ALTO REAL ESTATE - FLORIAN RESIDENCE - Prémiové bývanie v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Školská | 85.38 m²

www. FR 4rent.sk The English version of the text is below. Prémiové mestské bývanie v projekte

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,890 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Školská | 36.36 m²

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

940 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Školská | 56.8 m²

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,220 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

2-izbový byt v Rezidencii Pri Mýte na Račianskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 45 m²

Dizajnovo zariadený 2-izbový byt sa nachádza na 5. poschodí obytného domu s výťahom v projekte

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

980 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Slnečný 2-izbový byt s balkónom v Rozadole

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 60 m²

Slnečný 2-izbový byt sa nachádza v obľúbenom komplexe Rozadol v Ružovej doline v Ružinove. DIS

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,000 € 5317 €/m²

AZ. AZ Ponúka prémiový 1-izbový byt v Metropolis s výhľadom na Bratislavský hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 0 m²

AZ Ponúka nový 1-izbový byt v prémiovom projekte Metropolis v centre Bratislavy. Byt sa nachádz

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

291,000 €

Arvin & Benet | Nadštandardný, s dokonalým vkusom zariadený byt v novostavbe Zwirn

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Košická | 63.6 m²

Arvin &Benet ponúka na prenájom nový, 2i byt v nadštandardnom prevedení, zariadený s dokonalým

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3-izb. byt v projekte NIDO 1

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tomášikova | 105 m²

VIRTUÁLNA PREHLIADKA: https://riesimebyvanie.sk/property/3-izb-byt-ba-nove-mesto-11/ Bývanie v

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

549,900 € 5237 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom 1,5 izbového bytu na Žabotovej ulici v centre

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žabotova | 55 m²

Prenájom pekného 1,5 izbového bytu v novostavbe na Žabotovej ulici v centre pri Hlavnej želežni

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na prenájom úplne nový 2-izbový byt s veľkou terasou a parkovaním v novostavbe Green Atrium

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 52 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívny 2-izbový byt v novostavbe projektu Green Atrium na Trnavskej ce

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ. PANORAMA CITY: Luxusný 3 izbový byt na 30. poschodí s dychberúcim výhľadom na Dunaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 103 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá definuje moderný mestský životný štýl a zároveň je bezpečnou invest

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 5816 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ. Na predaj 3i byt s loggiou v ikonickej KLINGERKE / podzemné parkovanie + pivničná kobka v cene

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 86 m²

Ponúkame na predaj moderne riešený a kompletne zariadený 3-izbový byt v srdci bratislavského „d

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

499,990 € 5814 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NANDU - predaj 3i byt s parkingom, Panorama city, BA - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 75.39 m²

NANDU ponúka na predaj 3-izbový, zariadený byt v polyfunkčnom objekte PANORAMA CITY v Bratislav

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

410,000 € 5438 €/m²

NANDU - predaj 2i byt s parkingom, Panorama city, BA - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 60.52 m²

NANDU ponúka na predaj 2-izbový, zariadený byt v polyfunkčnom objekte PANORAMA CITY v Bratislav

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

320,000 € 5288 €/m²

REZERVOVANÉ | Moderný 2-izbový byt v projekte Verdena-Krasňany

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 51.48 m²

Moderný 2-izbový byt v projekte Verdena v Krasňanoch ponúka komfortné bývanie bez nutnosti ďalš

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

255,000 € 4953 €/m²

OCCAM I Dopyt: Penthouse pre klienta v lokalitách Ružinov, Nové Mesto, Staré Mesto

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám penthouse v Bratislave - Ružinov, Nové mesto, Staré mesto.

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

RELIART»Koliba: Prenájom 4i, lux. bytu,terasa, BAZÉN/eng.text inside

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Na Zlatej nohe | 165 m²

Ponúkame na prenájom luxusný, slnečný 4-izbový byt s terasou sa nachádza v projekte "Minergo" n

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,900 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj tichý a priestranný 2 izbový byt s garážou v novostavbe na Moskovskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Moskovská | 72.5 m²

Ponúkame na predaj výnimočne priestranný a tichý 2-izbový byt s garážou v modernej novostavbe n

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

369,000 € 5090 €/m²

Rodinný 4-izbový byt s bioklimatickou pergolou a 2x garážou Viladomy

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Žltá | 92.41 m²

Objavte komfortné rodinné bývanie v modernom 4-izbovom byte s 2 kúpeľňami v obľúbenej časti bra

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

465,000 € 5032 €/m²

REZERVOVANÉ | PRESVETLENÝ 2 IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S GARÁŽOVÝM PARKINGOM A KOBKOU

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 52 m²

Martin Krč a NAVA reality vám exkluzívne ponúkajú na predaj úplne nový 2 izbový byt v bratislav

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

236,500 € 4548 €/m²

AZ. 1-i. byt v štandarde s predzáhradkou, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 35 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 1-izbový byt 35,93 m2 na 1.NP s predzáhradkou o výmere 59 m2,

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

211,435 € 6041 €/m²

AZ. ! Rezervované! 2 izb. byt v štandarde s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 2-izbový byt 48,98 m2 na 2.NP (D2) s balkónom o výmere 2,76 m

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

252,307 € 5256 €/m²

AZ. 2 izb.. byt v štandarde s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 2-izbový byt 48,05 m2 na 2.NP (C2) s balkónom o výmere 3,19 m

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,512 € 5198 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 35 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 1-izbový byt 35,93 m2 na 1.NP (B1) s predzáhradkou o výmere 5

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

211,435 € 6041 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23053)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Upresniť hľadanie