Veľkometrážny 4 izbový byt, Banská Bystrica. Cena: 339.710€

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | 120.2 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový byt o čistej výmere 110,76 m2 v lukratívnej časti mesta Banská Byst

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

339,710 € 2826 €/m²

Priestor pre ambulancie alebo iné zdravotnícke služby, na predaj obchodné priestory v novostavbe 79,16 m2

Reality Iža

Obchodné priestory | 79.16 m²

Ponúkame Vám na predaj obchodné priestory o výmere 79,16 m² v obci Iža, ktoré sú ako stvorené p

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na predaj Iža

91,261.9 € 1153 €/m²

Moderný priestor pre rast Vášho podnikania, Park Prosperity Žilina

Reality Žilina

Polyfunkčný objekt | 1 m²

Hľadáte reprezentatívne sídlo pre svoju firmu, showroom s výbornou dostupnosťou alebo strategic

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

6 €/m2/mesiac 6 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

(24) 1-IZBOVÝ BYT V PROJEKTE REZIDENCIA SOBIESKI

Reality Štúrovo

1 izbový byt | 29.35 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 1-izbový byt v developerskom projekte REZIDENCIA SOBIESKI o c

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Štúrovo

Cena dohodou

EXKLUZÍVNE! Prenájom obchodných priestorov - poschodie, Rajec - Námestie SNP

Reality Rajec

Obchodné priestory | Námestie SNP | 90 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné priestory o celkovej výmere až 192 m2 v centre mesta Rajec. P

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Rajec

450 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

6075 m² Vášho súkromia pri Žiline: luxusná vila s výhľadmi, Peklina, Cena: 849 000 €

Reality Žilina

Rodinný dom | Peklina | 384 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TÁTO VILA? Pretože niektoré miesta si vyberiete vy. A niektoré miesta s

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Žilina

849,000 € 2211 €/m²

Bývanie v oblakoch: zariadený 3-izbový byt s výhľadmi, Bratislava-Ružinov - Nivy, Cena: 849.000 €

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 117.79 m²

PREČO PRÁVE TENTO BYT? 117,79 m² luxusného priestoru na jednom z najvyšších poschodí projektu C

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

849,000 € 7208 €/m²

Predaj rodinný dom, Turčianske Teplice - , Cena: 310000€

Reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | 193 m²

Pripravujeme na predaj výnimočný rodinný dom, ktorý v sebe ukrýva veľký potenciál pre komfortné

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

310,000 € 1606 €/m²

07 - 2-izbový apartmán v srdci Rajeckých Teplíc

Reality Rajecké Teplice

2 izbový byt | 48.52 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový apartmán priamo v centre mesta Rajecké Teplice, pár krokov od k

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Rajecké Teplice

161,398 € 3326 €/m²

EXKLUZÍVNE! Pozemok so stavebným povolením, Rajecká kotlina - Ďurčiná (Malá Fatra)

Reality Ďurčiná

Pozemok pre rodinné domy | Ďurčiná | 0 m²

Predstavujeme Vám na predaj parcelu o výmere 600 m2 s právoplatným stavebným povolením 5 minút

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Ďurčiná

48,990 €

Predaj stavebné parcely, Krasňany, Cena: 72.800€

Reality Krasňany

Pozemok pre rodinné domy | 510 m²

Stavebné pozemky s právoplatným stavebným povolením – Krasňany pri Žiline Ponúkame na predaj d

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Krasňany

72,800 € 143 €/m²

02.E - 4-izb. apartmán, 143,93 m2, DONOVALY, priamo na zjazdovke

Reality Donovaly

4 izbový byt | Donovaly | 143.93 m²

Hľadáte miesto, kde sa spája príroda, pokoj a kvalitné bývanie? Tento štýlový apartmán je ideál

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Donovaly

Cena dohodou

Na predaj stavebný pozemok v Hliníku nad Váhom – atraktívna lokalita pri lese s výbornou dostupnosťou - 72.000 Eur

Reality Bytča

Pozemok pre rodinné domy | 660 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 660 m² v tichej, okrajovej časti obce Hliník nad V

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Bytča

72,000 € 109 €/m²

REZERVÁCIA - Blízko Žiliny, ďaleko od hluku: stavebný pozemok 698 m² s výhľadmi, Peklina, Cena: 73.600€

Reality Dolný Hričov

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

REZERVÁCIA - EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TENTO POZEMOK? 698 m² slnečnej parcely na konci príjazdove

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Hričov

73,600 €

REZERVOVANÉ (B2) Priestranný dom s pokojom a komfortom, len 5 minút od Žiliny

Reality Bitarová

Rodinný dom | 125 m²

Domov, kde každý deň začína s úsmevom. Dom B2 ponúka priestor, pokoj a moderný komfort pre celú

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Bitarová

337,440 € 2700 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – Strategicky umiestnený pozemok o výmere 23.943 m² v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Dvorská Cesta | 0 m²

Ponúkame na predaj rozsiahly pozemok s výbornou strategickou polohou v okresnom meste Nové Zámk

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

Luxusné bývanie alebo podnikanie: nehnuteľnosť s bazénom, Žilina - Budatín, Cena: 749.000€

Reality Žilina

Rodinný dom | Letná | 370 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TÁTO NEHNUTEĽNOSŤ? JEDNA NEHNUTEĽNOSŤ, VEĽA MOŽNOSTÍ: 370 m² úžitkovej

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Žilina

749,000 € 2024 €/m²

Predaj Chatky s pozemkom, Belá, Cena: 37.000€

Reality Lysica

Chalupa, rekreačný domček | 593 m²

Ponúkame na predaj pozemok s chatkou v krásnej rekreačnej oblasti neďaleko Terchovej! Hľadáte

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lysica

37,000 € 62 €/m²

Pozemok v projekte: 572 m² v exkluzívnej komunite 4 domov, Svederník - Marček pri Žiline, Cena: 108.097€

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Marček | 0 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO JE PROJEKT MEDOVÁ LÚKA INÝ? Plánovaná výstavba iba 4 rodinných domov. Vlastná

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

108,097 €

PREDAJ, SLNEČNÝ 3 I BYT S DVOMA BALKÓNMI V NOVOSTAVBE, SVIT

Reality Svit

3 izbový byt | 70 m²

FLATONIC|LICENCOVANÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ Vám ponúka na predaj slnečný 3 izbový byt s dvoma bal

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Svit

182,000 € 2600 €/m²

Moderné bývanie v Bitarovej - domy s garážou, terasou a záhradou len 5 minút od Žiliny

Reality Bitarová

Rodinný dom | 125 m²

Obytný súbor Domy Bitarová bol koncepčne navrhnutý s ohľadom na vytvorenie bezpečného, pohodlné

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Bitarová

Cena dohodou

Štýlový 1i byt v novostavbe Kvetnica s balkónom

Reality Žilina

1 izbový byt | 29.5 m²

Ponúkame Vám na prenájom 1-izbový byt s výmerou 29,5 m² + balkón, ktorý sa nachádza na 7. posch

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Žilina

600 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

01 - 2-izbový apartmán v srdci Rajeckých Teplíc

Reality Rajecké Teplice

2 izbový byt | 48.55 m²

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Rajecké Teplice

159,049 € 3276 €/m²

NA PRENÁJOM - SLNEČNÝ KOMPLETNE ZARIADENÝ 2 I BYT, POPRAD - JUH

Reality Poprad

2 izbový byt | 52 m²

FLATONIC|LICENCOVANÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ Vám ponúka na prenájom, kompletne prerobený a moderne

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Poprad

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23074)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30390)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Byty v Banskej Bystrici (1399)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie