Predaj 4-izb. bytu s garážovým státím - Ružinov, ul. Na Križovatkách

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Na križovatkách | 96 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt s rozlohou 96 m² vrátane loggie, ktorý sa nachádza

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

379,900 € 3957 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom exluzívneho 3 izbového apartmánu v Diplomat Parku.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mudroňova | 138 m²

Priestranný, slnečný 3-izbový byt rozlohu 138 m2 +3 x terasa vo výmere 60 m2, orientovanú do z

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,400 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Exkluzívny slnečný 5-izbový byt vo vile Terézia Tajovského ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Tajovského | 174 m²

Exkluzívny, slnečný, 5 izbový byt v novostavbe rezidenčného rodinného domu Vila Terézia, určený

Publikované: 13.06.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,900 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

RIVERS | BORY NA HRÁDZI príjemný a svetlý 4-izbový byt s terasou

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Bory na Hrádzi | 96.14 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka moderný, svetlý a dispozične mimoriadne prakt

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

399,000 € 4150 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj praktický 1,5 izbový byt l STEIN

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 44 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj moderný a svetlý 1,5-izbový byt v jednom z najprestížnejšíc

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

272,000 € 6182 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný klimatizovaný kompletne zariadený 2 izb byt s balkónom, pivnicou a parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na križovatkách | 58.72 m²

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP vám exkluzívne ponúka na prenájom moderný klimatizovaný ko

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

710 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

OCCAM | Exkluzívny 3-izbový penthouse Discovery Residence na prenájom | 125 m² | panoramatický výhľad na celé mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mlynské nivy | 125 m²

Occam New Home ponúka na prenájom výnimočný 3-izbový penthouse s rozlohou 125 m² vrátane 2 lodž

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,450 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Vojka nad Dunajom - 3 izbový byt v novostavbe v uzavretom areáli v krásnom prostredí Lužných lesov.

Reality Bratislava-Čunovo

3 izbový byt | Na hrádzi | 60 m²

Na predaj 3 izbový byt s park. miestom a pivnicou v krásnom prostredí Lužných lesov pri ramene

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Čunovo

164,900 € 2748 €/m²

1izb, Štedrá, 25m2, novostavba, komplet zariadený, klimatizácia, parking,

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Štedrá | 25 m²

Dáme do prenájmu v k.ú. Ružinov na ul. Štedrá (tichá ulica rodinných domov) kompletne zariadený

Publikované: 23.03.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Exkluzívny dvojizbový byt v prestížnom projekte NIDO – dokonalé mestské bývanie

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova | 51.1 m²

Moderný byt s privátnou záhradkou a terasou v srdci Bratislavy R7reality Vám exkluzívne ponúka

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

271,000 € 5303 €/m²

1,5-IZBOVÝ BYT, BA IV – BORY, lodžia

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Michala Bučiča | 31.37 m²

Na predaj útulný 1,5-izbový byt o výmere 31,37 m² s priestrannou lodžiou 3,32 m2, situovaný v n

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

204,900 € 6532 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ! Ružinov-Ovocné sady zariadený 2 izbový byt

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 49 m²

Vianema ponúka na predaj štýlový a slnečný 2-izbový byt s balkónom v jednej z najobľúbenejších

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,900 € 5100 €/m²

NA PREDAJ! 1,5 izbový byt v novostavbe Bory – Hany Ponickej

Reality Bratislava-Lamač

1 izbový byt | Hany ponickej | 33.5 m²

Vianema ponúka na predaj štýlový a slnečný 1,5 -izbový byt s loggiou v jednej z najobľúbenejšíc

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

205,999 € 6149 €/m²

IBA U NÁS! Prémiový 2-izbový byt s parkovaním, 70m², Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Pod Vachmajstrom | 64.5 m²

EXKLUZÍVNE na predaj výnimočný 2-izbový byt situovaný v jednej z najprestížnejších lokalít Brat

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

399,990 € 6201 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÝ! Moderný 3-izbový byt v novostavbe Matadorka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ul. Závodu Matador | 69 m²

Hľadáte miesto, kde sa budete cítiť naozaj doma? Tento 3-izbový byt v Petržalke vás osloví hneď

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

299,900 € 4346 €/m²

IBA U NÁS! Prémiový 2-izbový byt s parkovaním, 70m², Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Pod Vachmajstrom | 64.5 m²

EXKLUZÍVNE na prenájom výnimočný 2-izbový byt situovaný v jednej z najprestížnejších lokalít Br

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,190 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

HD REALITY, predaj, 3-izbový byt v Slnečniciach, Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 64.7 m²

HD reality ponúka na predaj moderný 3-izbový byt s loggiou s možnosťou dokúpenia vnútorného par

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

395,000 € 6105 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom moderného 1,5-izbového bytu so samostatnou spacou časťou, klimatizáciou a kompletným zariadením – Istrijská ul., Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Istrijská | 38.48 m²

Ponúkame na prenájom útulný a moderne zariadený 1-izbový byt v novostavbe na Istrijskej ulici č

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

450 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

OCCAM | exkluzívny 2i byt na predaj s výhľadom priamo na Dunaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žižkova | 43.92 m²

Occam New Home Vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt v prestížnom projekte Zucke

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

409,000 € 9312 €/m²

Luxusný 2i byt, projekt UNIVERSO, širšie centrum, loggia + TERASA s unikátnym výhľadom, 16/21p., KLÍMA, lokalita Nivy, ul. Ružová dolina, ihneď voľný

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 75 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na prenájom: luxusný 2 izb. byt v rezidenčnej novostavbe UNIVERS

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj exkluzívny 4-izbový dizajnový byt v centre Bratislavy – Dunajská ulica 15, Staré Mesto 143 m2 s 2x balkónmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dunajská | 139.7 m²

Ponúkame na predaj slnečný, exkluzívny a plne klimatizovaný 4-izbový dizajnový byt v prestížnom

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

749,000 € 5361 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BE.LIVE COMPANY- NA PREDAJ- NOVÝ- KOMPLETNE ZARIADENÝ- 1-IZBOVÝ BYT- S MOŽNOSŤOU ÚPRAVY NA 1,5-IZBOVÝ- BORY NOVÝ DVOR- MICHALA BUČIČA

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Michala Bučiča | 34.52 m²

Hľadáte ideálne prvé bývanie alebo investičnú príležitosť v modernej a vyhľadávanej lokalite?

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

209,900 € 6081 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 75 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom elegantný 2-izbový byt s bazénom pre rezidentov v projekte Agáty, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 51.41 m²

Moderné bývanie v obľúbenom rezidenčnom projekte Agáty v Dúbravke, v pokojnom prostredí v blíz

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

900 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Rodinné domy na predaj (23053)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Upresniť hľadanie