3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²
Ponúkame na predaj slnečný 3 - izbový byt o výmere 68m2 na sídlisku Rozkvet. Nachádza sa v zate
139,000 € 2044 €/m²
Objekt pre obchod | Sverepec | 92 m²
Ponúkame na prenájom obchodné priestory vo Sverepci. Priestory sú o výmere 92m2. K dispozícií j
500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Objekt pre obchod | Sverepec | 59 m²
Ponúkame na prenájom obchodné priestory vo Sverepci. Priestory sú o výmere 59m2. K dispozícií j
400 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 60 m²
Ponúkame na predaj komerčný priestor v atraktívnej lokalite v širšom centre Považskej Bystrice.
Info v RK
Lúka, pasienok | Nezadaná | 9,446 m²
Ponúkame na predaj slnečný pozemok v obci Domaniža. Výmera pozemku je 9446 m2. Pozemok je vhodn
Info v RK
Rodinný dom | Žilinská | 392 m²
Investičná príležitosť! Nehnuteľnosť s dvomi samostatnými bytovými jednotkami vhodná na bývanie
Info v RK
Rodinný dom | Nezadaná | 154 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v štádiu HOLODOM v obci Papradno. Dom je dvojpodlažný, stojí na
Info v RK
Rodinný dom | Šebešťanová | 346 m²
Ponúkame na predaj menší rodinný dom v mestskej časti Šebešťanová. Stojí na pozemku o výmere 34
Info v RK
Objekt pre obchod | SNP | 1 m²
Ponúkame na prenájom priestory v Považskej Bystrici vhodné na prevádzkovanie reštaurácie, kavia
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | 968 m²
Ponúkame na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok o výmere 654m2. Pozemok je určený na výsta
Info v RK
Rodinný dom | Dedovec | 470 m²
Ponúkame na predaj átriový rodinný dom na Dedovci. Kolaudovaný bol v roku 2001. Stojí na pozemk
294,000 € 626 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 920 m²
Ponúkame na predaj starší, menší rodinný dom v Bytči. Postavený je z tehly na slnečnom pozemku
179,000 € 195 €/m²
Objekt pre obchod | Centrum | 152 m²
Ponúkame na prenájom zrekonštruované, svetlé obchodné/ kancelárske priestory situované v centre
20 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Prievidzská | 56 m²
Ponúkame na predaj 2 izbový byt na druhom poschodí tehlovej bytovky na ulici Prievidzskej. Byt
56,000 € 1000 €/m²
Polyfunkčný objekt | Centrum | 80.5 m²
Ponúkame na prenájom zrekonštruované, svetlé kancelárske priestory situované v centre mesta. Na
Info v RK
Garsónka | Nezadaná | 24 m²
Ponúkame na prenájom moderne riešenú garsónku, ktorá zaujme čistým dizajnom a praktickým dispoz
460 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 927 m²
Ponúkame na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok o výmere 927m2. Pozemok je určený na výsta
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 654 m²
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 904 m²
Ponúkame na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok v obci Súľov - Hradná. Je určený na výstav
85,000 € 94 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 60 m²
Ponúkame na predaj útulnú dreveničku v katastrálnom území Dolná Mariková - časť Kátlina. Stojí
34,900 € 582 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 846 m²
Ponúkame na predaj pozemok v Považskej Bystrici v blízkosti centra mesta. Celková výmera pozemk
86,970 € 103 €/m²
Skladový objekt | Nezadaná | 84 m²
Ponúkame na prenájom skladový/výrobný priestor o výmere cca 84 m2. Pozostáva z haly a sociálneh
5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | Nezadaná | 184 m²
rodinný dom STUDIENKA - 11 á pozemok !! BAZÉN... 35 min. od Bratislavy.........................
264,500 € 1438 €/m²
1 izbový byt | Ulica Koniarekova | 35 m²
Hľadáte štartovací byt, investičnú príležitosť alebo bývanie v lokalite s výbornou dostupnosťou
149,000 € 4257 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.