Výnosná nehnuteľnosť len pár krokov od Aqua Park Gino Paradise Bešeňová

Reality Bešeňová

Rodinný dom | 406 m²

Reality Alpia ponúka na predaj rodinný dom v atraktívnej lokalite obce Bešeňová, len 200 metrov

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bešeňová

338,000 € 833 €/m²

2-izbový byt na predaj, Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | 60.4 m²

Zariadený 2-izbový byt s balkónom a parkovaním – Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry Reality Alpia

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

249,000 € 4123 €/m²

Pozemok na predaj pre rekreačné stavby, Nová Lesná

Reality Nová Lesná

Pozemok pre reklamu | 0 m²

Investičná príležitosť pre developerov v Novej Lesnej V exkluzívnom zastúpení ponúkame na kúpu

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nová Lesná

Cena dohodou

2-izbový apartmán s terasou – Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

2 izbový byt | 82.3 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Ponuka: 2-izbový apartmán s terasou – Veľká Lomnica Realit

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

135,200 € 1643 €/m²

Pozemok na predaj, Kalameny

Reality Kalameny

Lúka, pasienok | 1,574 m²

Hľadáte tiché a pokojné miesto na relax v obklopení prírody? Ponúkame na predaj svahovitý poze

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Kalameny

30 €/m2 30 €/m2

Veľký rozostavaný rodinný dom vhodný aj na podnikateľské účely, Liptovské Revúce

Reality Liptovské Revúce

Rodinný dom | Liptovské Revúce | 1,280 m²

Ponúkame na predaj rozostavaný rodinný dom vhodný na penzión (obytný dom) v obci Liptovské Revú

Publikované: 20.11.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Liptovské Revúce

150,000 € 117 €/m²

Zrekonštruovaný - zariadený 3-izbový byt v centre SNV , tichá lokalita

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | 68 m²

Reality Alpia ponúka v zastúpení na predaj nehnuteľnosť v meste Spišská Nová Ves – priestranný

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

160,000 € 2353 €/m²

Apartmán s garážovým státím na predaj, Triangel, Donovaly

Reality Donovaly

Apartmán | 54.1 m²

Ponúkame na predaj zariadený 2-izbový apartmán nachádzajúci sa v apartmánovom dome Triangel na

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Donovaly

198,000 € 3660 €/m²

4-izbový byt na predaj, Ľadoveň

Reality Martin

4 izbový byt | 83 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Martin

189,000 € 2277 €/m²

Na prenájom Administratívne priestory v centre mesta

Reality Ružomberok

Kancelárie, administratívne priestory | 80 m²

Hľadáte kancelárske priestory pre svoje podnikanie? Ponúkame vám administratívny priestor na 0.

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Ružomberok

680 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok na predaj, Dolný Kalník

Reality Dolný Kalník

Pozemok pre rodinné domy | 580 m²

Hľadáte ideálne miesto pre výstavbu vášho vysnívaného domu? Ponúkame vám na predaj stavebný poz

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kalník

87,000 € 150 €/m²

Tehlový rodinný dom so záhradou /729 m2/, Kysucký Lieskovec

Reality Kysucký Lieskovec

Rodinný dom | 729 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj priestranný tehlový rodinný dom s pozemkom / 729 m2 / v ob

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Kysucký Lieskovec

290,000 € 398 €/m²

Orná pôda na predaj, Blatnica

Reality Blatnica

Orná pôda | 5,579 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu v katastrálnom území Blatnica o výmere 5579 m2 /cca. 243 m x 23 m/

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Blatnica

3 €/m2 3 €/m2

Stavebný pozemok pre rodinný dom /596 m2/, Rajec - Kľače

Reality Kľače

Pozemok pre rodinné domy | 596 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj slnečný stavebný pozemok s výmerou 596 m² v obci Kľače (ok

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Kľače

83,000 € 139 €/m²

3 - izbový byt, D 22 ,,APARTMÁNY BOJNICE - APARTMÁNY POD ZÁMKOM"

Reality Bojnice

3 izbový byt | 122.9 m²

◄ Investičný 3 - izbový byt, v BLOKU ,,D", v projekte ,,APARTMÁNY BOJNICE" - ,, APARTMÁNY POD Z

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bojnice

352,100 € 2865 €/m²

Exkluzívna novostavba chaty na predaj v srdci Valčianskej doliny, Valča

Reality Valča

Chalupa, rekreačný domček | 473 m²

KEĎ SA HORY STANÚ VAŠÍM DOMOVOM Exkluzívna novostavba chaty v srdci Valčianskej doliny Predsta

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Valča

Cena dohodou

Rodinný dom na predaj, Turany

Reality Turany

Rodinný dom | 424 m²

Moderné bývanie bez kompromisov v Turanoch Ak hľadáte dom, do ktorého sa môžete okamžite nasťa

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Turany

319,900 € 754 €/m²

Chata na predaj, Karvaša Bláhovca, Vrútky

Reality Vrútky

Chalupa, rekreačný domček | 1,038 m²

Rekreačná chata na predaj – Karvaša a Blahovca Pozemok 1 038 m² | súkromie | príroda | výborná

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vrútky

145,000 € 140 €/m²

Bývanie v centre Martina, 1-izbový byt na prenájom

Reality Martin

1 izbový byt | 29 m²

Ponúkame na prenájom príjemný 1-izbový byt nachádzajúci sa na 2. poschodí z 3. v zateplenom byt

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Martin

380 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Kozmetický/masérsky salón na postúpenie nájmu, Hrobákova, Petržalka - Háje, Bratislava V

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | 39 m²

Ponúkame na postúpenie nájmu pekný priestor pre manikérku, kozmetičku, alebo masérku. Priestor

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Petržalka

14,000 € 359 €/m²

Pozemok pre rodinné domy na predaj, Jahodníky, Martin

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 875 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 875 m², situovaný vo vyhľadávanej lokalite Martin

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Martin

110,000 € 126 €/m²

3-izbový byt s balkónom / 84 m2 / - Žilina ( Hliny V )

Reality Žilina

3 izbový byt | 84 m²

Reality Alpia vám ponúkajú na predaj veľký 3-izbový byt s balkónom / 84 m2 / v Žiline časť Hlin

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

Rodinný dom na predaj, Horná Štubňa

Reality Horná Štubňa

Rodinný dom | 704 m²

Rodinný dom na predaj – Horná Štubňa (len pár minút od kúpeľného mesta Turčianske Teplice) Ponú

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Horná Štubňa

99,000 € 141 €/m²

Podnikateľský objekt, sklad /440 m2/, Hôrky - Žilina

Reality Hôrky

Polyfunkčný objekt | 440 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj podnikateľský objekt /440 m2/, Hôrky - Žilina. Objekt preš

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Hôrky

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1402)
Rodinné domy na predaj (23072)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Upresniť hľadanie