi 60 ročný dom nachádzajúci sa v tichej lokalite mesta pri žel

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Tornaľa

229,900 € 1533 €/m²

Nové stavebné pozemky vo Váhovciach. Výstavba ukončená. Kolaudujeme!

Reality Šaľa

Pozemok pre rodinné domy | 413 m²

WEB STRANKA PROJEKTU: www.pozemkyvahovce.sk VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=aQc6MVsF1Ig

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Šaľa

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23069)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Upresniť hľadanie