Villa Dalmara – Luxusná vila pri mori v Privlake

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

VILLA DALMARA Villa Dalmara je posledná vila v komplexe Golden Sunset Villas, ktorý sa nachádz

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj

3,200,000 € 6185 €/m²

Sukošan – novostavba, luxusný apartmán so záhradou a výťahom

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Na predaj je luxusný apartmán v novostavbe v Sukošane, ktorý sa nachádza len 280 m od mora a pr

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj

392,000 € 5200 €/m²

Novostavba s výhľadom na more – apartmán vo Vinjeraci (94,47 m²)

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Na predaj je moderný apartmán v novostavbe, ktorý sa nachádza v malebnom dalmatínskom mestečku

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj

250,000 € 2646 €/m²

Stavebný pozemok v Oravskej Polhore

Reality Oravská Polhora

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,076 m²

Na Hornej Orave sa v posledných pár rokoch dejú veci — obce otvárajú nové územia pre výstavbu a

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Pozemky na predaj Oravská Polhora

103 €/m2 103 €/m2

REZERVOVANÉ - Rodinný dom s pekným výhľadom – Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 204.3 m²

Rodinný dom v radovej zástavbe v obľúbenej časti Rimavskej Soboty – Chrenovisko, ktorý ponúka v

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Rimavská Sobota

Cena dohodou

!! NOVÁ CENA !! 2i byt v centre Or. Veselého

Reality Oravské Veselé

2 izbový byt | Nezadaná | 66 m²

Podľa tohto realitného portálu Nehnutelnosti.sk za posledné dva roky zdraželi najme staršie byt

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Oravské Veselé

79,000 € 1197 €/m²

Pozemok v Rabči vhodný pre rodinný dom

Reality Rabča

Pozemok pre rodinné domy | Radová | 688 m²

V ponuke od Dalmie je pozemok v príjemnej a tichej časti vyhľadávanej obce Rabča – „miesto, kde

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Rabča

61,800 € 90 €/m²

Moderný dom s bazénom a 3 spálňami – Zaton, Nin, 194,33 m²

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Na predaj je atraktívna novostavba s bazénom, nachádzajúca sa v pokojnej časti Zatonu neďaleko

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj

590,000 € 3036 €/m²

Vinjerac – Apartmán 74,60 m² s výhľadom na more, novostavba

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Na predaj je apartmán v novostavbe, ktorý sa nachádza v pokojnej lokalite vo Vinjeraci, len 200

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj

205,000 € 2748 €/m²

RD s projektom na 3 nové byty

Reality Hruštín

Rodinný dom | Hlavná | 306 m²

Exkluzívne od Dalmie... rodinný dom v pôvodnom stave, ktorý čaká na svoj nový príbeh. Nachádza

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Hruštín

154,500 € 505 €/m²

Apartmán s výborným výhľadom na more, Rovanjska, 69,35 m²

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Na predaj je moderný apartmán v novostavbe, nachádzajúci sa v Rovanjskej na atraktívnej lokalit

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj

242,700 € 3500 €/m²

ZNOVA AKTUÁLNE : Posledný voľný pozemok: Stavebné pozemky - Mokraď, Dolný Kubín

Reality Dolný Kubín

Pozemok pre rodinné domy | Kocmál | 568 m²

Ponúkame na predaj rovinaté stavebné pozemky s výnimočnou polohou len pár minút od centra Dolné

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

Cena dohodou

PREDANÉ !!! Krásny útulný 3-izbový dom, Mostová

Reality Mostová

Rodinný dom | 81 m²

Hľadáte nový domov, kde sa budete cítiť naozaj príjemne? Miesto, kde spojíte komfort, súkromie

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Mostová

Cena dohodou

Pozemok v Bobrove s krásnym výhľadom

Reality Bobrov

Pozemok pre rodinné domy | Pod Grúňom | 594 m²

Ponúkame na predaj pozemok v Bobrove na výstavbu Vášho vysnívaného domu. Po rozšírení ÚP obce p

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Bobrov

71,100 € 120 €/m²

!!! PREDANÉ !!! Moderný 3-izbový byt s loggiou, Boriny, DS

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Boriny | 68 m²

Hľadáte bývanie, ktoré vás osloví moderným dizajnom, kvalitou a výbornou lokalitou? Tento kompl

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

135,000 € 1985 €/m²

Veľkorysý 6-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom a súkromím – Fiľakovo

Reality Fiľakovo

Rodinný dom | Viničná | 257 m²

Naozaj priestranný rodinný dom, aký sa na trhu objavuje len výnimočne. Ponúka 257 m² vnútornéh

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Fiľakovo

179,000 € 696 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom – Fiľakovo

Reality Fiľakovo

3 izbový byt | 69.52 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom na Farskej lúke vo Fiľakov

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Fiľakovo

69,000 € 993 €/m²

PREDANÉ - Priestranný rodinný dom, Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 203.67 m²

Ppriestranný rodinný dom s veľkým pozemkom, ako súčasť dvojdomu, v obľúbenej lokalite Chrenovis

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rimavská Sobota

Cena dohodou

PREDANÉ 2-izbový byt s výťahom a pivnicou, Fiľakovo

Reality Fiľakovo

2 izbový byt | Sládkovičova | 56.4 m²

Hľadáte útulný byt v centre Fiľakova za skvelú cenu, v ktorom sa budete cítiť príjemne už od pr

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Fiľakovo

Cena dohodou

Villa Aurelia – Luxusná vila pri mori v Privlake

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Villa Aurelia je prvá vila v komplexe Golden Sunset Villas, ktorý sa nachádza v prvom rade pri

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj

3,400,000 € 6421 €/m²

Pozemok v tesnej blízkosti hradu – Fiľakovo

Reality Fiľakovo

Komerčná zóna | 165 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 165 m² v lukratívnej lokalite pri vstupe do areálu Fiľakovs

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Fiľakovo

23,000 € 139 €/m²

Pozemok pre RD v Námestove

Reality Námestovo

Pozemok pre rodinné domy | Severná | 382 m²

Chcete mať aj Vy svoj pozemok v novej štvrti Námestova, kde sa už výstavba nových domov rozbieh

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Pozemky na predaj Námestovo

59,000 € 154 €/m²

NOVÁ CENA 3-izbový byt, Brezovec

Reality Dolný Kubín

3 izbový byt | Ľudovíta Štúra | 73.11 m²

Predstavujeme vám nehnuteľnosť, ktorá ponúka viac než len bývanie. 3-izbový byt o výmere 73,11

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

159,897 € 2187 €/m²

Pozemok s krásnym výhľadom, ktorí Vás očarí... ;)

Reality Klin

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 1,045 m²

Realitka Dalmia má pre Vás ponuku z Klina – z dedinky, ktorá je pre turistov známa minimálne po

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Klin

Info v RK

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23072)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Reality v Martine (738)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie