ATRAKTÍVNY 3 IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADOU V NADČASOVOM PROJEKTE VILY VEDUTA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hany Meličkovej | 106 m²

FEDORS GROUP ponúka na predaj 3-izbové byty v projekte VILY VEDUTA. Tento projekt spája kvalit

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

636,000 € 6000 €/m²

VÝNIMOČNÝ 3-IZBOVÝ BYT V IKONICKOM PALAIS ESTERHÁZY

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Kapitulská | 88.75 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka jedinečný 3-izbový byt v projekte Palais Esterházy, kde sa jedinečne sp

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

844,652 € 9517 €/m²

Ponúkame na prenájom zabehnutú reštauračnú prevádzku - KEBAB na Miletičovej ulici v Ružinove.

Reality Bratislava-Ružinov

Reštauračné priestory | Miletičova | 78.3 m²

Ponúkame na prenájom zabehnutú reštauračnú prevádzku - KEBAB na Miletičovej ulici v Ružinove. P

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,350 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

APARTIM s.r.o. prenajme pekný, zrekonštruovaný a zariadený 1 izbový byt s balkónom na ulici A.Mráza v Ružinove.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Andreja Mráza | 38 m²

APARTIM s.r.o. prenajme pekný, zrekonštruovaný a zariadený 1 izbový byt s balkónom na ulici A.M

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Spevnená plocha NA PRENÁJOM - 1500m2 a 2300m2 alebo 4300 m2

Reality Banská Bystrica

Komerčná zóna | Zvolenská cesta | 4,300 m²

🏗️ Prenájom oplotenej spevnenej plochy – Banská Bystrica (pri Zvolenskej ceste) REALITY MARKET

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na prenájom Banská Bystrica

1 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Na PRENÁJOM kancelársky priestor 75 m² (1. posch.) v kompletne zrekonštruovanom historickom objekte v centre Banskej Bystrici, Dolná ulica 47

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Dolná ulica | 75 m²

Ponúkame na PRENÁJOM kancelársky priestor o rozlohe 74,91 m2, ktorý sa nachádza v kompletne zre

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

592 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok v Bardejove, časť Mihaľov

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | Mihaľov | 900 m²

Ponúkame na predaj Stavebný pozemok v Bardejove - časť Mihaľov rovinatý, pokojná lokalita obk

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

60 €/m2 60 €/m2

člen NARKS
Novinka
Novinka

REZERVOVANÝ 4 izbový byt v TOP lokalite Ondavská ulica BA II Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Ondavská | 80 m²

REZERVOVANÝ štýlový 4-izbový byt so samostatnými spálňami . Nachádza sa v TOP lokalite, Onda

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Súrne kúpime 2 izbový byt BA V Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

Hľadáme na kúpu nehnuteľnosti : Bratislava Petržalka garsónka, dvojgarsónka, 1 izbový byt, 2 i

Publikované: 11.03.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Hľadáme na kúpu garsónku, 1 izbový byt BA PERTŹALKA

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Nezadaná | 35 m²

Hľadáme na kúpu : Bratislava Petržalka garsónka, dvojgarsónka, 1 izbový byt. Platba v hotovost

Publikované: 01.03.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

REZERVOVANÝ PRIESTRANNÝ 2,5-IZBOVÝ BYT V SRDCI RUŽINOVA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Medzilaborecká | 52.83 m²

REZERVOVANÝ Moderný 2,5-izbový byt pri Štrkovci – komplet rekonštrukcia, skvelá lokalita Hľadá

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ NA BALI

Reality Indonézia

Rodinný dom | Indonézia

EXKLUZÍVNA 3-SPÁLŇOVÁ VILA S BAZÉNOM – CANGGU, BALI Real -H, s.r.o. Vám prináša jedinečnú inve

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj

255,000 € 1977 €/m²

Novinka
Novinka

Hľadáme na kúpu garsónku, 1 izbový byt

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme na kúpu nehnuteľnosti : Bratislava Petržalka garsónka, dvojgarsónka, 1 izbový byt. Pl

Publikované: 12.03.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

RODINNÝ DOM NA HRADNOM VRCHU S VÝHĽADOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Nezadaná | 233 m²

Real – H, s.r.o. ponúka na predaj tehlový rodinný dom, nachádzajúci sa v obľúbenej a najlukrat

Publikované: 12.02.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Snívate o mestskom bývaní ,využite príležitosť skvelého tehlového bytu

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Česká | 59.7 m²

Ak snívate o mestskom bývaní, predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť ponuky 2 izbového bytu v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

249,900 € 4186 €/m²

REZERVOVANÝ NÁDHERNÝ 2,5 - IZBOVÝ BYT V SRDCI RUŽINOVA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Medzilaborecká | 52.83 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

REZERVOVANÝ 2 izbový byt Jurigovo nám. Bratislava IV Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Jurigovo nám. | 45 m²

Real - H, s.r.o. REZERVOVALA j dizajnový moderný 2 izbový byt Jurigovo nám. , Bratislava IV Kar

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

Kúpa bytu BAII Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

Hľadáme na kúpu nehnuteľnosti : Bratislava Ružinov 2 izbový byt , 1,5 izbový byt, 1 izbový byt

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Kúpa bytu Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Real - H,s.r.o. ponúka na predaj rodinný dom Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Nová osada | 120 m²

Real – H, s.r.o. ponúka na predaj tehlový rodinný dom, nachádzajúci sa v centre Dunajskej Stre

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

168,000 € 1400 €/m²

Predaj garáž Čmelíkova ulica Bratislava II Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Čmelíkova | 19 m²

Ponúkame na predaj garáž Čmelíkova ulica, BA II Ružinov, garáž je v osobnom vlastníctve, pozemo

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

39,900 € 2100 €/m²

Ponúkame na PRENÁJOM kancelárske priestory 80 m2 (3. posch.) v absolútnom centre mesta Banská Bystrica, na Hornej ulici č. 65

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Horná 65 | 80 m²

Na PRENÁJOM ponúkame nebytové priestory (NPr. "P") v centre mesta Banská Bystrica, na Hornej 65

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

620 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 4kk s terasou

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Bajkalská | 81.51 m²

Predstavujeme novú kapitolu obľúbenej mestskej štvrte Nový Ružinov. Rozširujeme ponuku bývania

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

446,736 € 5481 €/m²

Novinka
Novinka

NA PRENÁJOM Obchodný priestor 54m2 na Námestí Ľ. Štúra

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Banská Bystrica, ul. Námestie Ľudovíta Štúra 28 | 54 m²

Ponúkame na prenájom pekné obchodné priestory na prízemí menšieho obchodného centra, ktoré sa n

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8537)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Reality v Martine (743)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Rodinné domy na predaj (23070)
Upresniť hľadanie