Elegantný 2-izb. byt vo viladome Vinohradis, Frankovská ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Frankovská | 78.43 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v komornom projekte viladomov Vinohradis, nachádzaj

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

385,200 € 4911 €/m²

Predaj výnimočného 3 izbového bytu v Cubicone.

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré grunty | 128 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj priestranný slnečný 3- izbový byt s možnosťou kúpiť byt aj

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

449,900 € 3515 €/m²

Na predaj exkluzívny 4-izb. byt v projekte River Park, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 184 m²

RE/​MAX exkluzívne ponúka na predaj luxusný veľkometrážny 4-​izbový byt v bratislavskom Starom

Publikované: 09.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný 4-izbový byt (125 m²) s 3 balkónmi a parkovaním pre 2 autá – Cubicon, suchý prechod do OC, pri lese

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Slávičie údolie | 125 m²

4-izbový byt v projekte Cubicon ponúka kombináciu, ktorú v Bratislave nájdete len zriedka – po

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

465,000 € 3720 €/m²

Novostavba Oppidum 2 izb. byt, parking Uzbecká ul. BA II

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Uzbecká | 56 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj harmonicky z

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

221,990 € 3964 €/m²

PRENÁJOM 2-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM | JÉGÉHO

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégeho | 55 m²

Ponúkame na prenájom moderný a plne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej novostavbe na Jégého ul

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Luxusné bývanie v Torrox: Prvotriedne apartmány s výhľadom na more

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Nevyplnená | 70 m²

RE/MAX ponúka: Rezidenčný komplex : Puerto Narixa nachádzajúci sa v meste Torrox, ktoré si už

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

225,000 € 3214 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Costa del Sol / Španielsko – exkluzívne bývanie pár krokov od mora

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Nevyplnená | 145 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne: AMPHORA – BEACH RESIDENCE sa nachádza len pár krokov od pláže a zach

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 2276 €/m²

Investičná príležitosť v Španielsku – Alonia Manilva pri prístave Puerto de la Duquesa

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Nevyplnená | 80 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne: Rezidenčný komplex Alonia Manilva pozostáva zo 60 2-3 izbových byto

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

279,000 € 3488 €/m²

Rezidencia Baviera Golf: Moderné 3–4 izbové apartmány s panoramatickými výhľadmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Nevyplnená | 100 m²

RE/MAX ponúka: Rezidenčný projekt Célere Baviera Golf - jedná sa o menší projekt cca. 150 byto

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

250,000 € 2500 €/m²

Španielsko – UNIKA: Luxusné apartmány s panoramatickým výhľadom na more

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Nevyplnená | 95 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne: Tento projekt zahŕňa nádherné prostredie a panoramatické výhľady na

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

539,000 € 5674 €/m²

NA PRENÁJOM: priestranný 2-izb. byt v pokojnej lokalite Jaroviec

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Mandľová | 60 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert Vám ponúka na prenájom veľký, kompletne zariadený 2-izbový b

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Jarovce

660 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Vynikajúca ponuka - 3 izbový byt Bratislava Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Nejedlého | 76 m²

Na predaj moderný 3 izbový byt v 12 ročnej novostavbe na Nejedlého ulici v Bratislave Dúbravke

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

280,000 € 3684 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REMAX ponúka exkluzívne Luxusný 2-izbový apartmán s panoramatickým výhľadom na more

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Malý trh | 126 m²

REMAX ponúka na predaj úplne nový, kompletne zariadený apartmán v exkluzívnej lokalite na okra

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

550,000 € 4365 €/m²

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré grunty | 125 m²

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

465,000 € 3720 €/m²

Svetlý 3i byt s garážovým státím a saunou

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Nevyplnená | 64 m²

Realitná kancelária RE/​MAX ponúka exkluzívne na prenájom krásny a moderne zariadený byt v nov

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

TOP PONUKA! Nový, zariadený byt s krásnym výhľadom

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Polianky | 50 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na prenájom 2 izbový byt s parkovacím státím v pr

Publikované: 02.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

950 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Na predaj zariadený 1 izb. byt v 6 ročnej novostavbe s vonkajším park. miestom, Agátová ulica

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Agátová | 36 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj príjemný 1 izbový kompletne zariadený byt v novost

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

219,900 € 6108 €/m²

Predaj výnimočného 3 izbového bytu v Cubicone.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 128 m²

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

449,900 € 3515 €/m²

Privátny penthouse so 157 m² priestoru, 3 terasami a smart riadením – BA-Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Ota Holúska | 157 m²

Sú byty. A potom je tu bývanie, ktoré sa nepodobá ničomu v okolí. https://youtube.com/shorts/

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

398,000 € 2535 €/m²

Španielsko – Blue View Heights 2: Luxusný developerský projekt pri Sotogrande

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Nevyplnená | 121 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne: Tento rezidenčný projekt je luxusné miesto budované na juhu Sotogran

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

483,000 € 3992 €/m²

Váš druhý domov pri Malage: Moderné apartmány 5 min od pláže

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Nevyplnená | 134 m²

RE/MAX ponúka projekt Idilia -Terram v Rincon de la Victoria ponúka luxusné a kompletne vybav

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 3134 €/m²

KOMPLETNE ZARIADENÝ 1.5-IZBOVÝ BYT, KLIMATIZÁCIA, RUŽINOV - NUPPU

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hraničná | 37 m²

V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na prenájom 1-izb. byt v novostavbe NUPPU v Bratislave – mest

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Veľký, 3 izbový byt s parkovaním v projekte "City Park Ružinov" na Plynárenskej ul. v Bratislave II, Ružinov - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 117.79 m²

Luxusný 3 izbový byt, rozloha 117,79 m² s balkónom a lodžiou. Popis / Štandardy Nachádza sa v n

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 23.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

900,000 € 7641 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Rodinné domy na predaj (23054)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie