Investičné apartmány v hotelovom rezorte na Costa Cálida, Los Alcazares

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Výborná lokalita blízko mora a golfových ihrísk v Los Alcázares, pobrežie Costa Cálida V jedne

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj

324,900 € 3610 €/m²

Znížená cena - Elegantná vila s bazénom a otvoreným výhľadom na more

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

V bezprostrednej blízkosti Zadaru ponúkame na predaj túto elegantnú vila s bazénom a otvoreným

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj

880,000 € 3259 €/m²

Moderná vila s otvoreným výhľadom na more

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Na predaj je moderná vila, ktorá je momentálne vo výstavbe a nachádza sa v pokojnej a atraktívn

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Domy na predaj

850,000 € 4250 €/m²

Investičný 12hektárový pozemok na priemyselné účely

Reality Bátorove Kosihy

Priemyselná zóna | 127,143 m²

Ponúkame na predaj pozemok ktorý je svojou lokalitou vhodný na priemyselné účely, resp. logisti

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 07.11.2025
Pozemky na predaj Bátorove Kosihy

69 €/m2 69 €/m2

Luxusná vila s bazénom, Kaštela

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Na predaj je táto moderne navrhnutá a luxusne vybavená vila s bazénom, ktorá sa nachádza v poko

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 06.02.2026
Domy na predaj

850,000 € 3696 €/m²

Luxusná vila v Chorvátsku s bazénom a výhľadom na more - znížená cena

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Novopostavená luxusná vila aktuálne na predaj v malej, ale obľúbenej turistickej destinácii v s

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Domy na predaj

870,000 € 5762 €/m²

Nové apartmány priamo pri pláži na ostrove Pag

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Ponúkame na predaj moderné apartmány v exkluzívnej lokalite, v prvom rade pri mori na ostrove P

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj

254,882 € 6217 €/m²

Novostavba na ktorej sa nešetrilo - 4 izbový rodinný dom v tichej lokalite

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | 127.35 m²

Ponúkame Vám na predaj tento 4-izbový rodinný dom v tichej lokalite v novovybudovanej ulici vo

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

235,000 € 1845 €/m²

Perfektná investičná príležitosť priamo v centre Nových Zámkov

Reality Nové Zámky

Objekt pre obchod | Turecká | 175.55 m²

Reprezentatívny komerčný priestor s vysokou frekvenciou pohybu a výbornou dostupnosťou. Atraktí

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Nové Zámky

349,000 € 1988 €/m²

Administratívne priestory na prenájom - Polyfunkčná budova vhodná aj ako zdravotné stredisko

Reality Nové Zámky

Administratívny objekt | 144 m²

Ponúkame Vám administratívne priestory - polyfunkčný objekt na prenájom. Objekt je vhodný na p

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 19.01.2026
Objekty na prenájom Nové Zámky

850 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Stavebné pozemky 8 hektárov - obec Balvany

Reality Kameničná

Priemyselná zóna | 80,000 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky , spolu o rozlohe cca.8 hektárov (80 tisíc m2) pozemky sa n

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 07.11.2025
Pozemky na predaj Kameničná

24.9 €/m2 25 €/m2

Obchodné priestory Kancelárie Prenájom

Reality Šaľa

Kancelárie, administratívne priestory | Hlavná | 32 m²

Ponúkame na prenájom nebytové priestory v centre mesta Šaľa, ktoré sa nachádzajú priamo nad peš

Publikované: 12.11.2019 Aktualizované: 23.02.2026
Priestory na prenájom Šaľa

400 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Kúpim 1 izbový byt - hotovosť ihneď - kdekoľvek v SA

Reality Šaľa

1 izbový byt | 39 m²

Kúpim 1iz byt v akejkoľvek lokalite v meste Šaľa alebo Šaľa-Veča. Platba v hotovosti. Ohľadne

Publikované: 26.11.2020 Aktualizované: 12.03.2026
Byty na predaj Šaľa

80,000 € 2051 €/m²

Predajte a zostaňte tam bývať /// kdekoľvek v SA

Reality Šaľa

3 izbový byt | 70 m²

Mám súkromne záujem o Kúpu akéhokoľvek bytu tj. Garsónka resp. 1-2-3-4 izbák kdekoľvek v Šali a

Publikované: 21.08.2024 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Šaľa

Cena dohodou

Znížená cena - Exkluzívna vila s bazénom na Istrii, Pula

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Predstavujeme vám exkluzívnu rodinnú vilu v pokojnej rezidenčnej časti blízko mesta Pula, ktorá

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj

1,150,000 € 5750 €/m²

Moderné exkluzívne apartmány v meste Villajoyosa

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Predstavujeme vám moderný rezidenčný projekt v srdci mesta Villajoyosa, len približne 150 metro

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj

249,000 € 6225 €/m²

Krásny dom v prvom rade pri mori a nerušeným výhľadom na more

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Krásny dom nachádzajúci sa na ostrove Vis, len pár metrov od mora v idylickej stredomorskej kra

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Domy na predaj

1,200,000 € 4800 €/m²

Slnečný 3 – Izbový byt SOHO PARK Komárno

Reality Komárno

3 izbový byt | Nezadaná | 110.61 m²

Slnečný 3-izbový byt v rezidencii SOHO Park, Komárno Ponúkame na predaj slnečný 3-izbový byt si

Publikované: 25.12.2025 Aktualizované: 25.12.2025
Byty na predaj Komárno

254,934 € 2305 €/m²

Tehlový Bungalov NOVOstavba

Reality Šaľa

Rodinný dom | Hlavná | 98 m²

Unavujú Vás staršie domy, ktoré je treba rozsiahlo rekonštruovať a neviete čo môžete od nich ča

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Šaľa

174,990 € 1684 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Zrekonštruovaný dom s prístavbami // pozemok 22,44ár

Reality Šaľa

Rodinný dom | Hlavná | 170 m²

Hľadáte pohodlie rodinného domu v tichej lokalite? Unavujú Vás staršie domy, ktoré je treba roz

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Domy na predaj Šaľa

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezervované //3izbák s balkónom // ul. D.Štúra

Reality Sereď

3 izbový byt | D. Štúra | 77 m²

Nehnuteľnosť je aktuálne blokovaná rezerváciou. V prípade že máte záujem o info ohľadne zmeny s

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Sereď

134,000 € 1740 €/m²

Zbavte sa dlhov... a NEsťahujete sa!

Reality Šaľa

Iný byt | xxx | 11,111 m²

Predajte svoj byt - zbavte sa dlhov a zostaňte tam žiť! Ak máte Garsónku resp. 1-2-3-4 izbák k

Publikované: 31.01.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Šaľa

Cena dohodou

Dvoj-záhradka o výmere až 525m2

Reality Šaľa

Záhrada | 525 m²

RK ReNoM Vám ponúka na predaj rekreačnú záhradku. Nachádzajúca sa v záhradkárskej lokalite v bl

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Pozemky na predaj Šaľa

35,000 € 67 €/m²

Zrekonštruovaný dom s prístavbami // pozemok 22,44ár

Reality Žihárec

Rodinný dom | Nezadaná | 170 m²

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 31.12.2025
Domy na predaj Žihárec

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1388)
Reality v Martine (738)
Rodinné domy na predaj (23073)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30434)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Upresniť hľadanie