Garsónka | Kysucká | 21 m²
Lokalita: Košice – Západ (Terasa), Kysucká ulica Výmera: 24 m² (21 m² byt + 3 m² loggia) Posch
660 €/mesiac 31 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Cédrová | 55 m²
Krásny výhľad na okolie a zeleň vďaka priestrannej terase zaručí pocit, že sa nachádzate na nad
900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Popradská | 90 m²
Bývanie, kde sa ráno začína pohľadom do lesa… Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový byt v rezid
399,999 € 4444 €/m²
1 izbový byt | 31 m²
Ponúkame na prenájom 1-izbový byt na Cédrovej ulici vo vyhľadávanej lokalite, v novostavbe Pano
750 €/mesiac 24 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 78 m²
GH Real ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v projekte Panoráma v Košiciach na Jelšovej u
317,990 € 4077 €/m²
4 izbový byt | 199.64 m²
Predstavujeme vám výnimočný 4-izbový byt v jedinečnom developerskom projekte HRBOVÁ RESIDENCE n
Cena na vyžiadanie
4 izbový byt | 199.64 m²
BRANISLAV ČURI ponúka na predaj luxusné byty v novom developerskom projekte HRBOVÁ RESIDENCE v
Cena na vyžiadanie
4 izbový byt | 100 m²
MELIOR REALITY by Braňo Čuri ponúkana predaj priestranný 4-izbový byt v jednom z najžiadanejšíc
569,900 € 5699 €/m²
2 izbový byt | 43 m²
Melior Reality by Braňo Čuri ponúka na predaj moderný a štýlovo zariadený 2-izbový byt v obľúbe
205,000 € 4767 €/m²
4 izbový byt | 199.64 m²
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | Popradská | 190 m²
Melior Reality by Braňo Čuri ponúka na predaj exkluzívny penthouse v Košiciach na ul. Popradsk
699,000 € 3679 €/m²
2 izbový byt | Ľubovnianska | 58 m²
Martin Šipoš z Reality s VAMI vám predstavuje 2 izbový byt na Terase s veľkou loggiou a vlastno
1,150 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Klimkovičova | 59 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom moderne zariadený 2-izbový byt v novostavb
790 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 53 m²
Luxusný 2 izbový byt v exkluzívnom projekte s balkónom a vyhradeným parkovaním Čerstvo dokonče
950 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Žižkova | 50 m²
Mestské bývanie v novostavbe, ktoré má pokoj. A komfort, ktorý oceníte každý deň. Realitná kan
800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Alvinczyho | 39 m²
Hľadáte nadštandardné bývanie v novostavbe blízko historického centra mesta na prenájom? Pozrit
730 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Popradská | 58 m²
Realitná kancelária ReYES REALITY ponúka na predaj 2-izbový byt s terasou v novostavbe NESTHOME
258,000 € 4448 €/m²
3 izbový byt | Popradská | 101 m²
Realitná kancelária ReYES REALITY s.r.o. ponúka EXKLUZÍVNE na predaj krásny 3-izbový byt s balk
290,967 € 2881 €/m²
3 izbový byt | Popradská | 128.2 m²
Realitná kancelária ReYES REALITY ponúka EXKLUZÍVNE na predaj krásny 3-izbový byt s 2 balkónmi
334,589 € 2610 €/m²
3 izbový byt | Zbrojničná | 68.09 m²
Projekt sa nachádza vo vnútrobloku Moyzesovej ulice, v tichom a uzavretom dvore, ktorý poskytuj
338,000 € 4413 €/m²
3 izbový byt | Zbrojničná | 68 m²
315,000 € 4632 €/m²
1 izbový byt | Strojárenská | 32 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na PRENÁJOM menší, ale zato prakticky, vkusný, kompletne zariadený,
700 €/mesiac 22 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Obrody | 140 m²
MATHIS. Realitná kancelária Vám ponúka na Predaj unikátny 2 poschodový byt na Ulici Obrody v Ko
Info v RK
2 izbový byt | Na hore | 54 m²
Ponúkame exkluzívne na prenájom 2 izbový byt v atraktívnej a vyhľadávanej lokalite Košíc - sídl
700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.