Slnečný 2-izbový byt s vlastnou záhradou a garážou, Biely Kostol

Reality Biely Kostol

2 izbový byt | Potočná | 58 m²

Realitná spoločnosť Prius Vám ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt, ktorý si Vás získa svo

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Biely Kostol

189,900 € 3274 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

MADLEŇÁK Reality | Na predaj pozemok so starým domom v obci Poľný Kesov.

Reality Poľný Kesov

Rodinný dom | Nezadaná | 951 m²

Realitný maklér Peter Madleňák vám ponúka exkluzívne iba u mňa na predaj pozemok so starým domo

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na predaj Poľný Kesov

99,000 € 104 €/m²

5 IZBOVÝ RODINNY DOM s NÁDHERNÝM POZEMKOM, Modranka

Reality Trnava

Rodinný dom | Nezadaná | 129 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI Realitná spoločnosť PRIUS Vám predstavuje exkluzívne na predaj 5 izbový rod

Publikované: 13.05.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trnava

409,900 € 3100 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

2-Generačný 9izb. RD s bazénom a veľkým pozemkom, Dvorníky

Reality Dvorníky

Rodinný dom | Nezadaná | 405 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom v obci Dvorníky, ktorý predstavuje ideálne ri

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

450,000 € 1111 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

TOP NOVOZREKONŠTRUOVANÝ 3IB s VEĽKOU LOGIOU, SNP,POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | SNP 77 | 68 m²

Hľadáte moderné bývanie v priestrannom byte bez investícií, v overenej lokalite s kompletnou ob

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

161,990 € 2382 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NADŠTANDARDNÝ, ZARIADENÝ 2IB PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | 8.mája 316 | 63 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám ponúka exkluzívne na predaj výnimočný, veľmi priestranný 2-izbový

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

141,750 € 2250 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

ZARIADENÝ TEHLOVÝ 2. IZB BYT PEZINOK MUŠKÁT

Reality Pezinok

2 izbový byt | Hroznová | 53.64 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám predstavuje na predaj priestranný a okamžite obývateľný 2-izbový

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Pezinok

175,900 € 3279 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

MADLEŇÁK Reality | Na predaj 3 stavebné pozemky v obci Poľný Kesov.

Reality Poľný Kesov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 697 m²

Realitný maklér Peter Madleňák vám ponúka exkluzívne iba u mňa na predaj 3 stavebné pozemky v o

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Poľný Kesov

Info v RK

MADLEŇÁK Reality | Dom na predaj pri nemocnici v Nitre – vhodný na bývanie, ambulanciu alebo sídlo firmy

Reality Nitra

Rodinný dom | 8. mája | 110 m²

Realitný maklér Peter Madleňák vám exkluzívne ponúka na predaj dom v širšom centre mesta Nitra.

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 04.04.2026
Domy na predaj Nitra

289,000 € 2627 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RD s VEĽKÝM POZEMKOM V SRDCI PRÍRODY, Tŕstie

Reality Dolný Lieskov

Rodinný dom | Tŕstie | 123.5 m²

Predstavte si rána, keď vás namiesto ruchu mesta budí spev vtákov a vôňa čerstvého vzduchu. Mie

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Dolný Lieskov

189,000 € 1530 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozemok k výstavbe RD, GREEN RESIDENCE, Hrubá Borša

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | 587 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám ponúka na predaj výnimočný stavebný pozemok o rozlohe 587 m², sit

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

185,000 € 315 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

MADLEŇÁK Reality | Na predaj 11-árový pozemok v Párovských Hájoch v Nitre

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Fabiánova ulica | 1,116 m²

Realitný maklér Peter Madleňák vám ponúka exkluzívne iba u mňa na predaj pozemok s rozlohou cca

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

145,080 € 130 €/m²

MADLEŇÁK Reality | Na predaj 2-izbový rodinný dom Lukáčovce.

