PREDANÉ , 3 IZBOVÝ BYT S VL. KÚRENÍM A GARÁŽOU, MLYNICA

Reality Mlynica

3 izbový byt | 75 m²

FLATONIC|LICENCOVANÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ EXKLUZÍVNE ponúka na predaj krásny 3 izbový byt v pod

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Mlynica

Cena dohodou

PREDANE, 3 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVACÍM STÁTIM V NOVOSTAVBE, SVIT

Reality Svit

3 izbový byt | 81 m²

FLATONIC|LICENCOVANÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj slnečný 3 izbový byt v n

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Svit

199,990 € 2469 €/m²

(21_5) 3-izbový byt v projekte Living Park Svit

Reality Svit

4 izbový byt | 104.68 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj 4 izbový byt s podlahovou plochou 92,22 m2 v obci S

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Svit

262,900 € 2391 €/m²

PREDAJ, SLNEČNÝ 2 IZBOVÝ BYT, SVIT

Reality Svit

2 izbový byt | 56 m²

FLATONIC|LICENCOVANÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj krásny 2 izbový byt s

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Svit

144,900 € 2588 €/m²

Pozemok v projekte: 1.153 m² v exkluzívnej komunite 4 domov, Svederník - Marček pri Žiline, Cena: 217.949€

Reality Čadca

Pozemok pre rodinné domy | Marček | 0 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO JE PROJEKT MEDOVÁ LÚKA INÝ? Plánovaná výstavba iba 4 rodinných domov. Vlastná

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Čadca

217,949 €

3-izbový mezonet, Žilina- Vlčince - EUROPALACE s parkovaním

Reality Žilina

3 izbový byt | 90 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový mezonetový byt v Europalace na Vlčincoch v Žiline. Byt o celkovej

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Žilina

899 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Priestor vhodný pre dve ambulancie na predaj v centre obce Iža, 120,88 m2

Reality Iža

Obchodné priestory | 120.88 m²

Ponúkame Vám na predaj priestory ideálne pre 2 ambulancie v obci Iža, len pár minút od Komárna.

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na predaj Iža

139,360.01 € 1153 €/m²

EXKLUZÍVNE! Výrobno - skladový priestor v priemyselnom parku, Kysucké Nové Mesto

Reality Kysucké Nové Mesto

Priestor pre sklad | Športová | 4,154 m²

V exkluzívnom zastúpení Vám na predaj ponúkame výrobno - skladový priestor v Kysuckom Novom Mes

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na predaj Kysucké Nové Mesto

Cena dohodou

Lukratívny pozemok na predaj 15.691m2, Závod - okres Malacky, Cena: 1.200.000€

Reality Závod

Orná pôda | 15,691 m²

Ponúkame Vám na predaj veľmi lukratívny pozemok s rozlohou 15 691 m² v obci Závod vzdialenej 15

Publikované: 06.08.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Závod

1,200,000 € 76 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE! Nadčasový 3 izbový byt s balkónom a vlastným parkovaním, Krásno nad Kysucou - Kalinov

Reality Krásno nad Kysucou

3 izbový byt | 66.13 m²

Predstavujeme ideálne bývanie pre ľudí, ktorí chcú žiť takmer v centre mesta a zároveň v blízko

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Krásno nad Kysucou

560 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

(20) 1-IZBOVÝ BYT V PROJEKTE REZIDENCIA SOBIESKI

Reality Štúrovo

1 izbový byt | 44.82 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 1-izbový byt v developerskom projekte REZIDENCIA SOBIESKI o c

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Štúrovo

Cena dohodou

EXKLUZÍVNY DIZAJNOVÝ DOM NA PRENÁJOM S TERASAMI A SÚKROMÍM, GBEĽANY

Reality Gbeľany

Rodinný dom | 117 m²

Ponúkame na prenájom architektonicky výnimočný dom v Gbeľanoch. Jemné oblúkov

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na prenájom Gbeľany

Cena dohodou

PRIPRAVUJEME DO PONUKY | Štýlová garsónka po rekonštrukcii | Ideálna na bývanie alebo investíciu | Žilina – Hliny VIII

