Luxusný 4-izbový byt na prenájom s úchvatnými výhľadmi v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Pri Vojenskom Cintoríne | 95 m²

Predstavujeme vám jedinečný 4-izbový byt o rozlohe 95 m², ktorý sa nachádza na najvyššom poscho

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 01.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

2,500 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ METROPOLITAN │Atraktívny 2-izbový byt s terasou, Vinohradi

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tupého | 49 m²

REZERVOVANÉ METROPOLITAN │Atraktívny 2-izbový byt s terasou, Vinohradis, Koliba Byt bol rezerv

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ EXKLUZÍVNE METROPOLITAN │Zariadený 2-izbový byt s terasou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Klincová | 53 m²

REZERVOVANÉ EXKLUZÍVNE METROPOLITAN │ Zariadený 2-izbový byt s terasou a parkovaním, Nivy Byt

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

730 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ METROPOLITAN │Moderný 2i byt s lodžiou a parkovaním

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Závodu Matador | 50 m²

REZERVOVANÉ METROPOLITAN │Moderný 2i byt s lodžiou a parkovaním, Matadorka Byt bol rezervovaný

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenajímame 3-izbový byt s loggiou a parkovaním v Panorama City

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 88 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na prenájom nadštandardný 3-izbový byt s parkovaním v o

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

**REZERVOVANÉ** SKY PARK 2-izbový dizajnovo zariadený byt na 20. poschodí – prestížna adresa s investičným potenciálom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 52 m²

Len máloktoré bývanie v Bratislave dokáže spojiť ikonickú architektúru, prestížnu adresu a okam

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

369,000 € 7096 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-izbový penthouse s veľkolepými terasami a neskutočným výhľadom na panorámu mesta

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré Grunty | 164 m²

V prestížnej časti Bratislavy – Staré Grunty – vznikol moderný projekt s iba 10 bytmi. Štyri z

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

444,900 € 2713 €/m²

Slnečný 4-izbový byt v štandarde s kuchynskou linkou a nádherným výhľadom

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | 89 m²

Tento 4-izbový byt je silnou voľbou pre rodinu, ktorá chce priestor, svetlo a kvalitnú dispozíc

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

479,990 € 5393 €/m²

**REZERVOVANÉ** Moderný 1 izbový byt v Rači na Peknej ceste s parkovacím miestom

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Pekná cesta | 37 m²

Byt z ktorého vybehnete rovno do prírody a vraciate sa do ticha uzavretého areálu s vlastným pa

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

164,990 € 4459 €/m²

VYMEŇ SUSEDA! – VÝNIMOČNÝ 2 IZB. ZARIADENÝ BYT S BALKÓNOM A GARÁŽOVÝM STÁTÍM, TRNAVSKÁ CESTA, BA II, RUŽINOV,

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 54 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný, priestranný 2-izb. byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite Ruži

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

910 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! – VÝNIMOČNÝ 2 IZB. ZARIADENÝ BYT S LOGGIOU A PARKOVANÍM, PRI VOJENSKOM CINTORÍNE, BA V, PETRŽALKA,

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Pri Vojenskom cintoríne | 46 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný, priestranný 2-izb. byt s loggiou vo vyhľadávanej lokalite Petrž

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

780 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! – PRIESTRANNÝ 2 IZB. ZARIADENÝ BYT S BALKÓNOM, TOMÁŠIKOVA UL., NOVÉ MESTO, BA III

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova | 72 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný 2-izb. byt s priestranným balkónom vo vyhľadávanej lokalite v No

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! - Prenájom 2 izbového bytu Citypark, Plynárenská ulica, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Plynárenská | 50 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v novostavbe Citypark na Plynárenskej ulici v Ružinove. Byt

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! – VÝNIMOČNÝ 3 IZB. ZARIADENÝ BYT, PET FRIENDLY, BAZOVÁ, GAUDI, BA II, RUŽINOV.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bazová | 94 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný 3-izb. byt vo vyhľadávanej lokalite Ružinova na ulici Bazová v p

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,350 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! – VÝNIMOČNÝ 2 IZB. ZARIADENÝ BYT S TERASOU A PARKOVANÍM, PET FRIENDLY, HRÍŇOVSKÁ, BA I, STARÉ MESTO,

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Hriňovská | 65 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný 2-izb. byt s terasou v tichej lokalite Starého Mesta na Hríňovsk

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,250 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! - Hľadáme pre hotovostného klienta 2-izbový byt v BA Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 50 m²

Zvažujete predaj 2 izbového bytu v novostavbe v mestskej časti Bratislava Petržalka? Oslovte ná

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

285,000 € 5700 €/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! - Výnimočný 2 izb. byt s potenciálom na 3 izby - novostavba, ul. Na Križovatkách, TRNÁVKA - BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Na križovatkách | 67.78 m²

VYMEŇ SUSEDA! - Výnimočný 2 izb. byt s veľkým balkónom a murovanou pivnicou s výnimočným potenc

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 3969 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ 2 IZB. BYT SO ZÁHRADKOU A PARKOVANÍM, FIALOVÁ UL., BRATISLAVA V, PETRŽALKA,

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Fialová | 63 m²

Ponúkame na prenájom priestranný, nadštandardne zariadený, doposiaľ neobývaný 2-izbový byt vo v

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ! - VYMEŇ SUSEDA! - Výnimočný 2 izb. byt s potenciálom na 3 izby - novostavba, ul. Na Križovatkách, TRNÁVKA - BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na križovatkách | 67.78 m²

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 3969 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! – VÝNIMOČNÝ 2 IZB. ZARIADENÝ BYT, DOBROVIČOVA, BA I, STARÉ MESTO.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dobrovičova | 62 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný, priestranný 2-izb. byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! - PRIESTRANNÝ 2 IZB. BYT S BALKÓNOM, LUŽNÁ UL., BRATISLAVA V, PETRŽALKA,

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Lužná | 52 m²

Ponúkame na prenájom priestranný, kompletne zariadený 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Pet

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

670 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

AXIS REAL | Nový1-izbový byt s BALKÓNOM a PARKOVANÍM v METROPOLISE

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 38 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACY

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

660 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom 2. izbového bytu s veľkou loggiou, novostavba „BLUMENTÁL“, BA - Staré Mesto, Radlinského ul

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Radlinského | 62 m²

Ponúkame na prenájom slnečný 2. izbový byt v exkluzívnej rezidencii BLUMENTÁL na Radlinského u

Publikované: 29.05.2024 Aktualizované: 08.09.2025