Komplet zariadený 2 izbový apartmán - Rezidencia žilinská (508)

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žilinská | 38.59 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový apartmán na Žilinskej ulici. Byt o výmere 38,59m2 + 6,91m2 bal

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

244,000 € 6323 €/m²

Exkluzívny, mezonetový 5 izb. byt s dokonalým výhľadom, Danubius Two - Novostavba

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Trnavská cesta | 131.83 m²

Ponúkame Vám na predaj tento nádherný a priestranný 5-izbový byt v štandardnom vybavení. Výmera

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Krásny 4 izb. byt s ideálnou dispozíciou v projekte Danubius Two-NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Trnavská cesta | 99.38 m²

Ponúkame Vám na predaj tento krásny 4-izbový byt v štandardnom vybavení. Výmera bytu je 99,38 m

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Slnkom presvetlený a priestranný 3 izb. byt vo vyhľadávanej lokalite Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 71.83 m²

Do pozornosti Vám ponúkame svetlý 3 izb. byt s praktickou dispozíciou, ktorý sa predáva v štand

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Výborný 2-izbový apartmán s praktickou dispozíciou vo vyhľadávanej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 54.95 m²

Ponuka priamo od developera na predaj 2 izbový byt v štandardnom vybavení, výmera: 54,95m2 + lo

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Výborný 4 izb. byt s ideálnou dispozíciou v projekte Na Lúke, Dúbravka-NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Saratovská | 107.7 m²

Ponúkame Vám na predaj tento krásny 4-izbový byt v štandardnom vybavení. Výmera bytu je 107,7 m

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

REZERVOVANÉ | 2 IZBOVÝ BYT BEZ KOMPROMISOV - TERASA, PARKING A PIVNICA V PROJEKTE DEVÍNKA POD LESOM

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Vukovarská | 52 m²

Martin Krč a NAVA reality vám exkluzívne ponúkajú na predaj 2-izbový byt na Vukovarskej ulici v

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

235,000 € 4519 €/m²

Exkluzívny penthouse s výhľadom na Bratislavský hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 120 m²

Priestranný slnečný 2-izbový byt s rozlohou 120 m² a veľkou terasou (30m2) sa nachádza v novost

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,800 € 23 €/m²

PRENAJATÉ!! RK MIMAREAL Vám ponúka na prenájom dizajnový minimalistický 2i byt s loggiou i franc.balkónom v Karlovej vsi,Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Jána Stanislava | 40 m²

PRENAJATÉ!! RK MIMAREAL Vám ponúka na prenájom dizajnový minimalistický 2i byt s loggiou i fra

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

2-IZBOVÝ BYT S PARKOVANÍM, PIVNICOU, TERASOU A ŠATNÍKOM | ZWIRN 3, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 52.51 m²

Hľadáte príjemný byt v obľúbenej lokalite? Ponúkame úplne nový 2-izbový byt s rozlohou 52,51 m²

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

459,763 € 8756 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pokračovanie úspešného projektu RNDZ - RNDZ 2

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Pri Šajbách | 56.9 m²

Dva elegantné bloky rezidencie RNDZ2 prinesú novú vlnu moderného bývania v obľúbenej bratislavs

Publikované: 03.12.2024 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

219,032 € 3849 €/m²

POSLEDNÝ voľný 3 izbový priestor v projekte VERDENA pri Peknej ceste s parkovaním v cene

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Vrbenského | 80.51 m²

Ponúkame na predaj posledný voľný 3-izbový nebytový priestor v úspešnom projekte VERDENA. Loka

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

295,314 € 3668 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Slnečný 4-izbový byt v komplexe Panorama City

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 96 m²

Moderný 4-izbový byt s rozlohou 96 m2 a loggiou 4 m2 sa nachádza v komplexe Panorama City na La

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,400 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2i byt Páričkova, BA - Ruž. - NIVY, GARÁŽ. STÁTIE, ZARIADENÝ, štýlový, moderný pri ZWIRN - e , NIVY MALL, M

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Páričkova | 54 m²

Ponúkame na PRENÁJOM: 2i byt Páričkova, BA - Ruž. - NIVY, GARÁŽ. STÁTIE v podzemí, ZARIADEN

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

770 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

2izb. byt s parkovaním a pivnicou - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 66 m²

Activity Residence (lokalita Chorvátsky Grob - Čierna Voda) NA PREDAJ - 2izb. byt (C4) v štand

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

235,000 € 3561 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dokončené - 2-izb. byt (D2) s veľkou terasou (54 m2) a výhľadom - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 115 m²

Activity Residence (v lokalite Chorvátsky Grob - Čierna Voda) - priamo pri cyklotrase Viac inf

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

269,220 € 2341 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3,5i byt v krásnom prostredí

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Ďumbierska | 80 m²

Tento priestranný a zároveň príjemný byt, ktorý ponúkam na prenájom, má mnoho benefitov… …posú

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

940 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Štýlový a efektívny 3i byt s loggiou a vlastným parkovaním – Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Hlbinná | 64.77 m²

Hľadáte štartovacie bývanie pre rodinu, kde už nemusíte pohnúť ani prstom? Tento svetlý a racio

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

202,000 € 3119 €/m²

3-izbový veľký byt, novostavba-2x parking v cene

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Galvaniho | 82.94 m²

Moderný byt s dvoma kúpeľňami, priestranným balkónom a dvoma parkovacími miestami Ponúkame

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

335,000 € 4039 €/m²

Krásny slnečný 1-izb. byt v novostavbe Bory 36,26m2

Reality Bratislava-Lamač

1 izbový byt | 36.26 m²

Tureality ponúka na predaj moderný, svetlý a funkčne riešený byt, ktorý je ideálnym štartovacím

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

199,999 € 5516 €/m²

Resido Concept Vám ponúka na prenájom moderne zariadený 2-izbový byt s priestranným balkónom v projekte Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Fialová 2, 851 07 Bratislava-Petržalka | 54.85 m²

Resido Concept Vám ponúka na prenájom štýlový a svetlý 2-izbový byt v projekte Slnečnice. Tento

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

690 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Moderná novostavba s veľkou terasou, šatníkom a parkovacím miestom v projekte Eden Park

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Drieňová | 95.5 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj moderný, krásne presvetlený 3i byt v obľúbenom projekte Eden Par

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

429,000 € 4492 €/m²

FRANK ZICHER - Prenajímame dizajnový 2-izbový byt na 35.poschodí v EUROVEA TOWER

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 59 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na prenájom nový a ešte neobývaný dizajnový 2-izbový by

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,350 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

AZ. Na predaj 2i. byt s parkovacím miestom a pivničnou kobkou - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Andel & Zachar ponúka na predaj 2-izbový byt (C2) s celkovou výmerou 48,05 m², ktorý sa nachádz

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,500 € 5198 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23053)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Upresniť hľadanie