Svetlý 2-izbový byt s veľkou loggiou | Bratislava - Slnečnice | parkovacie miesto v cene

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 48 m²

Predstavte si bývanie, kde si ráno vychutnáte kávu na priestrannej loggii orientovanej do pokoj

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

Moderný, kompletne zariadený 3-izbový byt s peknou terasou – Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 91.27 m²

Ponúkame na predaj výborne dispozične riešený a slnečný 3-izbový byt v obľúbenej časti Petržalk

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

362,000 € 3966 €/m²

*BEZ PROVÍZIE* Priestranný 3-izbový byt s garážovým státím v rezidenčnom komplexe TAMMI Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 94 m²

Ponúkame na prenájom komplet zariadený 3-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte TAMMI Dúbr

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

900 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Priestranný 3-izbový byt s dvoma garážovými státiami v rezidenčnom komplexe TAMMI Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 94 m²

Komplet zariadený 3-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte TAMMI Dúbravka od fínskeho deve

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

450,000 € 4787 €/m²

DIRECTREAL|2-IZB.BYT 50 M2 S VEĽKOU LOGGIOU, KLIMATIZÁCIA, GARÁŽ. STÁTIE, PIVNICA V NOVOSTAVBE NOVÝ RUŽINOV-CEZAR CENA ZA ARCHITEKTÚRU

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 50 m²

Directreal Office - Ponúkame na prenájom zariadený 2-izb. byt s priestrannou loggiou v kľudnom

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

680 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

DIZAJNOVÝ 3-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU A S GARÁŽOU V NOVOSTAVBE SYMPATIA - VAJNORSKÁ

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vajnorská | 74 m²

✨ Ponúkame na predaj elegantný dizajnový 3-izbový byt situovaný v modernej novostavbe Sympatia

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

420,000 € 5676 €/m²

PEKNÝ 2-IZBOVÝ BYT S GARÁŽOU V NOVOSTAVBE V STAROM MESTE PRI MEDICKEJ ZÁHRADE (SASINKOVA UL)

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Sasinkova | 58 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na prenájom elegantný a priestranný 2‑izbový byt v modernej novos

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

2 izbový byt v tesnej blízkosti Horského parku na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 70.9 m²

2 izbový byt v tesnej blízkosti Horského parku Na predaj priestranný plne klimatizovaný 2 izbov

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

370,000 € 5219 €/m²

člen NARKS

4 Izbový byt na Čaklovskej ulici na prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Čaklovská | 96 m²

Čaklovská ulica (Ružinov, BA II.) –prenájom čiastočne zariadeného 4 izbového bytu v staršej n

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,100 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

1 Izbový byt na Dunajskej ulici na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Dunajská | 39 m²

Dunajská ulica (Staré Mesto, BA I.) - priestranný 1 izbový byt v centre mesta v novostavbe (rok

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

242,500 € 6218 €/m²

člen NARKS

Predaj 2 izbového bytu, Ružinovská ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 63.55 m²

Ružinovská ulica (Ružinov, BA II.) – 2 izbový byt v NOVOSTAVBE (kolaudácia bytového domu v roku

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

270,000 € 4249 €/m²

člen NARKS

VYDRICA - Na prenájom 1,5i byt, Žižkova ulica, Bratislava-Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žižkova | 42.5 m²

Ponúkame na prenájom 1,5i byt v NOVOSTAVBE - VYDRICA na Žižkovej ul., byt sa nachádza na 4/7 NP

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM 2-izb.byt v Záhorskej Bystrici, projekt KOLÍSKY

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Ota Holúska | 51 m²

Ponúkame vám na prenájom moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt v novostavbe na ulici Ota Ho

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

670 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PREDAJ 2-izbový byt INVESTIČNA PRILEŽITOSŤ

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Vajanského nábrežie | 70 m²

Ahoj Carla Real Solutions Ti ponúka exkluzívnu NOVOSTAVBU v horskom prostredí aj zjazdovka aj r

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

205,000 € 2929 €/m²

NOVOSTAVBA SOFORA - SLNEČNÝ 2i BYT S LOGGIOU - PIVNICA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kvačalova | 60 m²

Vo vyhľadávanej časti Bratislavy na hranici Starého mesta a Ružinova - Nivy v jedinečnom projek

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

348,800 € 5813 €/m²

Štýlový 1,5 izbový byt v obľúbenom projekte Bory Nový Dvor

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP vám ponúka na predaj moderne riešený 1,5-izbový byt v obľ

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

205,000 € 4989 €/m²

Novostavba 4 izbový byt s terasou a parkovaním Zámocká ulica, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Zámocká | 150 m²

Novostavba 4 izbový byt v tesnej blízkosti Bratislavského hradu, vlastné parkovanie v suteréne

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Pekný 3-izbový byt v modernej novostavbe na Ľadovej ulici – Bratislava I - VIDEO

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Ľadová | 55 m²

Michal Hulík Vám ponúka na prenájom krásny, moderný a kompletne zariadený 3-izbový byt situovan

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3 izbový byt - luxusné bývanie v srdci Bratislavy – Eurovea Tower - VIDEO

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 118 m²

Michal Hulík Vám ponúka na prenájom exkluzívny 3-izbový byt v ikonickej novostavbe Eurovea To

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,200 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový byt v modernej novostavbe na Ľadovej ulici – Bratislava I - VIDEO

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ľadová | 45 m²

Michal Hulík Vám ponúka na prenájom krásny, moderný, zariadený 2-izbový byt situovaný na 2/6 po

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Apartmán s výhľadom na Staré mesto - Rezidencia Žilinská (704)

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Žilinská | 26.87 m²

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový apartmán na Žilinskej ulici. Apartmán o výmere 26,87m2 + 4,13m

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

214,119 € 7969 €/m²

2 izbový apartmán v Starom meste s výhľadom - Rezidencia Žilinská (701)

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žilinská | 48.16 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový apartmán na Žilinskej ulici. Apartmán o výmere 48,16m2 + 10,40

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

328,430.8 € 6820 €/m²

Moderný a starostlivo udržiavaný 2-izbový byt (64,48 s logiou) v Boroch a 2× parkovanie – pripravený na okamžité bývanie!

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | Hany Ponickej | 55.16 m²

Tento krásny 2-izbový byt má presne to, čo má moderné bývanie mať: Priestor tam, kde ho chcete,

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

244,000 € 4423 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

AXIS REAL | Krásny 2-izb. aprtmán, parking, Vienna Gate, Kopčianska

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Kopčianska | 93 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ADP

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23054)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie