Exkluzívne u nás! Na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v Marcelovej

Reality Marcelová

Rodinný dom | 2,000 m²

Radi by sme Vám predstavili jedinečnú ponuku na predaj priestranného rodinného domu v pôvodnom

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Marcelová

70,000 € 35 €/m²

Na prenájom 1 izbový meštianský byt v Komárne

Reality Komárno

1 izbový byt | 65 m²

Ponúkame na prenájom útulný 1-izbový meštiansky byt v samotnom centre Komárna, ktorý zaujme svo

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Komárno

490 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na prenájom slnečný 1-izbový byt s balkónom v Komárne

Reality Komárno

1 izbový byt | 36 m²

Ponúkame Vám na prenájom čerstvo zrekonštruovaný, kompletne zariadený 1-izbový byt na Dunajskom

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Komárno

480 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Pozemok pre rodinné domy na predaj, Blatnica

Reality Blatnica

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Ponúkame na predaj priestranný stavebný pozemok o celkovej výmere 657 m², nachádzajúci sa v tic

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Blatnica

43,000 €

Na predaj garáž na ulici Selyeho v Komárne

Reality Komárno

Garáž | 18 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž na ul. Selyeho v Komárne. Je v zachovalom pôvodnom stave bez zaved

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Komárno

11,900 € 661 €/m²

Vidiecky domček v tichom prostredí blízko Dunaja v Moči na predaj

Reality Moča

Rodinný dom | Moča | 1,093 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť vlastniť útulný vidiecky domček v malebnej obci Moča, s

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Moča

103,900 € 95 €/m²

Na predaj: UNIKÁTNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ NA SEVERE MAĎARSKA, NEĎALEKO KOMÁROMU!

Reality Komárno

Obchodné priestory | Komárno | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj jedinečnú nehnuteľnosť s obrovským potenciálom, nachádzajúcu sa na sever

Publikované: 06.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Komárno

385,000 €

Na prenájom veľký 3 izbový byt na ulici Vodnej v Komárne

Reality Komárno

3 izbový byt | 78 m²

Ponúkame na prenájom priestranný, kompletne rekonštruovaný a čiastočne zariadený 3 izbový byt n

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Komárno

650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Zrekonštruovaná garáž na ul. Odborárov v Komárne

Reality Komárno

Garáž | 19 m²

Ponúkame na predaj novozrekonštruovanú garáž na ul. v Komárne. Garáž s výmerou 19 m2 má vyspor

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Komárno

18,990 € 999 €/m²

EXKLUZÍVNY RODINNÝ DOM – DOKONALÁ KOMBINÁCIA KOMFORTU A ÚSPORNEJ PREVÁDZKY

Reality Komárno

Rodinný dom | 680 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom s úžitkovou plochou 300 m², ktorý

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Komárno

265,000 € 390 €/m²

Na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt – Koš pri Prievidzi

Reality Koš

2 izbový byt | Koš | 53 m²

Ponúkame na prenájom krásny 2-izbový byt v obci Koš pri Prievidzi. Byt je nakomplet zrekonštruo

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Koš

500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

IDEÁLNE MIESTO PRE VÁŠ NOVÝ DOMOV - STAVEBNÝ POZEMOK V LIPTOVSKÝCH SLIAČOCH!

Reality Liptovské Sliače

Pozemok pre rodinné domy | 828 m²

Hľadáte pozemok, kde sa snúbi pokoj vidieka s plnou občianskou vybavenosťou a dychberúcimi výhľ

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovské Sliače

56,980 € 69 €/m²

Komfortné bývanie pre zamestnancov, firemných klientov - Apartmán

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Iľanovo | 42 m²

Komfortné bývanie pre zamestnancov, firemných klientov. Reality Alpia Vám v zastúpení ponúka k

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

590 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3-izbový byt v centre Zvolena – Jozefa Kozačeka, 79 m2, balkón, pivnica

Reality Zvolen

3 izbový byt | 79 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 79 m2, nachádzajúci sa na ulici Jozefa Ko

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Zvolen

159,900 € 2024 €/m²

Garážové parkovacie miesto, Parkovací dom Zvolen-Západ

Reality Zvolen

Garáž | Tulská | 12.5 m²

Na predaj Vám ponúkame garážové parkovacie miesto, v parkovacom dome na sídlisku Zvolen - Západ

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Zvolen

19,500 € 1560 €/m²

Predaj rodinného domu s garážou – Bojnice, ul. 1. mája

Reality Bojnice

Rodinný dom | 1,076 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom na ul. 1. mája v Bojniciach, ktorý sa nachádza na ro

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bojnice

260,000 € 242 €/m²

Chatka na predaj s elektrinou a prístupom autom Dolinky, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Záhradná chatka | 390 m²

*****Reality Alpia *****Ponúkame na predaj záhradku s rekreačnou chatkou v obľúbenej záhradkárs

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

3- izbový byt STRED,2x loggia,mur. jadro,84,6 m2, VÝMENA

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | 84.6 m²

Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj 3- izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na sídlisku STRED

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

Areál Wellness penziónu Motýľ na predaj, Liptovská Teplá

Reality Liptovská Teplá

Hotel, penzión, ubytovňa | 3,027 m²

Ponúkame na predaj nádherný Wellness areál – Penzión Motýľ v lone liptovskej prírody v najtichš

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Liptovská Teplá

Cena dohodou

Rodinný dom s objektom na podnikanie, Tvrdošín

Reality Tvrdošín

Rodinný dom | 449 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom spolu s rozsiahlym objektom určeným na podnikanie na pozemku o v

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Tvrdošín

199,000 € 443 €/m²

Investičný/Rekreačný Apartmán v AD Štiavnica, Liptovský Ján

Reality Liptovský Ján

Apartmán | 43 m²

Reality Alpia v zastúpení Vám exkluzívne ponúka investičnú príležitosť kúpy kompletne zariadené

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Liptovský Ján

167,000 € 3884 €/m²

Na predaj 2-izbový apartmán v centre Donovál – apartmánový dom Horec

Reality Donovaly

Apartmán | 45.4 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový apartmán nachádzajúci sa v obľúbenom apartmánovom dome Horec priamo

Publikované: 28.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Donovaly

150,500 € 3315 €/m²

2 - izbové byty ,,APARTMÁNY BOJNICE - APARTMÁNY POD ZÁMKOM"

Reality Bojnice

2 izbový byt | Bojnice | 46.7 m²

Investičná príležitosť v srdci Bojníc: 2 - izbové byty v projekte ,,APARTMÁNY BOJNICE" - ,, APA

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bojnice

Cena dohodou

Vidiecky domček, chalupa, Seč, okres Prievidza

Reality Seč

Rodinný dom | 191 m²

Hľadáte útočisko v tichom prostredí prírody, no s dostupnosťou všetkých vymožeností? Ponúkame

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Seč

65,000 € 340 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23070)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Upresniť hľadanie