Priestranný 3-izb. byt v novostavbe, Košice-Panoráma 6

Reality Košice-Vyšné Opátske

3 izbový byt | Cédrová | 82 m²

NEHNUTEĽNOSŤ JE REZERVOVANÁ:::Ponúkame vám exkluzívne na prenájom výnimočný 3 – izbový byt v no

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Košice-Vyšné Opátske

1,300 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Apartmán v novostavbe s recepciou a terasou priamo v centre Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Štúrova | 27.38 m²

Pocit domova s pohodlím hotela – recepcia, bezpečné garážové parkovanie a privátny zelený park

Publikované: 23.12.2022 Aktualizované: 18.11.2025
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

720 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Apartmán v novostavbe s recepciou priamo v centre Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | 27.56 m²

Moderný apartmán v novostavbe s recepciou a pohotovostnou službou 24/7, bezpečným garážovým par

Publikované: 09.04.2024 Aktualizované: 18.11.2025
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

720 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný apartmán v novostavbe s terasou a recepciou priamo v centre Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Štúrova | 55.58 m²

Moderný 2+kk apartmán v novostavbe s terasou, recepciou, pohotovostnou službou 24/7, garážovým

Publikované: 12.06.2024 Aktualizované: 21.08.2025
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

957 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom izby s balkónom v srdci mesta Košíc ! Izba je súčasťou 4-izbového bytu

Reality Košice-Staré Mesto

Garsónka | Moyzesova | 17 m²

Ponúkame izbu (17m2) s balkónom v 4-izbovom exkluzívnom byte v prestížnom "Tostovom paláci" v c

Publikované: 15.10.2024 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

450 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

Krásny komplet zariadený 3 izbový byt v novostavbe - Staré mesto Košice

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Zbrojničná | 69 m²

Štýlový 3-izbový byt v centre Košíc – nadštandardné vybavenie a parkovanie Byt sa nachádza vo

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

3 IZBOVY BYT NA PRENAJOM, UL. JELŠOVÁ, KOŠICE

Reality Košice-Vyšné Opátske

3 izbový byt | Jelšová | 100 m²

JOZUE REALITY, s.r.o. Vám v zastúpení Ing. Milanom Drotárom ponúka na prenájom exkluzívny 3-iz

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Vyšné Opátske

1,100 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PREDANÉ ! REZIDENCIA PRI RADNICI, Novostavba 1-izb.byt, loggia, pivnica

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Strojárenská | 30 m²

Mgr. Patrik Janok, RSc. - vždy dobre naladený realitný maklér a konzultant, Vám ponúka na preda

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

211,999 € 7067 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový bytv novostavbe, Košice - ul. Šoltésovej

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Šoltésovej | 58 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt v novostavbe Le Lys D´or, kto

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

950 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

3 izbový byt s predzáhradkou v projekte Huštáky Boutique Residence

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | 57.42 m²

Nestrácajte čas na ceste za zážitkami, keď na vás tie najkrajšie momenty čakajú niekoľko krokov

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

384,343 € 6694 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt - Košice Panoráma, Cédrová ul.

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Cédrová | 84.23 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom luxusný 3 izbový byt v Košiciach, v novost

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Dargovských hrdinov

1,250 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

POSLEDNÝ VOĽNÝ 3 izbový byt v novostavbe Drevný trh

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Drevný trh | 52.24 m²

Vyberte si bývanie v srdci Košíc a zažite komfort mestského života. Realitná kancelária TOBI R

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

320,000 € 6126 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt v novostavbe - Košice - Staré Mesto, Rumanova ul.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Rumanova | 44.29 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v novostavbe, v atraktívnej lok

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

234,000 € 5283 €/m²

člen NARKS

3 izbový byt s loggiou v projekte Huštáky Boutique Residence

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | 65.23 m²

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

388,788 € 5960 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt v novostavbe, Košice - Západ, Inovecká ul.

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Inovecká | 50 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v novostavbe na ulici Inovecká

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

280,000 € 5600 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt v novostavbe Nová Terasa, Košice - Západ, Súľovská ul.

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Súľovská | 81 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom 3 izbový byt v atraktívnej lokalite Košice

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

1,400 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

člen NARKS

2 izbový byt s loggiou v projekte Huštáky Boutique Residence

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | 38.42 m²

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

239,445 € 6232 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Pekný, nový byt s parkovacím miestom

Reality Košice-Vyšné Opátske

1 izbový byt | Jelšová | 37 m²

Katarina Hirjaková Vám ponúka na prenájom nový, 1. izbový, zariadený byt v obytnom dome, na Pan

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Vyšné Opátske

630 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

3 izbový byt, 80 m2 + terasa 9 m2 + balkón, novostavba

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ipeľská | 90 m²

MYRA. Košice a Danylo Vasylenko Vám ponúka na predaj 3-izbový priestranný holobyt C2B2 v novost

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

290,573 € 3229 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Odporúčame 1-izb. apartmán- možnosť odpočtu DPH -novostavba Panoráma

Reality Košice-Vyšné Opátske

1 izbový byt | Jelšová | 29 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom atraktívny zariadený 1-izbový apartmán v novostavbe na Pano

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Vyšné Opátske

650 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Luxusný 3-iz. zariadený byt v novostavbe pri Novej nemocnici

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Inovecká | 133 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt v novostavbe pri novej nemocnici - ul. Inovecká *** LUXUSNÝ

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

2,200 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Dizajnový 3 izbový byt s parkingom | PANORÁMA | KOŠICE

Reality Košice-Vyšné Opátske

3 izbový byt | Jelšová 34 | 90 m²

Invest & Real | Adrián Puškáš Vám ponúka na predaj priestranný dizajnový 3 izbový byt / pôvodne

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Vyšné Opátske

367,800 € 4087 €/m²

Na prenájom 1-i. byt v novostavbe zariadený v širšom centre, Lomená, Košice (12E)

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Lomená | 33.2 m²

Na prenájom komplet zariadený byt prenájom 1-i. byt v novostavbe s balkónom, širšie centrum, ul

Publikované: 31.03.2023 Aktualizované: 20.02.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

570 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

2 izbový byt, Košice - Staré Mesto, Strojárenská ul.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Strojárenská | 54.8 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt v mestskej časti Košice – Sta

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

850 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Rodinné domy na predaj (23061)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Upresniť hľadanie