6-izbový luxusný byt ul. Na štyridsiatku - Slavín, o výmere 213 m2 + 103,50 m2 terasa

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Na Štyridsiatku | 213 m²

Ponúkame na predaj priestranný nadštandardný byt, funkčne rozdelený na 2 samostatné byty. Súčas

Publikované: 24.01.2024 Aktualizované: 25.08.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,959,850 € 9201 €/m²

člen NARKS

APARTMÁN S VÝHODAMI - S PARKOVANÍM V GARÁŽI - PANENSKÁ ULICA - SUPER POZÍCIA....B3

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Panenská | 25.68 m²

Moderný a slnečný 1-izbový byt s balkónom a parkovaním – Panenská ul., Staré Mesto Ponúkame na

Publikované: 20.03.2019 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

590 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

člen NARKS

Investičný 4-izbový byt Dunajská 15, 136 m², dlhodobo prenajatý

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dunajská | 136.7 m²

V bytovom dome na Dunajskej 15, postavenom v roku 2006 spoločnosťou ZIPP, ponúkame na predaj pr

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

749,000 € 5479 €/m²

člen NARKS

Veľký 3-izb.mezonet s terasou a výhľadom na hrad v absolútnom centre

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Klobučnícka | 130 m²

Ponúkame na prenájom 3-izb. mezonetový byt v absolútnom centre v blízkosti pešej zóny. Byt nach

Publikované: 07.05.2021 Aktualizované: 18.09.2024
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,990 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

4-izb. byt s terasou a parking v novostavbe v BA I. / 3 bedroom apartment with terraces and parking Bratislava I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 175 m²

Ponúkame na prenájom moderný 4-izbový byt v novostavbe s dvoma terasami a s parkovaním v blízko

Publikované: 23.08.2022 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,400 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

4-izb. byt s terasou na hradnom kopci s parkovacím miestom/ 3 bedroom apartment with one parking space on the Castle Hill - Bratislava I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Javorinská | 101.4 m²

Prenajmeme nový 4-izbový byt v modernom novopostavenom dome v Bratislave I. na hradnom kopci. B

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,400 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

člen NARKS

REZERVACIA .....SOM NOVÝ – UMIESTNENÝ V ZÓNE S BENEFITMI.....PARKOVANIE ....

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 35.2 m²

Zariadený byt v nedávno skolaudovanej rezidencie Prístavná v Ružinove. 4/9, balkón 6,6 m2, 5m2

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

224,980 € 6386 €/m²

člen NARKS

Moderný priestranný 3-izbový byt 120 m² + balkón 30 m² pri hrade, novostavba,vysoký štandard, parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Skalná | 125 m²

Moderný 3-izbový byt sa nachádza v terasovitom päťpodlažnom objekte na hranici pešej zóny. Dom

Publikované: 02.07.2024 Aktualizované: 15.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

4-izbový byt v luxusnom projekte Hlboká 7 s parkingom

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Hlboká cesta | 153 m²

- úžitková plocha 153 m² + 15 m2 terasa - plne klimatizované - podlahové kúrenie v celom byte -

Publikované: 07.08.2023 Aktualizované: 09.08.2023
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

3-izbový (ev. 4-izbový) byt pri Bratislavskom hrade, Palisády, 138 m², parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Palisády | 140.76 m²

Ponúkame vám na predaj mezonetový byt priamo pri Bratislavskom hrade, s južnou orientáciou a s

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

799,000 € 5676 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt (79,46 m² ) v novostavbe otočený do pokojného vnútrobloku, veža Diamant - Perla Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kaštieľska | 74.21 m²

Ponúkame na predaj pekný 3- izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava-Ružinov, na Kaštieľskej

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

349,900 € 4715 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 4-izbový byt na 11.p. projekt River park, 2 x balkón-terasa, 2 x parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 174 m²

Ponúkame vám na prenájom priestranný klimatizovaný 4-izbový byt s rozlohou 174 m2 a dvomi teras

Publikované: 24.01.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,500 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rezidencia MEDICI - Rezervovaný 2-izbový byt "Reggio Emilia" s terasou a juhovýchodným výhľadom

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vlárska | 87.1 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Rezervovaný byt - 2-izbový byt "Reggio Emilia" s celkovou ploc

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

624,000 € 6389 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ!!! Predaj- zariadený a exkluzívny 2- izb. byt (54,15 m2) s parkovaním v jedinečnom projekte SKY PARK, ul. Továrenská, BA I- Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 54.15 m²

REZERVOVANÉ!!! Ponúkame na predaj exkluzívny a kompletne zariadený 2- izb. byt v jedinečnom

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,200 € 6449 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 174 m²

Ponúkame vám na predaj priestranný klimatizovaný 4-izbový byt s rozlohou 174 m2 a dvomi terasam

Publikované: 17.03.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,999,000 € 11494 €/m²

člen NARKS

4-izbový byt 120 m² Koliba - ulica Na Varte, v bytovom dome Minergo (2012)

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Na varte | 120 m²

Ponúkame vám na predaj priestranný, moderný a skvele dispozične riešený 4-izbový byt na ulici N

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

570,000 € 4750 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt v komplexe Karloveské Rameno, pivnica, možnosť dvoch parkingov

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Karloveské rameno | 92.8 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 92,80 m2 (+ balkón cca 5 m2) v komplexe Karloveské ram

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

499,000 € 5377 €/m²

člen NARKS

3 - IZBOVÝ BYT -MAXIMÁLNA VYUŽITEĽNOSŤ – POHODLIE - CENTRUM- PARKOVANIE-BALKÓN - PANENSKÁ ..

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Panenská | 67.7 m²

Luxusné bývanie na Panenskej – Priestranný 3-izbový byt s balkónom a garážou Ponúkame na prenáj

Publikované: 11.07.2023 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

920 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Priestraný 3-izbový byt v Bratislave I. s parkovaním / Spacious 2 bedroom apartment with parking in Bratislava I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlboká cesta | 116.38 m²

Priestraný 3-izbový byt v Bratislave I. s parkovaním / Spacious 2 bedroom apartment with parkin

Publikované: 25.07.2024 Aktualizované: 25.07.2024
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,250 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

4-izbový byt "Montepulcciano" s terasou a južným výhľadom, novostavba rezidencia MEDICI - dokončenie 4Q 2026.

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Vlárska | 123.9 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt "Montepulcciano" s celkovo

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

830,200 € 6709 €/m²

člen NARKS

4-izbový byt "Florencia" s terasou a južným výhľadom - Rezidencia MEDICI

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Vlárska | 141.75 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt "Florencia" s celkovou plo

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 20.05.2026