Slnečný 2-izbový byt s parkovacím miestom v novostavbe Karpatium residence, ul. Ota Holúska, Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Ota Holúska | 55 m²

Prenájom krásneho, priestranného 2-izbového bytu v novo skolaudovanej novostavbe Karpatium resi

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

790 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Krásny slnečný 2-izbový byt s parkovacím státím v novostavbe Nová Záhorská (West Park 3), ul. Kunovská

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Kunovská | 51.69 m²

Predaj slnečného priestranného 2-izbového bytu v novostavbe Nová Záhorská (West Park 3), ul. Ku

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

199,000 € 3850 €/m²

Luxusny byt s gar. státím a výhľadom na Bratislavu.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Kopčianska | 93 m²

Veľko - metrážny byt (90 m2) umiestnený na 20-tom poschodí očarí každého, kto má rád výhľad,

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

DOKONČENÉ - 2-izb. byt s veľkým balkónom (B1) - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 66 m²

Activity Residence (v lokalite Chorvátsky Grob - Čierna Voda) Kolaudácia už teraz 2Q/2026. Vi

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

217,500 € 3295 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dokončené - 2-izb. byt s terasou (B4) - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 82 m²

Activity Residence (v lokalite Chorvátsky Grob - Čierna Voda) Viac informácií na www.jelsova.s

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

226,750 € 2765 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dokončené - Byt s veľkým balkónom (B1) - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | 66 m²

Activity Residence s komunitnou záhradou (v lokalite Chorvátsky Grob - Čierna Voda) - priamo pr

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

217,500 € 3229 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom novostavby 3 izb. rodinného domu, Bratislava – DNV

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Vukovarská | 52 m²

Ponúkame Vám na prenájom komplet zariadenú novostavbu 3 izb. rodinného domu na ul. Vukovarská

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

1,200 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Slnečný úplne nový 2-izbový byt v Eurovea Tower

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 50 m²

Slnečný 2-izbový byt s rozlohou 50 m2 a loggiou 9 m2 sa nachádza v projekte Eurovea Tower na Pr

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,650 € 33 €/m²

Predaj - veľkometrážny, moderne zariadený 2-izbový byt v novostavbe s balkónom, pivnicou a parkovacím státím v blízkosti centra

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 64.44 m²

RK LUXAR Vám ponúka na predaj moderne zariadený 2i byt v novostavbe s balkónom, pivnicou a park

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 4654 €/m²

PRÉMIOVÝ 3i BYT - VILADOMY - 24m2 TERASA - GARÁŽ - NADŠTANDARD + KLÍMA V KAŽDEJ IZBE

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialová | 96 m²

Ponúkame na predaj priestranný a kompletne zariadený 3-izbový byt v projekte Slnečnice – Vilado

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

355,000 € 3698 €/m²

Klimatizovaný 3-izbový mezonet v Dúbravke pri medzinárodnej škole

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Koprivnická | 60 m²

onúkame na prenájom zariadený 3-izbový mezonetový byt v tichej lokalite Dúbravky v bezprostredn

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Priestranný 3‑izbový byt 103 m² – moderné bývanie pri downtowne. Ihneď k nasťahovaniu

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 103 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3‑izbový byt o veľkosti 103 m² v novom projekte Prístavná 1 v Br

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt na Dunajskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dunajská | 122 m²

Priestranný, slnečný a klimatizovaný 3-izbový byt je situovaný na Dunajskej ulici. DISPOZÍCIA

Publikované: 24.11.2021 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,400 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Slnečný 4-izbový byt s krásnym výhľadom

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 112 m²

Slnečný inteligentný 4-izbový byt o výmere 102 m2 sa nachádza na 2. poschodí novostavby na Javo

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,400 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný 4-izbový byt s 2 loggiami v projekte Panorama City

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 136 m²

Moderný 4-izbový byt s rozlohou 136 m2 a loggiou 7 m2 sa nachádza v projekte Panorama City na L

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,550 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

3 izbový byt, Hubeného Krasňany, úžitková 81,31m2, balkón 4m2

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Hubeného | 81.31 m²

Exkluzívne na predaj 3 izbový byt v štvorpodlažnom bytovom tehlovom dome s vnútroblokom na Hube

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

319,000 € 3923 €/m²

člen NARKS

108,26m2 - NA PREDAJ - INDUSTRIÁLNY LOFT - MLYNICA - VIDEO / 3D

Reality Bratislava-Nové Mesto

Loft | Turbínová | 108.26 m²

Ak si sníval o loftovom bývaní na najvyššom podlaží prerobenej industriálnej továrne, tvoja šan

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

747,000 € 6900 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

95,28m2 – NA PREDAJ - INDUSTRIÁLNY LOFT - MLYNICA - VIDEO / 3D

Reality Bratislava-Nové Mesto

Loft | Turbínová | 95.28 m²

Publikované: 02.05.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

597,700 € 6273 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

58,7m2 - LOFTOVÝ / ATELIÉROVÝ / PRIESTOR - PRÍSTAVNÁ 1 - výška stropu 7m

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 58 m²

Ponúkame na predaj plne zariadený loft, ktorý momentálne prechádza dokončovacími interiérovými

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

297,700 € 5133 €/m²

Na prenájom 2 izb, byt v obľúbenej novostavbe Blumental

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Radlinského | 47 m²

Ponúkame na prenájom 2 izb. byt v Starom Meste v obľúbenej novostavbe Blumental – Radlinského u

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

790 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

2-izbový byt v River Parku pri Dunaji

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 56 m²

2-izbový byt o rozlohe 52 m² sa nachádza v bytovom komplexe River Park. Dispozícia Byt jena 5

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

2-izbový byt na predaj v River Parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 51 m²

2-izbový byt o rozlohe 51,17m2 s balkónom (6,56 m2) sa nachádza v bytovom komplexe River Park.

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

359,900 € 7057 €/m²

FRANK ZICHER - Prenajímame 3-izbový byt v srdci Starého Mesta - Dunajská ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Boženy Němcovej | 90 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na prenájom útulný a svetlý 3-izbový byt s terasou v ko

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PINK reality Luxusný 4-izbový byt s panoramatickým výhľadom – Bratislava, Koliba (projekt Roličky)

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nezadaná | 197 m²

PINK reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj exkluzívny 4-izbový byt v prestížnej lokalit

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23065)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Upresniť hľadanie