1,5+kk byt v žiadanom developerskom projekte WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Nezadaná | 48.35 m²

Predáme, resp. postúpime 1,5+kk s 2 obytnými miestnosťami a príslušenstvom v žiadanej lokalite

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Košice-Sever

225,000 € 4654 €/m²

Na prenájom 2 izbový byt v novostavbe Košice - Terasa

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 56.55 m²

Martin Šipoš z Reality s VAMI vám exkluzívne ponúka na prenájom útulný, kompletne zariadený 2 i

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Prenájom 1 izb. byt v centre Košíc - Zbrojničná ul..

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Zbrojničná | 36 m²

Ponúkam na prenájom pekný a moderný 1 izb byt v novostavbe Košice - Centrum, Zbrojničná ulica.

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

680 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Prenájom nového 2 izb. bytu s veľkou terasou, projekt Panoráma

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Cedrová | 87 m²

Pokiaľ hľadáte komfort spojený s kľudným prostredím a očarujúcim výhľadom - prídte sa pozriet.

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

899 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom nového 2 izb. bytu v Košiciach - Koš. n. Ves, zariadený

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Poľná | 120 m²

Pokiaľ hľadáte komfort rodinného domu bez starostí, príďte sa pozrieť. Na prenájom ponúkam na

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Košice-Dargovských hrdinov

1,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

2 izbový byt - Košice Západ, Popradská ul.

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 50.97 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt v Košiciach na Popradskej uli

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na prenájom apartmán blízko novej nemocnice na terase - Voľný ihned

Reality Košice-Západ

Apartmán | 24 m²

Ponúkame na prenájom apartmán s terasou v blízkosti Novej nemocnice. Byt sa prenajíma kompletn

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

650 €/mesiac 27 €/mesiac/m²

3 izbový byt s terasou v obľúbenom projekte Borovicový háj – Popradská ul., Košice

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 74.6 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj vkusne zariadený 3 izbový byt nachádzajúci s

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

335,000 € 4491 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

zariadený 2-izbový byt , dokončená Novostavba, bezbariérový vstup

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kasárenské námestie | 46 m²

Na predaj 2-izbový byt v prestížnej novostavbe Mlynská bašta – Centrum Košíc. CENA : 269.000 E

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

269,000 € 5848 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Lukratívny byt v historickej budove - Projekt TOPOLEC

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kmeťova | 65 m²

Vytvorte si svoj domov v komornom rezidenčnom projekte, kde sa snúbi historická architektúra s

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Lukratívny byt v historickej budove - Projekt TOPOLEC

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kmeťova | 97.6 m²

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Komplet vybavený apartmán – Belá Oasis Resort – investícia do rekreačného bývania

Reality Košice-Sever

Garsónka | Čermeľská cesta | 25 m²

Ponúkame na predaj moderný 1-izbový apartmán o výmere 25 m² v pripravovanom rekreačnom projekte

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Košice-Sever

98,700 € 3948 €/m²

Reality Košice-Sever

Garsónka | Čermeľská cesta | 25 m²

Ponúkame na predaj moderný 1-izbový apartmán o výmere 23,38 m² v pripravovanom rekreačnom proje

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Košice-Sever

94,500 € 3780 €/m²

Na prenájom štýlový 2 izbový byt v Novostavbe - BYTY POPRADSKÁ

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 51 m²

MATHIS. Realitná kancelária Vám ponúka na prenájom štýlový 2 izbový byt v Novostavbe - BYTY POP

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

900 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Prenájom 2 izbového bytu , moderné a komfortné bývanie.

Reality Košice-Lorinčík

2 izbový byt | Lorinčík | 55 m²

Ponúkame na prenájom nový, moderne zariadený 2-izbový byt pre komfortné a štýlové bývanie. Byt

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Košice-Lorinčík

950 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Moderný 2-izbový byt s veľkou terasou a výhľadom na prírodu – Panoráma, Košice (ul. Cédrová)

Reality Košice-Vyšné Opátske

2 izbový byt | Cédrová | 58 m²

Exkluzívne v Petersen Realitný servis ponúkame na prenájom štýlový, kompletne zariadený 2-izbov

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Košice-Vyšné Opátske

950 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Garzónka na Terase, 23m2, loggia, čiastočne zariadená

Reality Košice-Západ

Garsónka | 23 m²

TU reality Vám ponúka na predaj už čiastočne zariadenú a kompletne novú garsónku s loggiou a fr

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

129,099 € 5613 €/m²

2 izbový byt v novostavbe, Košice - Západ, Inovecká ul.

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Inovecká | 50 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt v novostavbe na ulici Inoveck

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

900 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PRENÁJOM 3-IZBOVÝ BYT V HISTORICKOM CENTRE KOŠÍC | BAŠTOVÁ ULICA | 2x TERASA | GARÁŽ

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Baštová | 80 m²

Ponúkame na prenájom jedinečný, architektom navrhnutý 3-izbový byt v novostavbe, situovaný na p

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,650 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Dokonalý 3 izbový byt 81 m² + balkón 7 m², novostavba Mlynská Bašta, absolútne centrum KE

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Kasárenské námestie | 88 m²

JUDr. Adriana Saxová a SAXAREAL vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečný 3-izbový byt s výmer

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

417,000 € 4739 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ 2-IZBOVÉHO BYTU | ZELENÁ STRÁŇ | 1 PIVNICA | TERASA | VNÚTORNÉ PARKOVANIE

Reality Košice-Košická Nová Ves

2 izbový byt | Zelena stráň | 51.73 m²

NA PREDAJ MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT | ZELENÁ STRÁŇ | 1 PIVNICA | TERASA | VNÚTORNÉ PARKOVANIE Mgr.

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Košická Nová Ves

259,000 € 5007 €/m²

PREDAJ, 3 izb. byt v novostavbe PANORÁMA, 5 min. od AUPARKU

Reality Košice-Košická Nová Ves

3 izbový byt | Borievkova | 86 m²

KORIJKOV & AGENTS vám exkluzívne ponúka na predaj 3izbový byt na Borievkovej ulici v novostavbe

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Košická Nová Ves

349,900 € 4069 €/m²

Na prenájom 2 izbový byt, Žriedlová ulica, Cassovar -Košice

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Žriedlová | 65 m²

EXKLUZÍVNY 2-IZBOVÝ BYT PRE NÁROČNÝCH – CASSOVAR, ŽRIEDLOVÁ ULICA Ponúkame Vám na prenájom lu

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,050 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - 3i byt so záhradou, dokončená novostavba, Lorinčík Háje

Reality Košice-Lorinčík

3 izbový byt | Ulica Pod Hájmi | 73.86 m²

REZERVOVANÉ - Exkluzívne v spoločnosti ImpulzReal ponúkame: - jeden z posledných dostupných b

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Lorinčík

307,000 € 4157 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Rodinné domy na predaj (23061)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie