GRAVITAS | 2-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 46.9 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 2-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

GRAVITAS | 2-izbový byt s lodžiou Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 50.34 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

GRAVITAS | 2-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence |Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 43.9 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

GRAVITAS | 2-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 53.5 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

GRAVITAS | 2-izbový byt s predzáhradkou | Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 53.72 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

GRAVITAS | 2-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 54.09 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 52.71 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

GRAVITAS | 2-izbový byt s predzáhradkou, Brenner – Residence | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 43.52 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

GRAVITAS | 2-izbový byt s lodžiou BRENNER – Residence, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 49.46 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

GRAVITAS | 2-izbový byt s predzáhradkou, BRENNER – Residence, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 47.58 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

GRAVITAS | 2-izbový byt s predzáhradkou, Brenner – Residence Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 52.09 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

GRAVITAS | 3-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 66.04 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 3-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

GRAVITAS | 3-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 71.99 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

GRAVITAS | 3-izbový byt s predzáhradkou, Brenner – Residence | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 70.98 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

GRAVITAS | 3-izbový byt s lodžiou, BRENNER – Residence, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 60.5 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 66.42 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

GRAVITAS | 3-izbový byt s lodžiou, Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 62.19 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

GRAVITAS | 3-izbový byt s predzáhradkou, Brenner – Residence, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 71.18 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

GRAVITAS | NA PREDAJ | 3izb. veľkometrážny ateliér | Prístavná ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 103 m²

GRAVITAS vám ponúka na predaj veľkometrážny 3 izb. ateliér v novovznikajúcej atraktívnej rezide

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

512,940 € 4980 €/m²

BEZBARIÉROVÝ 3+1 izb. BYT 115,3m2 + TERASA 20m2 + ZÁHRADA 137m2, 2x PARKING V NOVOSTAVBE / BRATISLAVA IV - Strmý vŕšok.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Strmý vŕšok | 115 m²

S AKTUÁLNYM ZNALECKÝM POSUDKOM K CENE ZA NEHNUTEĽNOSŤ ponúkame na predaj priestranný, klimati

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

428,000 € 3722 €/m²

S JEDINEČNOU ATMOSFÉROU PRIESTRANNÝ BYT 115,3m2 + TERASA + ZÁHRADA, KRB, PARKOVANIE / BA IV - STRMÝ VŔŠOK.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Strmý vŕšok | 115.3 m²

PRIAMO OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A S AKTUÁLNYM ZNALECKÝM POSUDKOM K CENE ZA NEHNUTEĽNOSŤ Po

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

428,000 € 3712 €/m²

VALEN | Moderný 1,5izbový apartmán v novostavbe NUPPU, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hraničná | 36.91 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka na predaj 1,5 izbový apartmán vo vyhľadávanom projekte NUPPU M

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

225,000 € 6096 €/m²

GRAVITAS | Priestranný 4-izbový byt s výhľadom na mesto - Nová Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 121.8 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný 4-izbový byt v obľúbenom projekte Nová Koliba, ktorý spája mod

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

640,000 € 5255 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na prenájom 2-izbový byt v SKY PARK - s výhľadom na Staré Mesto a hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 50 m²

Ponúkame na prenájom moderný, štýlovo zariadený 2-izbový byt v ikonickom projekte Sky Park od s

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,050 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23055)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie