Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 100 m²
Táto krásna chata na Olešnej – Burkov vrch ponúka pokojné prostredie uprostred lesa, len pár me
70,000 € 700 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 307 m²
Broker Consulting, a.s., Vám ponúka na predaj objekt apartmánového domu v centre obce Vyhne akt
379,000 € 1137 €/m²
2 izbový byt | 75.3 m²
Na predaj: Krásny byt s balkónom a výhľadom na Bratislavu RK BrokerConsulting predstavuje vám
Cena dohodou
2 izbový byt | Sadová | 60.9 m²
Broker Consulting a.s., Vám ponúka na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt nac
175,000 € 2874 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 28 m²
Matej Lipnický, BROKER CONSULTING, a.s. ponúka na dlhodobý prenájom kancelárske a obchodné prie
376 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,776 m²
Na predaj ponúkame krásny rodinný dom s moderným vybavením a veľkým pozemkom. Domček je útulný
Cena dohodou
Rodinný dom | 590 m²
Boris Kňažko & Broker Consulting, a.s.vo výhradnom zastúpení klienta ponúka: Na predaj; DVA ROD
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,800 m²
Pozemok v lone prírody, len 7 km od Humenného – ideálny na bývanie, hospodárenie či podnikanie
Cena dohodou
Prevádzkový areál | Nad plážou | 18.4 m²
Ponúkame na prenájom moderný obchodný priestor s výmerou 18,4 m² vo vyhľadávanej lokalite Belve
450 €/mesiac 24 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 30 m²
Broker Consulting a.s., Vám ponúka na prenájom kancelárske/obchodné priestory v polyfunkčnej bu
385 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Komerčná zóna | M. Chrásteka | 18 m²
Broker Consulting a.s., Vám ponúka na prenájom parkovacie miesta pre osobné automobily 6x3m vo
35 €/mesiac 2 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 500 m²
STAVEBNÝ POZEMOK S PROJEKTOM A STAVEBNÝM POVOLENÍM – NOVÉ KOŠARISKÁ (ROVINKA – DUNAJSKÁ LUŽNÁ)
199,000 € 398 €/m²
Rodinný dom | Zdravotnícka | 171 m²
Na predaj rodinný dom na Zdravotníckej ulici v mestskej časti Bratislava – Rusovce. Dom bol pos
Cena dohodou
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 205 m²
Luxusná rekreačná vila s panoramatickým výhľadom na Liptovskú Maru a Vysoké Tatry. Najkrajšia
799,500 € 3900 €/m²
Iný stavebný pozemok | 5,514 m²
Ponúkame na predaj rekreačný pozemok s výnimočnou atmosférou v obľúbenej lokalite Vyšné Matejko
85,000 € 15 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Rodinný dom v Moravanoch nad Váhom – pokojné rodinné bývanie s atmosférou domova Predstavte si
266,600 € 1333 €/m²
1 izbový byt | 44.26 m²
Investičná príležitosť priamo na svahu: dva apartmány za cenu jedného na Donovaloch. Hľadáte
135,000 € 3050 €/m²
Vidiecky dom | 139 m²
Boris Kňažko exkluzívne ponúka: Kamenná chalupa po rekonštrukcii – Veľká Lehota (Drozdovo) | 88
84,900 € 611 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 194 m²
Investičná príležitosť v srdci Liptova! Apartmánový dom so 4 samostatnými jednotkami pri Vodnom
729,000 € 3758 €/m²
2 izbový byt | Bottova | 54 m²
Ponúkame na prenájom moderný a plne zariadený 2-izbový apartmán s balkónom a garážovým státím v
Cena dohodou
Orná pôda | 6,462 m²
V exkluzívnom zastúpení klienta Broker Consulting ponúka investičný pozemok v blízkosti logisti
65,000 € 10 €/m²
1 izbový byt | Žilinská | 47 m²
Ponúkame na prenájom jedinečný 1,5-izbový podkrovný byt s balkónom, klimatizáciou a netradičnou
870 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 97 m²
Investičná príležitosť v srdci Liptova! Apartmánový dom s 2 samostatnými jednotkami pri Vodnom
369,000 € 3804 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 88 m²
Ponúkame na predaj nové 3-izbové byty vo výstavbe v krásnom prostredí pri golfovom ihrisku Red
214,212 € 2363 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.