2 izbový byt "v štandarde" v novostavbe za TOP CENU!

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 61.26 m²

Ponúkame Vám na predaj novostabu 2 izbového bytu s loggiou vo výbornej lokalite Nového Mesta za

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

232,990 € 3803 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S LOGGIOU, BA - NOVÉ MESTO

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 61.32 m²

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

226,990 € 3702 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt v štandarde v novostavbe - bývanie, ktoré sa neodmieta

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 61.26 m²

Ponúkame Vám na predaj novostabu 2 izbového bytu vyhotoveného do štandrdu s loggiou vo výbornej

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

219,990 € 3591 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BA/PETRŽALKA-Prenájom 1i bytu s klimatizáciou a balkónom - Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 33.95 m²

Exkluzívne ponúkame na prenájom kompletne zariadený, slnečný 1 izbový byt s klimatizáciou v nov

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

550 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BA IV-Prenájom moderného zariadeného 1i bytu v novostavbe Čerešne

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Polianky | 37.05 m²

Exkluzívne ponúkame na dlhodobý prenájom kompletne moderne zariadený 1 izbový byt v novostavbe

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BA I/VYDRICA-Prenájom moderného, veľkého 1i bytu + priestranná lodžia

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Floriánska | 39.8 m²

Ak hľadáte priestranný byt v úplnej novostavbe s dostatkom úložného priestoru v lokalite s plno

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

960 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BA/PETRŽALKA - Kúpime garsonku, 1i byt pre klienta

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 30 m²

Pre konkrétnych klientov hľadáme na kúpu 1i byt alebo garsónku v Slnečniciach.

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

199,000 € 6633 €/m²

NIVY - ZWIRN - NOVÝ 3 iz. byt, stropné chladenie

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košická | 88 m²

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt v modernom projekte ZWINR na ul. Košická, 4/8 posch. Výmera

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,500 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

NUPPU - RUŽINOV - 2 iz. moderný byt v novostavbe, parkovanie, WIFI, balkón

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 50 m²

Ponúkame na prenájom 2 iz. byt v projekte NUPPU ( r. 2021 ) na ul. Hraničná - NIVY, 5/6 posch

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

INVESTIČNÝ 2 iz. byt na začiatku Petržalky + parkovanie

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 45 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt o výmere 45 m2 + murovaná pivnica 2 m2 - byt nemá balkón(kolaud

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

225,000 € 5000 €/m²

BORIA - jazero Štrkovec - 2 iz. byt + parkovanie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Drieňová | 62 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt o výmere 62 m2 + balkón 6 m2 + vonkajšie parkovacie státie. B

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NIVY - od 1.7. - 2 iz. byt v novostavbe Jarabinky, klimatizácia,

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 48 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt o výmere 48 m2 + balkón 9 m2 + pivnica 2,5 m2. Nachádza sa na

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

TEHELNÉ POLE - 1 iz. byt, veľký balkón, pekný výhľad

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Bajkalská | 30 m²

Ponúkame na prenájom pekný 1 izbový byt o výmere 30 m2 + lodžia 6 m2. Byt sa nachádza na ulici

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

KOMPLETNE ZARIADENÝ 2-IZB. BYT, NOVÝ JANTÁR, GARÁŽOVÉ STÁTIE, JANTÁROVÁ UL.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Žltá | 49.79 m²

Vo zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 2-izb. byt vo Bratislave - mestská časť Jarovce. Stač

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

244,000 € 4901 €/m²

1.BCR | SLNEČNÝ 2-IZB. BYT, LOGGIA, ZARIADENÝ, GAR. STÁTIE | SLNEČNICE - ZÓNA MESTO

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 58 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 2-izb. byt vo vyhľadávanom a obľúbenom proje

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

268,000 € 4621 €/m²

EUROVEA RIVERSIDE 4-IZB. BYT, EŠTE NEOBÝVANÝ, VÝHĽAD NA DUNAJ A HRAD, TERASA, 2x PARKING, PRIBINOVA UL.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 141.16 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj úplne nový 4-izbový byt v jednom z najprestí

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

REZERVOVANÉ | REZIDENCIA DRAŽDIAK | 2-IZBOVÝ BYT | PARKING | BRATISLAVA – ANTOLSKÁ UL.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Antolská | 65.7 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

320,000 € 4871 €/m²

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Jantárová | 49.79 m²

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

244,000 € 4901 €/m²

NOVOSTAVBA - 2 IZB MEZONETOVÝ BYT S GARAŽOU A ZÁHRADOU - VAJNORY

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Baničova | 41 m²

Hľadáte 2 izb. byt v Bratislave a zároveň výhody vidieckeho domu zo záhradou ? Video obhiadka

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 26.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

184,900 € 4510 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BÝVANIE V PROJEKTE ROZADOL, VEĽKÝ 2-IZB. BYT, BALKÓN, BAZÉN, GAR. STÁTIE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 60 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom veľký 2-izbový byt v projekte ROZADOL. Vyniká neobvyk

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

PREDAJ 2-IZB. APARTMÁN V MAMAPAPA,PARKNIG + PIVNICA, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nejedlého | 61.45 m²

2-IZB. APARTMÁN V NOVOSTAVBE (2018), PARKOVANIE + PIVNICA, MAMAPAPA Vo výhradnom zastúpení vlas

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

249,000 € 4052 €/m²

UNIKÁTNY 2 IZB BYT S TERASOU POD MALÝMI KAPRATMI,NOVÉ MESTO,BRATISLAVA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jurská | 76.5 m²

Hľadáte unikátne bývanie nabité najmodernejšími technológiami pre vaše pohodlie, zasadené v krá

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 07.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

349,990 € 4575 €/m²

PRIPRAVUJEME JEDINEČNÝ BYT V CENTRE BRATISLAVY, TERASA, VÝHĽAD, ZELEŇ

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 130 m²

Pripravujeme do ponuky exkluzívny byt vo vyhľadávanej lokalite situovanej v srdci Bratislavy -

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

769,000 € 5915 €/m²

IHNEĎ VOĽNÝ 2-IZB. BYT V PROJEKTE SKY PARK S ORIENTÁCIOU NA ZÁPAD, KOMPLETNE ZARIADENÝ, GAR. STÁTIE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 52.6 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom krásny 2-izbový byt v jedinečnom projekte SKY PARK by

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Rodinné domy na predaj (23054)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie