Pozemok s možnosťou výstavby

Reality Machulince

Záhrada | 577 m²

Hľadáte miesto pre svoj vysnívaný domov? Tento svahovitý stavebný pozemok ponúka pokojné prostr

Publikované: 27.11.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Machulince

50,000 € 87 €/m²

Krásny 6-izbový rodinný dom s garážou, 3 parkovacími miestami a príjemnou bezúdržbovou záhradou v Senci, pozemok 365 m2

Reality Senec

Rodinný dom | Karola Šišku | 170 m²

SaleA – Váš partner v realitách ponúka na predaj priestranný a veľmi dobre dispozične riešený 6

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Senec

379,900 € 2235 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

DIRECTREAL|Krásny pozemok so všetkými IS situovaný v slepej ulici so starým RD ihneď k dispozícií!

Reality Beladice

Pozemok pre rodinné domy | Pustý Chotár | 730 m²

Directreal Exkluziv - ​️ Na predaj: Slnečný stavebný pozemok 730 m² – Beladice (Pustý Chotár)

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Beladice

65,000 € 89 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Zrekonštruovaný rodinný dom s veľkým 12 árovým pozemkom, bazénom a altánkom – Tešedíkovo

Reality Tešedíkovo

Rodinný dom | Tešedíkovo | 130 m²

Directreal Family - V exkluzívnom zastúpení ponúkam na predaj pekne zrekonštruovaný rodinný do

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Tešedíkovo

Cena dohodou

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

PRENÁJOM 6izb DOG Friendly Koliba Nové Mesto EXPISREAL

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Dvanásta | 300 m²

Ponúkame Vám na prenájom 6 izb. samostatne stojaci 3 podlažný dom v tichej časti Koliby pri les

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,300 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM 2izb byt kancelária SKYPARK Staré mesto EXPISREAL

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Čulenova | 55 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívny 2-izbový byt v prestížnom projekte Sky Park, ktorý sa nachádza

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,290 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM 2izb byt SKYPARK Bottova Staré mesto EXPISREAL

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Čulenova | 55 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,290 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM 2 izbový byt s bazénom na streche NIVY Ružinov EXPISREAL

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v prestížnom projekte ROZADOL v širšo

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

990 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM 5 izb dom Prievoz Ružinov EXPISREAL

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Kladnianska | 400 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný starší 5izb rodinný dom vo vyhľadávanej rezidenčnej štvrti

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Ružinov

1,800 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ 6izb rodinný dom Koliba pri lesoparku s výhľadom Nové Mesto EXPISREAL

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | - | 300 m²

Ponúkame Vám na predaj 6 izb. samostatne stojaci 3 podlažný dom v tichej časti Koliby pri lesop

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 3-izbový byt v centre mesta Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. M. R. Štefánika | 68.74 m²

Briliant Reality Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v atraktívnej lokalite priamo v

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Levice

105,000 € 1527 €/m²

Novinka
Novinka

Praktický rodinný dom - Čakajovce - 1208 m2

Reality Čakajovce

Rodinný dom | 140 m²

KABØ real estate Vám ponúka na predaj 3 a pol izbový rodinný dom po rekonštrukcii, na krásnom 1

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Čakajovce

218,000 € 1557 €/m²

Novinka
Novinka

DOPYT kúpa 4 izb byt Staré Mesto Expisreal

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | - | 100 m²

Pre seriózneho klienta hľadáme 4 izb byt na kúpu, môžu byť lokality - Ružinov, Staré mesto, Nov

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

DOPYT kúpa 4 izb byt Ružinov Expisreal

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | - | 100 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

Útulný 3 izbový dom s garážou a dielňou - Malý Lapáš

Reality Malý Lapáš

Rodinný dom | Hlavná ulica | 100 m²

KABØ real estate Vám ponúka na predaj útulný Rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii, so samost

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Malý Lapáš

189,900 € 1899 €/m²

Novinka
Novinka

DOPYT kúpa 4 izb byt Nové mesto Expisreal

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | - | 100 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

4 izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii - Oponice

Reality Oponice

Rodinný dom | Oponice | 105 m²

KABØ real estate Vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v malebn

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Oponice

209,000 € 1990 €/m²

Novinka
Novinka

DOPYT kúpa 4 izb byt Petržalka Expisreal

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | - | 100 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM 2 izbový byt kancelária NIVY Rozadol Ružová dolina EXPISREAL

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Ružová dolina | 62 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

990 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Priestranný 5 izbový rodinný dom s garážou na Chrenovej - 6,3 á

Reality Nitra

Rodinný dom | Majakovského | 185 m²

KABØ real estate Vám ponúka na predaj nádherný charizmatický rodinný dom v pôvodnom stave, s ga

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nitra

269,900 € 1459 €/m²

Novinka
Novinka

Pozemok pri lese so stavebným povolením - 805 m2 - Štitáre

Reality Štitáre

Pozemok pre rodinné domy | Pod Agátmi | 805 m²

KABØ real estate Vám ponúka na predaj ideálny stavebný pozemok v krásnom prostredí pri lese,v o

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Štitáre

113,000 € 140 €/m²

Novinka
Novinka

DOPYT kúpa 2-3 izbový byt PAVLOVOVA, Revúcka,Súťažná ulica, NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pavlovova 6 | 60 m²

Pre seriózneho klienta hľadáme 2 - 2,5 izb byt s balkónom, NIVY môže byť aj pôvodný stav. Uli

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - Rakúsko - Kittsee - stavebný pozemok 546 m2

Reality Kittsee

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko | Kittsee

ART Real Estate ponúka na predaj na základe exkluzívnej zmluvy s majiteľom pozemku stavebný poz

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Pozemky na predaj Kittsee

176,085 € 323 €/m²

RAKÚSKO - Hainburg an der Donau - PREDAJ - nehnuteľnosť na bývanie aj podnikanie v centre Hainburgu

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

ART Real Estate ponúka na predaj nehnuteľnosť na bývanie aj podnikanie v centre Hainburgu, budú

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj

490,000 € 925 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Rodinné domy na predaj (23074)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Upresniť hľadanie