PREDAJ - Devínska Nová Ves - veľká chata s podkrovím

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Iný rekreačný objekt | 430 m²

ART Real Estate ponúka na predaj rekreačnú dvojpodlažnú chatu s podkrovím vo veľkosti rodinného

Publikované: 10.10.2023 Aktualizované: 28.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

630,000 € 1465 €/m²

PRENÁJOM : Rakúsko - Edelstal - 3-izbový byt s loggiou, parkovaním a pivnicou, tiché prostredie

Reality Rakúsko

3 izbový byt | Rakúsko

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na prenájom

950 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Kancelárie na prenájom Bratislava Závodná

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Kancelárie, administratívne priestory | Závodná | 150 m²

Art Real Estate ponúka na prenájom kancelárske priestory v samostatnom objekte na Závodnej ul

Publikované: 21.03.2019 Aktualizované: 28.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

PREDAJ – Rakúsko – Wolfsthal – záhrada 1618 m2 s panoramatickým výhľadom na Bratislavu

Reality Wolfsthal

Chata, drevenica, zrub | Rakúsko | Wolfsthal | Wolfsthal

ART Real Estate ponúka exkluzívne na predaj záhradu v pohraničnej obci Wolfsthal, vzdialenej l

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Wolfsthal

55,000 € 34 €/m²

REZERVÁCIA ! PREDAJ Rakúsko - Hainburg a.d.Donau - 2-izbový byt 64 m2 , loggia, pivnica, parkovanie

Reality Rakúsko

2 izbový byt | Rakúsko

REZERVÁCIA ! ART Real Estate ponúka na predaj veľký, svetlý, podkrovný 2-izbový byt 64 m2 s log

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj

200,000 € 3125 €/m²

RAKÚSKO - Luxusná vila v Hainburg an der Donau – komfort, súkromie a panoramatický výhľad na Dunaj

Reality Hainburg a. d. Donau

Rodinný dom | Rakúsko | Hainburg a. d. Donau

ART Real Estate vám predstavuje jedinečnú vilu v najprestížnejšej a tichej časti rakúskeho budú

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Hainburg a. d. Donau

2,500,000 € 4808 €/m²

PREDAJ: Bratislava - Ružinov, atypický dom s bazénom, tichá lokalita, vhodný aj na komerčné využitie, vynikajúce parkovanie

Reality Bratislava-Ružinov

Iný objekt | Trnávka | 448 m²

ART Real Estate ponúka na predaj trojpodlažný čiastočne podpivničený rodinný dom s obytnou podk

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 08.01.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

1,600,000 € 3571 €/m²

Prenájom - Bratislava - Čunovo - 3-izbový rodinný dom

Reality Bratislava-Čunovo

Rodinný dom | Na hrádzi | 130 m²

ART Real Estate ponúka na prenájom novostavbu 3-izbového rodinného domu s terasou a záhradou v

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na prenájom Bratislava-Čunovo

1,500 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PREDAJ: RAKÚSKO - Hainburg an der Donau - stavebný pozemok s absolútnym súkromím

Reality Rakúsko

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko

ART Real Estate ponúka na predaj jedinečný slnečný stavebný pozemok s rozlohou 2602 m2 v lokali

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Pozemky na predaj

1,100,000 € 423 €/m²

PREDAJ: Bratislava - Ružinov, atypický trojgeneračný rodinný dom s bazénom, tichá lokalita

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Nezadaná | 520 m²

PREDAJ: Bratislava - Ružinov, atypický trojgeneračný rodinný dom s bazénom, tichá lokalita ART

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 08.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

1,600,000 € 3077 €/m²

Prenájom kancelárskych priestorov v Starom Meste_Tallerova ulica Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Tallerova | 156 m²

ART Real Estate Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v administratívnej budove na Tal

Publikované: 28.02.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

PREDAJ : Rakúsko - Edelstal - 3-izbový byt s loggiou, parkovaním a pivnicou, tiché prostredie

Reality Rakúsko

3 izbový byt | Rakúsko

ART Real Estate ponúka na predaj svetlý a priestranný 3-izbový byt s výmerou 74 m² s loggi 6 m2

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj

266,000 € 3325 €/m²

Skladové priestory NA POTRAVINY PRENÁJOM Bratislava Závodná

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Priestor pre sklad | Závodná | 970 m²

ART REAL ESTATE ponúka na prenájom skladové priestory / ŠPECIÁLNE NA USKLADNENIE POTRAVÍN/, v B

Publikované: 21.03.2019 Aktualizované: 28.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

Prenájom obchodných priestorov 70-150m2

Reality Žilina

Obchodné priestory | M. R. Štefánika | 100 m²

Ponúkame na prenájom variabilné priestory 70-150m2 pre vyuzitie na obchodnú činnosť, eshop, ka

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Priestory na prenájom Žilina

Cena dohodou

Prenájom variabilných priestorov 70-500m2

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | M. R. Štefánika | 70 m²

Ponúkame na prenájom variabilné priestory 70-500m2 pre vyuzitie ako kancelária, sklad, montáž,

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Priestory na prenájom Žilina

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenajmeme obchodný, prevádzkový priestor 77m2

Reality Žilina

Obchodné priestory | M. R. Štefánika | 77 m²

Ponúkame na prenájom obchodný, kancelársky priestor, showroom alebo priestor pre e-shop v širš

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Priestory na prenájom Žilina

Cena dohodou

POSLEDNÝ POZEMOK V PREDAJI IHNEĎ K VÝSTAVBE

Reality Dolný Bar

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 563 m²

Ponúkame Vám na predaj posledný stavebný pozemok v novej lokalite v obci Dolný Bar na ulici Hla

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Bar

56,000 € 99 €/m²

Prenajmeme kancelársky, obchodný, prevádzkový priestor 77m2

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | M. R. Štefánika | 77 m²

Priestor je vhodný na kancelárie, predajňu, servis, sklad, eshop alebo iné podnikateľské účely

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Priestory na prenájom Žilina

Cena dohodou

PRENÁJOM - ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM

Reality Malacky

2 izbový byt | Cesta mládeže | 47 m²

🔑 PONUKA PRENÁJMU: ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM (MALACKY) Hľadáte príjemné bývanie v Malac

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Malacky

720 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

HALO reality - Prenájom, trojizbový byt Tužina

Reality Tužina

3 izbový byt | 87 m²

Realitná kancelária HALO reality a Martin Petriska, kontakt: 0903 738 590, nehnuteľnosť s ID: P

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Tužina

500 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM – útulný 2-izbový byt s balkónom, Kríková ulica, Bratislava – Vrakúňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Kríková | 37 m²

REALITY GOLD - Bratislava s.r.o. ponúka na prenájom príjemný 2-izbový byt s balkónom nachádzajú

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

550 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Slnečný 3- izbový byt na sídlisku Východ v Michalovciach

Reality Michalovce

3 izbový byt | - | 63.85 m²

Ponúkame Vám na predaj príjemný 3-izbový byt na sídlisku Východ v Michalovciach. Byt prešiel re

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Michalovce

128,000 € 2005 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

NA PREDAJ: Rodinný dom s veľkorysým 2899 m² pozemkom v obci Žarnov

Reality Žarnov

Rodinný dom | Žarnov 103 | 120 m²

Hľadáte pokojné bývanie s dostatkom priestoru pre ďalšiu výstavbu Rodinného domu, záhradu, sad

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Žarnov

59,900 € 499 €/m²

Stavebné pozemky v obci Vtáčkovce

Reality Vtáčkovce

Pozemok pre rodinné domy | Vtáčkovce | 924 m²

Exkluzívne Vám ponúkame NA PREDAJ – stavebné pozemky – v obci Vtáčkovce. Pozemky sú situované

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Vtáčkovce

55,440 € 60 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1401)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Rodinné domy na predaj (23074)
Reality v Martine (743)
Upresniť hľadanie