Reality Lukáčovce

Rodinný dom | Nezadaná | 79 m²

Realitný maklér Peter Madleňák Vám ponúka exkluzívne iba u mňa na predaj dom v obci Lukáčovce.

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Lukáčovce

90,000 € 1139 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRIUS - PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK NA KONCI SLEPEJ ULICE, MAJCÍCHOV

Reality Majcichov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,547 m²

Realitná spoločnosť PRIUS company, Vám v exkluzívnom zastúpení predávajúceho, predstavuje na pr

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Majcichov

149,000 € 96 €/m²

JEDINEČNÝ 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM ZEMIANSKE SADY

Reality Sereď

Rodinný dom | 188 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám exkluzívne predstavuje na predaj jedinečný 5-izbový rodinný dom s

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Sereď

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj| Štýlový 4i RD s galériou, veľkou terasou a záhradou v blízkosti Dunaja, Trstená na Ostrove, len 20 min. od BA| Gofar |Exkluzívne

Reality Trstená na Ostrove

Rodinný dom | Nezadaná | 122 m²

Realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj moderný, architektonicky atraktívny 4-izbový ro

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Trstená na Ostrove

209,800 € 1720 €/m²

Stavebné pozemky 624m2 a 625m2 pre rodinné domy v obľúbenej lokalite Florida park, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Kaplnská ulica | 625 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj dva stavebné pozemky s výmerou 625 m² a 6

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

113,000 € 181 €/m²

Obchodný priestor v Rači vhodný na rôznorodé využitie.

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Pri Šajbách | 50.83 m²

Ponúkame na predaj obchodné priestory v Rači. Priestory sa využívajú v súčasnosti ako kaviareň,

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Priestory na predaj Bratislava-Rača

149,000 € 2931 €/m²

MADLEŇÁK Reality | Na predaj stavebný pozemok Nitra - Mlynárce.

Reality Nitra

Pozemok pre bytovú výstavbu | Kmeťova | 1,808 m²

Realitný maklér Peter Madleňák Vám exkluzívne iba u mňa – ponúka na predaj stavebný pozemok o v

Publikované: 10.08.2025 Aktualizované: 01.09.2025
Pozemky na predaj Nitra

149,000 € 82 €/m²

Predaj | Nadčasová architektúra a priestor – 4i RD pri Dunaji s terasou, záhradou a parkovaním, Horný Bar, okr. DS |Gofar |Exkluzívne

Reality Horný Bar

Rodinný dom | Nezadaná | 102 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu s mo

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Horný Bar

196,000 € 1922 €/m²

Ikonická nehnuteľnosť s dušou – prestavaný historický mlyn premenený na luxusné bývanie pri Bratislave | Gofar |Exkluzívne

Reality Lehnice

Rodinný dom | Nezadaná | 310 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj jedinečnú rodinnú vilu, ktorá vznikla pre

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Lehnice

567,000 € 1829 €/m²

Predaj 4-izbový samostatný bungalov, Hurbanova Ves

Reality Hurbanova Ves

Rodinný dom | Buková | 130 m²

FinReal go ponúka exkluzívne na predaj moderný 4-izbový samostatne stojaci rodinný dom – bungal

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hurbanova Ves

329,000 € 2531 €/m²

Predaj 3-izbového veľkometrážneho bytu v blízkosti kúpeľného centra v Dudinciach

Reality Dudince

3 izbový byt | Okružná | 138.5 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový veľkometrážny byt nachádzajúci sa v tesnej blízkosti zn

Publikované: 15.11.2024 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Dudince

159,990 € 1300 €/m²

Prenájom obchodný priestor s výkladom 30m2, Vajnorská ul.BA-Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Vajnorská | 30 m²

FinReal go ponúka na prenájom obchodný priestor s výkladom na Vajnorskej ulici v Bratislave mes

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

660 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1400)
Reality v Martine (744)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Rodinné domy na predaj (23073)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie