AXIS REAL | 2-izb. byt v RD, TERASA, BA IV Dúbravka, Tavarikova Osada

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Plachého | 65 m²

3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/CN POPIS BYTU: Realitná kancelár

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

AXIS REAL | Moderný 2i apartmán, LODŽIA, PIVNICA, GARÁŽ, Panorama City

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 58 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACV

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 5672 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Pekný 2i byt, KLÍMA, LODŽIA, GARÁŽ, Ružinov, Kaštieľska

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kaštieľska | 53 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/TY POPIS BYTU: R

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

264,000 € 4981 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | 1-izbový byt s BALKÓNOM v NOVOSTAVBE SOLARIS od 1.7.2026

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Budatínska | 45.98 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/RD P

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

490 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | ELEGANTNE ZARIADENÝ 2-izbový byt s LODŽIOU a PARKOVANÍM

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Závodu Matador | 61.5 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/RT P

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

645 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Nový 2i byt, LODŽIA, KLIMA, GARÁŽ, DOWNTOWN YARDS, Košická

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 64 m²

3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/acl POPIS BYTU: Realitná kancelá

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

345,000 € 5391 €/m²

člen NARKS

AXIS REAL | ZARIADENÁ garsónka na brehu jazera Draždiak s parkovaním

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Antolská | 22.44 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACE

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

109,900 € 4898 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný 3 izbový byt v novostavbe na Kolibe s parkovacím státím

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tupého | 80 m²

LG Reality ponúka exkluzívne na prenájom 3 izbový byt v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,200 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

ŽIVOT NAD MESTOM: EXKLUZÍVNY 4-IZBOVÝ BYT S OČARUJÚCOU PANORÁMOU BRATISLAVY

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianska | 133.7 m²

Predstavte si, že sa ráno zobudíte a prvé, čo uvidíte, je Bratislava rozprestretá pod vami. Vyc

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

599,000 € 4480 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TOP MAKLÉR ponúka 2-izbový byt s balkónom a pivnicou

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Panónska cesta | 57.8 m²

TOP MAKLÉR ponúka 2-izbový byt s balkónom a skvelou dostupnosťou na Panónskej ceste. Byt sa nac

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

250,000 € 4325 €/m²

Luxusný 4-izbový byt 153,60 m2 na prenájom v objekte Eurovea Tower na Pribinovej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 153.6 m²

Ponúkame na prenájom nový, kompletne, nadštandardne a elegantne zariadený 4-izbový byt o výmere

Publikované: 15.02.2024 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,700 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Slnečný 5-izbový byt na prenájom v novostavbe rezidenčného rodinného domu Vila Terézia na Tajovského ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Tajovského | 174 m²

Exkluzívny slnečný 5-izbový byt v novostavbe rezidenčného rodinného domu Vila Terézia, určený n

Publikované: 24.05.2023 Aktualizované: 03.11.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,900 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

NA PREDAJ 2-izbové byty s balkónom na rohu ulíc Na pántoch a Rybničná

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 55 m²

Ponúkame na predaj 2-izbové byty v 7-podlažnom polyfunkčnom dome DIAMANT, ktorý sa nachádza na

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

196,572 € 3574 €/m²

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 56 m²

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

178,727 € 3192 €/m²

NA PREDAJ 2-izbové apartmány s balkónom na rohu ulíc Na pántoch a Rybničná

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 56 m²

Ponúkame na predaj 2-izbové apartmány v 7-podlažnom polyfunkčnom dome DIAMANT, ktorý sa nachádz

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

164,446 € 2937 €/m²

NA PRENÁJOM 2-izbový byt s balkónom a parkovacím státím na Landererovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 58 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v bytovom dome PANORAMA CITY, Landererova ulica, Bratislav

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

920 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

KÚPA 3 IZB.BYTU V RAČI-KARLOVEJ VSI-ZAČIATOK PETRŽALKY

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Nezadaná | 80 m²

Pre konkrétneho klienta hĺadám 3 - 4 izb.byt na najvyššom poschodí v Rači v Karlovej Vsi alebo

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na kúpa Bratislava-Rača

Cena dohodou

REZERVOVANÝ!!!Na predaj 1,5 izbový apartmán v BA III Malokrasňanská 42,34m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 42.34 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj krásny štýlový 1,5 izbový apartm

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

210,000 € 4960 €/m²

Moderný 4 izb.mezonet s terasou SLEČNICE POP

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Labutia | 123 m²

Licencovaná realitná kancelária ORIN REAL ponúka moderný 4-izbový mezonetový byt v obľúbenej m

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 09.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

540,000 € 4390 €/m²

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 35.24 m²

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

210,000 € 5959 €/m²

Grebeči real ponúka na prenájom luxusný 2-izbový byt, loggia, bazén, fitness, pivnica, parking, novostavba Agáty, Dúbravka Bratislava

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 58 m²

Bývanie v lone prírody, v novostavbe s vlastným bazénom a fitnescentrom. Jedinečný projekt v

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

630 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Grebeči real ponúka na predaj vaše nové bývanie na skvelom mieste, 3-izbové byty v novostavbe - Projekt Panónska, Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Panónska cesta | 72.88 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Široký výber 3 izbových bytov na 1. až 15. posch. Výber z 26 trojizbových byt

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

349,935 € 4802 €/m²

Grebeči real ponúka Na prenájom zariadený 2-izb. byt, loggia, parking, Tomášikova, Ružinov, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 52 m²

Na prenájom zariadený 2-izb. byt, loggia, parking, Tomášikova Ružinov, Bratislava ZÁKLADNÉ ÚD

Publikované: 21.11.2023 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

540 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Grebeči real ponúka - na predaj exkluzívny 6 izbový byt, loggia, 2x kúpeľňa, 2x pivnica, 2x parking, krb, sauna, Novostavba, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Seberíniho | 170 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 6 izbový byt s dvomi pivnicami + loggia + 2x parking Poschodie: 6/

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23054)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Upresniť hľadanie