Reality Žilina

Garsónka | 24 m²

Ponúkame na predaj prakticky riešenú garsónku s výmerou 24 m² vo vyhľadávanej lokalite Hliny VI

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

Moderný 4-izbový dom s bazénom, krytou terasou a súkromím, Hamuliakovo, 323 000 €

Reality Hamuliakovo

Rodinný dom | 97 m²

Hľadáte moderné bývanie blízko Bratislavy, kde máte súkromie, terasu, bazén a pokoj? Tento 8-ro

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Hamuliakovo

323,000 € 3330 €/m²

Obchodný priestor na prenájom 42 m², centrum Žiliny

Reality Žilina

Obchodné priestory | 42 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor o výmere 42 m², nachádzajúci sa priamo v historickom cen

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

799 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

(B10) Pokojné bývanie v Bitarovej - 4 izbový dom s terasou a záhradou len 5 minút od Žiliny

Reality Bitarová

Rodinný dom | 125 m²

Miesto, kde sa rodina cíti dobre. Dom B10 kombinuje funkčný dizajn, pohodlie a moderné technoló

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Bitarová

327,139 € 2617 €/m²

EXKLUZÍVNE! Veľkolepý priestor plný možností, Žilina - Centrum

Reality Žilina

3 izbový byt | 127.61 m²

PREČO PRÁVE TENTO BYT? Keď sa spojí elegancia s dizajnom vznikne tento byt plný možností. Svojo

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Žilina

332,800 € 2608 €/m²

EXKLUZÍVNE! Chalupa s projektom na rekonštrukciu, Horná Maríková - Vlkov (Javorníky)

Reality Horná Mariková

Chalupa, rekreačný domček | 953 m²

Predstavujeme Vám na predaj staršiu chalupu v lokalite Horná Maríková časť Vlkov v tichej a prí

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Mariková

41,700 € 44 €/m²

Na prenájom kancelária, Žilina - Staré mesto, Cena: 290€/mesiac

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 43 m²

Reprezentatívna kancelária na prenájom priamo na Mariánskom námestí – Žilina, centrum Ponúkame

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

290 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Vlastná záhrada, 3 izby, kozub a dve terasy: celé podlažie rodinného domu na prenájom, Žilina - Trnové, Cena: 850€/mes vrát. energií

Reality Žilina

Rodinný dom | Laborecká | 101 m²

EXKLUZÍVNY PRENÁJOM! PREČO PRÁVE TÁTO NEHNUTEĽNOSŤ? 101 m² úžitkovej plochy + 100 m² rovinatej

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na prenájom Žilina

850 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

VÁŠ PRÍBEH začína teraz: Kúria Pongrác, Liptovský Mikuláš - Liptovská Ondrašová, Cena: 3 950 000 €

Reality Košice-Staré Mesto

Hotel, penzión, ubytovňa | 3,483 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TÁTO PRÍLEŽITOSŤ? Projekty s autentickým príbehom a ROI potenciálom sú

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

3,950,000 € 1134 €/m²

Pripravujeme na predaj - rozostavaný rodinný dom/chalupu na Kysuciach

Reality Čadca

Vidiecky dom | 205 m²

Trojpodlažný zrubový dom s garážou a potenciálom na rekreačné bývanie – dokončite si ho podľa s

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Čadca

Cena dohodou

Bývanie s bonusmi: zariadený 2-izbový byt, parkovisko + záhrada, Rajecké Teplice, Cena: 590€ s energ/mes

Reality Rajecké Teplice

2 izbový byt | Školská | 42.81 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TENTO BYT? 42,81 m² v podkroví na 4. poschodí, bytový dom s moderným vý

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Rajecké Teplice

590 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

2 izbový byt, Žilina Staré mesto, Cena: 185.900€

Reality Žilina

2 izbový byt | 65.8 m²

Existujú byty, ktoré majú dobrú dispozíciu. A potom sú byty, kde svetlo hrá vo váš prospech. Te

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Žilina

185,900 € 2825 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1399)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30390)
Rodinné domy na predaj (23074)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Reality v Martine (743)
Upresniť hľadanie