3-IZBOVÝ BYT s balkónom, Tyršovo nábrežie, Košice – Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Tyršovo nábrežie 8 | 62 m²

Hľadáte moderné a komfortné bývanie v mimoriadne obľúbenej lokalite Košíc? Ponúkame vám na pre

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

900 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Investičný pozemok s Rodinným domom v blízkosti centra Košíc

Reality Košice-Dargovských hrdinov

Rodinný dom | Prešovská cesta 39 | 336 m²

Exkluzívne Vám ponúkame NA PREDAJ rozsiahly pozemok s rodinným domom, neďaleko centra mesta, n

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Košice-Dargovských hrdinov

620,000 € 1845 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok určený na IBV v obci Lemešany - 717 m2

Reality Lemešany

Pozemok pre rodinné domy | Lemešany | 717 m²

Exkluzívne Vám ponúkame NA PREDAJ pozemok určený na IBV v obci Lemešany. Pozemok je súčasťou

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Lemešany

53,000 € 74 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DOPYT - 2-3 izbový byt, pôvodný/čiastočná rekonštrukcia - KE

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | všetky | 0 m²

Hľadáme pre Nášho klienta, ktorý disponuje HOTOVOSŤOU ku kúpe 2 -3 izbový byt v Košiciach. -

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Košice-Západ

Cena dohodou

Predaj murovaná garáž Čmelíková ulica - Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Čmelíkova | 19 m²

Impereal ponúka na predaj kompletne zrekonštruovanú garáž na Čmelíkovej ulici - Bratislava Ruži

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

43,000 € 2263 €/m²

Prenájom kancelárskych priestorov v centre B.B. – ČSA 24

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Československej armády | 19.5 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v obchodno-administratívnej budove na ulici Českoslo

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

160 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

KeyPoint | ČERVEŇÁKOVA - domov, kde svetlo a rozumné riešenia menia pravidlá hry

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Červeňákova | 79 m²

Hľadáte pre svoju rodinu byt, kde má každý svoj vlastný priestor, no spoločný čas trávite v krá

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

288,660 € 3654 €/m²

KeyPoint | SLNEČNICE MESTO - dve izby, veľkorysá loggia a prémiový stav

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 46 m²

Hľadáte moderné bývanie v najobľúbenejšej časti Petržalky, no nechcete čakať na novú výstavbu?

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,900 € 5433 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Jan Pinka | Grand Koliba – nadštandardný 4,5-izbový byt (122 m²) s dvoma záhradami (143 m²) a dvoma garážami

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Frankovská | 122 m²

Tento byt je určený pre klienta, ktorý presne vie, čo hľadá – priestor, súkromie a kvalitu bez

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

690,000 € 5656 €/m²

KeyPoint | PRI PARKU - Veľkorysý priestor, premyslené detaily a záhrada, akú v satelitoch bežne nenájdete

Reality Pezinok

Rodinný dom | Bratislavská | 163 m²

Hľadáte moderný bungalov v obľúbenom Malom Raji, ale odrádzajú vás stiesnené pozemky, kde si so

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Pezinok

459,900 € 2821 €/m²

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Hlavná | 163 m²

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

459,900 € 2821 €/m²

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Pri parku | 163 m²

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

459,900 € 2821 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

KeyPoint | MIEROVÁ - Podnikanie bez PAAS a DPH: všestranný priestor s bezplatným parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Mierová | 106 m²

Hľadáte miesto pre firmu, kde nebudete bojovať s parkovacou politikou a kde sa efektívne skĺbi

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,090 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PRENÁJOM, 2 IZBOVÝ BYT, BUDOVATEĽSKÁ, STUPAVA

Reality Stupava

2 izbový byt | Budovateľská | 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom čiastočne zariadený 2 izbový byt vo výbornej lokalite na Budovateľskej

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Stupava

500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Keypoint | Tichý kancelársky priestor v pokojnej lokalite s výborným parkovaním – Krupínska, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Vilová | 19 m²

Hľadáte menší kancelársky priestor, kde budete môcť nerušene pracovať, viesť konzultácie alebo

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

230 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

AARK: 2 izbový apartmán, Starý Smokovec - RV apartmány Smokovec

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Starý Smokovec | 45.55 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135, artimovicova@aark.s

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

325,000 € 7135 €/m²

PRENÁJOM, 2 izbový byt s loggiou, ul. Rovniankova, BA-Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Rovniankova | 36 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zrekonštruovaný a moderne zariadený 2 izbový byt s loggiou v

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

600 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, 4 izbový byt s loggiou, Pri artézskej studni, Stupava

Reality Stupava

4 izbový byt | 84 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 4 izbový byt s loggiou nachádzajúci sa v tesno

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Stupava

184,900 € 2201 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom komerčných priestorov, Novozámocká, Nitra

Reality Nitra

Priestor pre sklad | Novozámocká | 802 m²

Realitná kancelária REMAX ponúka na prenájom prevádzkovo-administratívny objekt na Novozámocke

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

3,800 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ, 5 IZBOVÝ DOM, V TOP ŠTANDARDE, KREMENICA, STUPAVA

Reality Stupava

Rodinný dom | 158 m²

Ponúkame Vám na predaj jedinečný, samostatne stojaci 5 izbový rodinný dom v príjemnom tichom p

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Stupava

555,000 € 3513 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ATRAKTÍVNY 3 IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADOU V NADČASOVOM PROJEKTE VILY VEDUTA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hany Meličkovej | 106 m²

FEDORS GROUP ponúka na predaj 3-izbové byty v projekte VILY VEDUTA. Tento projekt spája kvalit

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

636,000 € 6000 €/m²

VÝNIMOČNÝ 3-IZBOVÝ BYT V IKONICKOM PALAIS ESTERHÁZY

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Kapitulská | 88.75 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka jedinečný 3-izbový byt v projekte Palais Esterházy, kde sa jedinečne sp

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

844,652 € 9517 €/m²

Ponúkame na prenájom zabehnutú reštauračnú prevádzku - KEBAB na Miletičovej ulici v Ružinove.

Reality Bratislava-Ružinov

Reštauračné priestory | Miletičova | 78.3 m²

Ponúkame na prenájom zabehnutú reštauračnú prevádzku - KEBAB na Miletičovej ulici v Ružinove. P

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,350 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

APARTIM s.r.o. prenajme pekný, zrekonštruovaný a zariadený 1 izbový byt s balkónom na ulici A.Mráza v Ružinove.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Andreja Mráza | 38 m²

APARTIM s.r.o. prenajme pekný, zrekonštruovaný a zariadený 1 izbový byt s balkónom na ulici A.M

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1401)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (743)
Rodinné domy na predaj (23070)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Upresniť hľadanie