Orná pôda na predaj, Blatnica

Reality Blatnica

Orná pôda | 5,579 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu v katastrálnom území Blatnica o výmere 5579 m2 /cca. 243 m x 23 m/

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Blatnica

3 €/m2 3 €/m2

Stavebný pozemok pre rodinný dom /596 m2/, Rajec - Kľače

Reality Kľače

Pozemok pre rodinné domy | 596 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj slnečný stavebný pozemok s výmerou 596 m² v obci Kľače (ok

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Kľače

83,000 € 139 €/m²

3 - izbový byt, D 22 ,,APARTMÁNY BOJNICE - APARTMÁNY POD ZÁMKOM"

Reality Bojnice

3 izbový byt | 122.9 m²

◄ Investičný 3 - izbový byt, v BLOKU ,,D", v projekte ,,APARTMÁNY BOJNICE" - ,, APARTMÁNY POD Z

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bojnice

352,100 € 2865 €/m²

Exkluzívna novostavba chaty na predaj v srdci Valčianskej doliny, Valča

Reality Valča

Chalupa, rekreačný domček | 473 m²

KEĎ SA HORY STANÚ VAŠÍM DOMOVOM Exkluzívna novostavba chaty v srdci Valčianskej doliny Predsta

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Valča

Cena dohodou

Rodinný dom na predaj, Turany

Reality Turany

Rodinný dom | 424 m²

Moderné bývanie bez kompromisov v Turanoch Ak hľadáte dom, do ktorého sa môžete okamžite nasťa

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Turany

319,900 € 754 €/m²

Chata na predaj, Karvaša Bláhovca, Vrútky

Reality Vrútky

Chalupa, rekreačný domček | 1,038 m²

Rekreačná chata na predaj – Karvaša a Blahovca Pozemok 1 038 m² | súkromie | príroda | výborná

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vrútky

145,000 € 140 €/m²

Bývanie v centre Martina, 1-izbový byt na prenájom

Reality Martin

1 izbový byt | 29 m²

Ponúkame na prenájom príjemný 1-izbový byt nachádzajúci sa na 2. poschodí z 3. v zateplenom byt

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Martin

380 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Kozmetický/masérsky salón na postúpenie nájmu, Hrobákova, Petržalka - Háje, Bratislava V

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | 39 m²

Ponúkame na postúpenie nájmu pekný priestor pre manikérku, kozmetičku, alebo masérku. Priestor

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Petržalka

14,000 € 359 €/m²

Pozemok pre rodinné domy na predaj, Jahodníky, Martin

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 875 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 875 m², situovaný vo vyhľadávanej lokalite Martin

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Martin

110,000 € 126 €/m²

3-izbový byt s balkónom / 84 m2 / - Žilina ( Hliny V )

Reality Žilina

3 izbový byt | 84 m²

Reality Alpia vám ponúkajú na predaj veľký 3-izbový byt s balkónom / 84 m2 / v Žiline časť Hlin

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

Rodinný dom na predaj, Horná Štubňa

Reality Horná Štubňa

Rodinný dom | 704 m²

Rodinný dom na predaj – Horná Štubňa (len pár minút od kúpeľného mesta Turčianske Teplice) Ponú

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Horná Štubňa

99,000 € 141 €/m²

Podnikateľský objekt, sklad /440 m2/, Hôrky - Žilina

Reality Hôrky

Polyfunkčný objekt | 440 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj podnikateľský objekt /440 m2/, Hôrky - Žilina. Objekt preš

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Hôrky

Cena dohodou

2-izbový byt na prenájom v novostavbe City Park Vrútky

Reality Vrútky

2 izbový byt | 48 m²

City Park Vrútky – moderné 2-izbové byty na prenájom! Svetlé, priestranné, v centre mesta – pri

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Vrútky

500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | 39 m²

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

250 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

1-izbový byt na prenájom /37m2/ Žilina - širšie centrum

Reality Žilina

1 izbový byt | 37 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na prenájom 1-izbový byt s bezbariérovým prístupom, /37 m2/, Žilina

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Žilina

480 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

1 - izbový byt na prenájom / 30 m2 / - Žilina (Rosinky)

Reality Žilina

1 izbový byt | 30 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na prenájom novo zrekonštruovaný 1-izbový byt / 30 m2 / v Žiline. B

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Žilina

530 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Pozemok na predaj, Jarovce, Bratislava V (6000 m2)

Reality Bratislava-Jarovce

Orná pôda | 6,000 m²

Ponúkame na predaj pozemok - ornú pôdu v katastrálnom území Jarovce o výmere 6000 m2. Momentál

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Jarovce

60,000 € 10 €/m²

Pozemok na predaj, Jarovce, Bratislava V (4600 m2)

Reality Bratislava-Jarovce

Orná pôda | 4,600 m²

Ponúkame na predaj pozemok - ornú pôdu v katastrálnom území Jarovce o výmere 4600 m2. Momentáln

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Jarovce

46,000 € 10 €/m²

2-izbový byt na predaj, Priekopa, Martin

Reality Martin

2 izbový byt | 62 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Martin – Priekopa, kt

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Na predaj útulný 3-izbový rodinný domček s priestrannou garážou v Komárne.

Reality Komárno

Rodinný dom | 521 m²

Hľadáte pokojné bývanie v meste s vlastným dvorom? Ponúkame na predaj murovaný rodinný dom v ob

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Komárno

145,000 € 278 €/m²

Slnečný pozemok – Turčianske Jaseno (9 508 m2)

Reality Turčianske Jaseno

Lúka, pasienok | 0 m²

Na predaj: Slnečný pozemok – Turčianske Jaseno (9 508 m²) Ponúkame na predaj priestranný slneč

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Turčianske Jaseno

Cena dohodou

Rekreačná chata priamo v areáli Termálneho kúpaliska Patince

Reality Patince

Chalupa, rekreačný domček | 68 m²

Predstavujem vám výnimočnú príležitosť – rekreačnú chatu s dvoma apartmánmi, ktorá sa nachádza

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Patince

150,000 € 2206 €/m²

Na predaj celoročne obývateľná chata Cinkót - Marcelová

Reality Marcelová

Záhrada | 0 m²

Exkluzívne u nás na predaj celoročne obývateľná chata s pozemkom 389m2, s pivnicou, v rekreačne

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Marcelová

30,000 €

IDEÁLNE MIESTO PRE VÁŠ NOVÝ DOMOV - STAVEBNÝ POZEMOK V LIPTOVSKÝCH SLIAČOCH!

Reality Liptovské Sliače

Pozemok pre rodinné domy | 828 m²

Hľadáte pozemok, kde sa snúbi pokoj vidieka s plnou občianskou vybavenosťou a dychberúcimi výhľ

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovské Sliače

63,560 € 77 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23070)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie