Na predaj rodinný dom, Dunajská Streda - Cena: 269.000€

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Jánosa Aranya | 120 m²

Na predaj: Zánovný 4-izbový bungalov s garážou a záhradou v pokojnej časti Dunajskej Stredy Po

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

269,000 € 2242 €/m²

08 - 2-izbový apartmán v srdci Rajeckých Teplíc

Reality Rajecké Teplice

2 izbový byt | 53.11 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový apartmán priamo v centre mesta Rajecké Teplice, pár krokov od k

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Rajecké Teplice

173,523 € 3267 €/m²

02 - 2-izbový apartmán v srdci Rajeckých Teplíc

Reality Rajecké Teplice

2 izbový byt | 48.53 m²

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Rajecké Teplice

163,960 € 3379 €/m²

Exkluzívny stavebný pozemok v Rosine pre výnimočné bývanie

Reality Rosina

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Ponúkame na predaj jedinečný stavebný pozemok s výmerou 1245 m² situovaný v jednej z najprestíž

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Rosina

Cena dohodou

Blízko Žiliny, ďaleko od hluku: stavebný pozemok 662 m² s výhľadmi, Peklina, Cena: 73.600€

Reality Dolný Hričov

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TENTO POZEMOK? 662 m² slnečnej parcely na konci príjazdovej cesty = žia

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Hričov

73,600 €

Exluzívne priestranné 4 izbové bývanie s vlastnou garážou, vyhľadávaná lokalita Predmestská ulica

Reality Žilina

4 izbový byt | Predmestská | 86.52 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt s garážou, ktorý je riešený s dôrazom na bežné potreby rodi

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Žilina

339,000 € 3918 €/m²

02.B - 2-izb. apartmán, 55,74 m2, DONOVALY, priamo na zjazdovke

Reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 55.74 m²

Hľadáte miesto, kde sa spája príroda, pokoj a kvalitné bývanie? Tento štýlový apartmán je ideál

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Donovaly

Cena dohodou

PRENÁJOM 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V NOVOSTAVBE, SVIT

Reality Svit

2 izbový byt | 63 m²

FLATONIC|LICENCOVANÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ Vám ponúka na dlhodobý prenájom slnečný 2 izbový byt v

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Svit

750 € 12 €/m²

Pozemok v projekte: 559 m² v exkluzívnej komunite 4 domov, Svederník - Marček pri Žiline, Cena: 105.547€

Reality Svederník

Pozemok pre rodinné domy | Marček | 0 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO JE PROJEKT MEDOVÁ LÚKA INÝ? Plánovaná výstavba iba 4 rodinných domov. Vlastná

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Svederník

105,547 €

Pozemok v projekte: 555 m² v exkluzívnej komunite 4 domov, Svederník - Marček pri Žiline, Cena: 104.927€

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Marček | 0 m²

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

104,927 €

(1_5) 3-izbový byt v projekte Living Park Svit s predzáhradkou.

Reality Svit

3 izbový byt | 136.73 m²

Predpredaj III. etapy projektu! Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj 3 izbový byt s podl

Publikované: 29.10.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Svit

199,000 € 1389 €/m²

(19_5) 3-izbový byt v projekte Living Park Svit s dvoma balkónmi

Reality Svit

3 izbový byt | 87.92 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj 3 izbový byt s podlahovou plochou 74,05 m2 v obci S

Publikované: 28.11.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Svit

203,500 € 2203 €/m²

(16_5) 3-izbový byt v projekte Living Park Svit

Reality Svit

3 izbový byt | 81.77 m²

Publikované: 29.10.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Svit

199,900 € 2329 €/m²

(5_5) 3-izbový byt v projekte Living Park Svit

Reality Svit

3 izbový byt | 80.57 m²

Predpredaj III.etapy! Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj 3 izbový byt s podlahovou plo

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Svit

199,000 € 2470 €/m²

Dvojdom so záhradou, Žilina - Zádubnie

Reality Žilina

Rodinný dom | 250 m²

Ponúkame Vám na prenájom zariadený rodinný dvojdom v mestskej časti Zádubnie v Žiline. Dvojpodl

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na prenájom Žilina

Cena dohodou

Prenájom kancelárií s vlastným parkoviskom, Žilina - Klemensova ul., Cena: 690€/mesačne

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 91 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory o výmere 91 m² v atraktívnej lokalite na Klemens

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

690 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Prenájom - 4.podlažná Administratívna budova, Bytča

Reality Bytča

Kancelárie, administratívne priestory | 800 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívnu budovu v priemyselnom areáli v Bytči. Budova má samost

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Bytča

Cena dohodou

Rozsiahle pozemky na predaj 153.172m2, Dolný Hričov (okres Žilina)

Reality Dolný Hričov

Orná pôda | 0 m²

Ponúkame na predaj súbor pozemkov o celkovej výmere 153.172 m², nachádzajúcich sa v katastrálno

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Hričov

Cena dohodou

3 izbový apartmán 118 m2 centrum Kysucké Nové Mesto 159.999 €

Reality Kysucké Nové Mesto

3 izbový byt | 118 m²

Ponúkame na predaj priestranný apartmán s 3-izbovou dispozíciou nachádzajúci sa v centre Kysuck

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Kysucké Nové Mesto

159,999 € 1356 €/m²

REZIDENCIA SOBIESKI - NOVÉ BYTY V ŠTÚROVE

Reality Štúrovo

1 izbový byt | 1,119 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj byty v developerskom projekte pod názvom REZIDENCIA SOBIESKI,

Publikované: 25.08.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Štúrovo

Cena dohodou

1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM

Reality Štúrovo

1 izbový byt | 48.84 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj 1 izbový byt s balkónom v bytovom dome v Štúrove, na ul. Sobi

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Štúrovo

Cena dohodou

Na prenájom kancelárske priestory, Žilina - Staré mesto, Cena: 10€/m2/mesiac

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 160.7 m²

EXKLUZÍVNE - pripravujeme pre Vás na prenájom kancelárske priestory na 1NP o rozlohe 160,7 m

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

10 €/m2 0 €/m2

EXKLUZÍVNE! Rekreačný pozemok, Turie

Reality Turie

Orná pôda | Turie | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj rekreačný pozemok o celkovej výmere 3551 m2 v obci Turie vzdialenej len

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Turie

16,400 €

PREDANÉ , 3 IZBOVÝ BYT S VL. KÚRENÍM A GARÁŽOU, MLYNICA

Reality Mlynica

3 izbový byt | 75 m²

FLATONIC|LICENCOVANÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ EXKLUZÍVNE ponúka na predaj krásny 3 izbový byt v pod

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Mlynica

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8538)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23074)