NA PREDAJ: Rodinný dom s veľkorysým 2899 m² pozemkom v obci Žarnov

Reality Žarnov

Rodinný dom | Žarnov 103 | 120 m²

Hľadáte pokojné bývanie s dostatkom priestoru pre ďalšiu výstavbu Rodinného domu, záhradu, sad

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Žarnov

59,900 € 499 €/m²

Stavebné pozemky v obci Vtáčkovce

Reality Vtáčkovce

Pozemok pre rodinné domy | Vtáčkovce | 924 m²

Exkluzívne Vám ponúkame NA PREDAJ – stavebné pozemky – v obci Vtáčkovce. Pozemky sú situované

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Vtáčkovce

55,440 € 60 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ Rodinný dom so zimnou záhradou, Méra - Maďarsko

Reality Méra

Rodinný dom | Maďarsko | Méra | Fô utca

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj priestranný a nedávno zrekonštruovaný 3 izbový rodinný dom s

Publikované: 17.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Méra

147,900 € 1275 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izb. BYT v novostavbe 2x balkón a 2x garážové park. miesto

Reality Košice-Košická Nová Ves

3 izbový byt | Zelená Stráň 2 | 64.21 m²

Tento byt si zaslúži Vašu pozornosť! Exkluzívne Vám ponúkame NA PREDAJ kompletne zariadený 3

Publikované: 05.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Košická Nová Ves

350,000 € 5451 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Útulný Rodinný dom s veľkým pozemkom 2470m2, MÉRA - Maďarsko

Reality Méra

Rodinný dom | Maďarsko | Méra | Majus 1 utca

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj útulný a priestranný 3 izbový rodinný dom s veľkým pozemkom

Publikované: 16.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Méra

139,900 € 1076 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Bývanie v srdci mesta - BYT v novostavbe s balkónom, KE – Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Zbrojničná 10A | 46.04 m²

Tento byt si zaslúži Vašu pozornosť! Exkluzívne Vám ponúkame NA PREDAJ kompletne zariadený, p

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

244,000 € 5300 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK NA IBV NA PREDAJ – SABINOV (8 679 m²)

Reality Sabinov

Pozemok pre rodinné domy | Komenského | 8,679 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rozsiahly pozemok v lukratívnej časti mesta Sabinov, ktorý j

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Sabinov

550,000 € 63 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ: 2-izbový byt s loggiou, Húskova ul., Košice - KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Húskova 23 | 50.87 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj kompletne a moderne zrekonštruovaný 2-izbový byt na Húskovej

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

202,500 € 3981 €/m²

PRENÁJOM 3 izb. byt, loggia, TATRANSKÁ ul., KE - STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Tatranská | 72 m²

Ponúkame Vám na PRENÁJOM zariadený 3 izbový byt s loggiou a šatníkom na TATRANSKEJ ul., v mest

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,050 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

4x NOVOSTAVBA chata, Kavečany - Chmeľníky, Košice

Reality Košice-Kavečany

Chalupa, rekreačný domček | Kavečany - Chmeľníky | 22 m²

Ponúkame Vám na PREDAJ v príjemnom prostredí plnom zelene s pekným výhľadom, novopostavené jed

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Kavečany

29,900 € 1359 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ! NA PREDAJ 3,5 izbový byt, 78 m2, Severná ul. - Moldava n/Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

3 izbový byt | Severná | 78 m²

REZERVOVANÉ! Exkluzívne Vám ponúkame na PREDAJ priestranný a plnohodnotný 3,5 izbový BYT s log

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Moldava nad Bodvou

129,990 € 1667 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebné pozemky v obci Nová Polhora

Reality Nová Polhora

Pozemok pre rodinné domy | Nová Polhora | 453 m²

Exkluzívne Vám ponúkame NA PREDAJ – stavebné pozemky – v obci Nová Polhora. Obec Nová Polhora

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nová Polhora

80,000 € 177 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok v obci Lemešany - 311 m2

Reality Lemešany

Orná pôda | Lemešany | 311 m²

Exkluzívne Vám ponúkame NA PREDAJ pozemok – Ornú pôdu v obci Lemešany. Pozemok sa nachádza na

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Lemešany

15,000 € 48 €/m²

Investičná príležitosť: Multifunkčný areál v strategickej lokalite Lemešany

Reality Lemešany

Objekt pre obchod | Lemešany | 465.82 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rozsiahly areál situovaný na ideálnom mieste medzi Košicami

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Lemešany

380,000 € 816 €/m²

Stavebný pozemok v obci Ďurkov (KE – okolie) 511 m²

Reality Ďurkov

Pozemok pre rodinné domy | Roh ulice Cintorínska - Poľná | 511 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoj vysnívaný rodinný dom len kúsok od Košíc? Exkluzívne Vám ponúk

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Ďurkov

75,000 € 147 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ záhrada - intravilán, 1748 m2, Sečovce

Reality Sečovce

Záhrada | ul. Jozefa Horňáka | 1,748 m²

* MOŽNOSŤ VYUŽITIA AKO ZÁHRADA NA PESTOVANIE, NIE JE MOŽNÉ STAVAŤ * Exkluzívne ponúkame na pr

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Sečovce

Cena na vyžiadanie

Stavebný pozemok - 2 693 m² - v obci Bunetice

Reality Bunetice

Pozemok pre rodinné domy | Bunetice | 2,693 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj výnimočne priestranný pozemok v malebnej obci Bunetice (okre

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bunetice

135,000 € 50 €/m²

Pozemok v obci Lemešany - 478 m²

Reality Lemešany

Orná pôda | Lemešany | 478 m²

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Lemešany

23,000 € 48 €/m²

Moderná novostavba Rodinného domu v obci Hidasnémeti za 169.000,-€!

Reality Hidasnémeti

Rodinný dom | Maďarsko | Hidasnémeti | Kassai út.

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj priestrannú novostavbu Rodinného domu v obci Hidasnémeti v M

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hidasnémeti

169,000 € 724 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok v obci BENIAKOVCE

Reality Beniakovce

Pozemok pre rodinné domy | Beniakovce - IBV Roveň | 929 m²

Exkluzívne Vám ponúkame NA PREDAJ stavebný pozemok v obci BENIAKOVCE. Pozemok je súčasťou nov

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Beniakovce

185,800 € 200 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Pozemok pre občiansku vybavenosť - 1033 m² – v obci Sokoľ

Reality Sokoľ

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Kostolianska | 1,033 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj lukratívny investičný pozemok v obci Sokoľ (okres Košice-oko

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Sokoľ

155,000 € 150 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok v obci Novajidrány v Maďarsku

Reality Novajidrány

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Novajidrány | Lenin utca 1

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj slnečný, stavebný pozemok v obci Novajidrány v Maďarsku – le

Publikované: 21.09.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Novajidrány

55,000 € 10 €/m²

NA PREDAJ - 2 pozemky - Záhrady v obci Žírovce (1407 m² a 1886 m²)

Reality Herľany

Záhrada | Žírovce 5 | 1,407 m²

Exkluzívne Vám ponúkame NA PREDAJ 2 atraktívne pozemky v obci Herľany – Žírovce, situované v s

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Herľany

35,000 € 25 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 2,5-izbový byt s loggiou a klimatizáciou – Trieda SNP, Terasa

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Trieda SNP 29 | 69 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj výnimočne priestranný a slnečný 2,5-izbový byt po kompletnej

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

239,000 € 3464 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Rodinné domy na predaj (23070)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (743)
Upresniť hľadanie