Nové stavebné pozemky vo Váhovciach. Výstavba ukončená. Kolaudujeme!

Reality Šintava

Pozemok pre rodinné domy | Pivovarská | 413 m²

WEB STRANKA PROJEKTU: www.pozemkyvahovce.sk VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=aQc6MVsF1Ig

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Šintava

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Šalgočka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 413 m²

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Šalgočka

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Polyfunkčný objekt v Hrnčiarskych Zalužanoch

Reality Hrnčiarske Zalužany

Obchodné priestory | Hrnčiarske Zalužany | 384 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj polyfunkčný objekt v obci Hrnčiarske Zalužany. Budova je vhod

Publikované: 23.06.2021 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Hrnčiarske Zalužany

Cena dohodou

Rezervované !!!!Rodinný dom v obci Padarovce za výhodnú cenu !!!

Reality Padarovce

Rodinný dom | Padarovce | 240 m²

Do ponuky našej kancelárie pribudla nová ponuka dvoch rodinných domov v malebnej dedinke Padaro

Publikované: 13.11.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Padarovce

37,000 € 246 €/m²

Výrazná zĺava !!! Predaj 2 izb. bytu na ul. Česká

Reality Rimavská Sobota

2 izbový byt | Česká | 54 m²

Ponúkame na predaj pekný, slnečný 2 - izbový byt, 54 m2, na ulici Česká 18 ( Sídl. Západ) Sa

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

68,000 € 1259 €/m²

Pozemok - Horné Zahorany

Reality Horné Zahorany

Pozemok pre rodinné domy | 2,175 m²

Ponúkame na predaj rovinatý pozemok na okraji obce Horné Zahorany. Pozemok je vhodný napríklad

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Horné Zahorany

35,000 € 16 €/m²

Pripravené pozemky na výstavbu vo Váhovciach. Kolaudujeme!

Reality Dolná Streda

Pozemok pre rodinné domy | Váhovská | 413 m²

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Streda

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

ZĽAVA - Usadlosť - „ Štavičné briežky - Prievrana“ okr. Poltár - 6.354 m2

Reality Poltár

Farmárska usadlosť | PRIEVRANA | 200 m²

Prostredie po ktorom túži každý, kto chce uniknúť pred ruchom veľkomesta, načerpať energiu a ob

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Poltár

250,000 € 1250 €/m²

5 izbový rodinný dom ul. Sedliacka

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | Sedliacka | 293 m²

Priestranný dvojpodlažný rodinný dom sa nachádza v príjemnej časti, neďaleko centra mesta Rimav

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Rimavská Sobota

210,000 € 717 €/m²

RD Tomašová ul. J. Kráľa

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | J. Kráľa | 82 m²

Tento rodinný dom osloví najmä tých, ktorí chcú vymeniť bývanie v byte za rodinný dom. Dom ponú

Publikované: 15.02.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Rimavská Sobota

105,000 € 1280 €/m²

Pripravené pozemky na výstavbu vo Váhovciach. Kolaudujeme!

Reality Váhovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 413 m²

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Váhovce

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Hlohovec

Pozemok pre rodinné domy | 413 m²

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Hlohovec

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Sereď

Pozemok pre rodinné domy | 413 m²

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Sereď

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

POZOR! Znížená cena.....Podnikateľská budova v Tornali, okr. Revúca

Reality Tornaľa

Rodinný dom | Hurbanova | 300 m²

Ponúkame na predaj veľkú nehnuteľnosť nachádzajúce sa v kompletne zrekonštruovanej budove v mes

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Tornaľa

259,900 € 1000 €/m²

Chata pre 12 osôb pri Ochtinskej aragonitovej jaskyni okr. Rožňava

Reality Ochtiná

Chalupa, rekreačný domček | . | 125 m²

Predám peknú, veľkú, murovanú chatu v Ochtinej, okr. Rožňava. Nachádza sa v blízkosti Hotela Hr

Publikované: 26.02.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ochtiná

164,300 € 1314 €/m²

Na predaj je rodinný dom v obci Vrbovce okr. Rimavská Sobota

Reality Veľké Teriakovce

Rodinný dom | Hlavná | 100 m²

Predám rodinný dom v obci Vrbovce nad Rimavou. Jedná sa o starší 3- izb. dom a príslušenstvo, k

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Veľké Teriakovce

39,900 € 399 €/m²

Rodinný dom - Zacharovce

Reality Zacharovce

Rodinný dom | Zacharovce | 90 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v tichej a pokojnej lokalite, ideálne pre tých, ktorí hľadajú mi

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Zacharovce

65,000 € 722 €/m²

3,5-izb. byt v uzatvorenej rezidencii Grand Koliba s predzáhradkou, 2 garážovými státiami a 2 pivnicami

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Frankovská | 90 m²

Byt sa nachádza v tichom a zelenom prostredí v novovybudovaného, súkromného rezidenčného proje

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,600 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Domček na chalupárenie v obci Polom okr. Rim. Sobota

Reality Hnúšťa

Rodinný dom | Polom | 80 m²

Na predaj je dobrý rodinný dom v malej obci Polom na Južnom Slovensku. Nachádza a asi 10 km za

Publikované: 26.01.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Hnúšťa

23,000 € 288 €/m²

TOTO SA OPLATÍ, novostavba s 20 á pozemkom, pri Tornali, okr. Revúca

Reality Tornaľa

Rodinný dom | - | 220 m²

Predám nedokončenú novostavbu hospodárskej budovy v malej obci pri Tornali, okres Revúca. Pôvod

Publikované: 30.09.2020 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Tornaľa

63,900 € 290 €/m²

Na predaj je luxusný 3- izb. byt v Tornali

Reality Tornaľa

3 izbový byt | Závodná | 60 m²

Na predaj je luxusný 3- izb. byt v Tornali na ulici Závodnej. Nachádza sa v tehlovej bytovke na

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Tornaľa

84,900 € 1417 €/m²

POZOR ! Znížená cena veľký 3-izb. rodinný dom v Rimavskej Seči

Reality Rimavská Seč

Rodinný dom | . | 100 m²

Predám veľký 3- izbový rodinný dom v Rimavskej Seči. Nachádza sa ako posledný dom na slušnej ul

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Rimavská Seč

32,000 € 320 €/m²

Predaj rodinného domu, znížená cena o 5 100€

Reality Lovinobaňa

Rodinný dom | 117.15 m²

ZNIZENA CENA O 5 100€!🏡 Predaj rodinného domu v peknej a tichej obci Uderiná, ktorá sa nachádz

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Lovinobaňa

104,900 € 895 €/m²

MIKELSSEN - Na predaj praktická garsónka s loggiou na Rybničnej ulici

Reality Bratislava-Vajnory

Garsónka | Rybničná | 27 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj zaujímavú investičnú príležitosť - ga

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

99,900 € 3700 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23069)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (738)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Upresniť hľadanie