V novostavbe PUNTA 2 izbový byt na Čiližskej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Čiližská | 46.42 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na ulici Čiližská v Bratislave. Nachádza sa na 8. poschodí v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

208,500 € 4492 €/m²

TOP Mezonet (holobyt) s terasou na ulici Páričkova v Bratislave – Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Páričkova | 221.6 m²

Ponúkame na predaj 5 izbový mezonet s vlastným výťahom v nadstavbe na ulici Páričkova v Bratisl

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ METROPOLITAN │Pekný 3-izbový byt s lodžiou na prenájom

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Budyšínska | 74.15 m²

REZERVOVANÉ METROPOLITAN │Pekný 3-izbový byt s lodžiou Byt sa nachádza na 5 (6 ) poschodí v n

Publikované: 29.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

990 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Priestranný a svetlý 4 izbový byt na prenájom s parkovan

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Hlboká | 118 m²

Priestranný a svetlý 4 izbový byt na prenájom s parkovaním Byt pozostáva zo vstupnej haly s mno

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,100 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Exkluzívny 3i byt s terasou v Starom Meste na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlboká | 133 m²

METROPOLITAN │Exkluzívny 3i byt s terasou v Starom Meste na prenájom Exkluzívny 3-izbový byt

Publikované: 27.06.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,600 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ METROPOLITAN │Krásny nový 3i byt s parkovaním v novostavbe

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Pri vojenskom cintoríne | 71 m²

REZERVOVANÉ METROPOLITAN │Krásny nový 3i byt s parkovaním v novostavbe Byt bol rezervovaný a m

Publikované: 26.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,100 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

METROPOLITAN │Exkluzívny 3i byt v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlboká | 137 m²

Exkluzívny 3-izbový byt na prenájom v Bratislave - Staré Mesto má rozlohu 137 m2 a pozostáva z

Publikované: 27.06.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,600 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Na prenájom 3i byt, projekt NUPPU voľný okamžite

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hraničná | 71 m²

Na prenájom 3-izbový byt s balkónom a garážovým státím v obľúbenom projekte NUPPU, Hraničná uli

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NIVY - 3i mezonet v nadstavbe, 100 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Mezonet | Kvetná | 100 m²

Na predaj priestranný mezonetový byt s výmerou 100 m² na obľúbenej Kvetnej ulici v Ružinove (Br

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

375,000 € 3750 €/m²

3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanom projekte Karloveské rameno

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Karloveské rameno | 98 m²

Na rozhraní Starého Mesta a Karlovej Vsi, priamo na brehu rieky Dunaj, ponúkame na predaj pries

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

515,000 € 5255 €/m²

Slnečný a priestranný 4-izbový byt s veľkou terasou | Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Šulekova | 154 m²

Ponúkame na prenájom 4-izbový byt v obľúbenej lokalite Palisády, situovaný na 5. poschodí s výť

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,200 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Garsónka – Slnečnice, Viladomy

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Žltá | 31 m²

Na predaj: zariadená garsónka – Slnečnice, Viladomy (Žltá ul.) Ponúkame na predaj kompletne zar

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

174,500 € 5629 €/m²

3i novostavba, 77 m2, parking – BORY BÝVANIE

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Hany Ponickej | 77 m²

Na predaj moderný a svetlý 3-izbový byt v novej rezidenčnej štvrti Bory Bývanie, ktorá sa vyzna

Publikované: 17.08.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

314,000 € 13 €/m²

PLNOHODNOTNÝ 1i BYT S BALKÓNOM V NOVOSTAVBE - NEJEDLÉHO ul. - PARKOVANIE V GARÁŽI

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Nejedlého | 36 m²

V obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Bratislava IV – Dúbravka ponúkame na predaj plnohodnotný 1-

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

179,000 € 4972 €/m²

Pripravujeme na predaj 3-izbový byt s terasou Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 99 m²

Pripravujeme do predaja 3-izbový byt v novostavbe v Slnečniciach s terasou a parkovacím státím

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

405,000 € 4091 €/m²

PREDAJ 2 izb. bytu Podunajská, Bratislava, balkón, parking

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Podunajská | 68 m²

Exkluzívne na predaj štýlový 2-izbový byt s balkónom a parkovaním – Bratislava, Podunajská ulic

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

250,000 € 3676 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

SRA | Práve dokončený výnimočný 5-izbový byt z dielne renomovaných architektov, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Bartókova | 185.92 m²

Ponúkame na predaj jedinečný veľkometrážny 5-izbový byt v mestskej vile Delta len s tromi bytov

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

850,000 € 4572 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SRA | 2-izbový byt v novostavbe PREMIÉRE s parkovaním, Bratislava - Staré mesto, Šancova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 54.86 m²

Moderné mestské bývanie s atmosférou centra, ktoré si zamilujete na prvý pohľad. Tento svetlý a

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,000 € 5450 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

THE HOME I PRENÁJOM - Nový moderný 2-izb. byt, TEHELNÉ POLE, Bajkalská

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 50 m²

Realitná kancelária The Home Vám ponúka na prenájom priestranný slnečný 2-izbový byt v novostav

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Prenájom 4 izb apartmánu A6.11 v rezidenčnom dome Hlboká - Staré Meso

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Hlboká | 118 m²

Ponúkame podkrovný 4 izbový byt na prenájom v rezidenčnom dome Hlboká, na Hlbokej ceste v Brati

Publikované: 23.09.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,100 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Prenájom 4 izbového bytu s parkovaním na Zámockej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Zámocká | 150 m²

Ponúkame na prenájom luxusný, zariadený 4-izbový byt na Zámockej ulici v Bratislave, s rozlohou

Publikované: 08.02.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom 3 izb. luxusného bytu na Hlbokej ceste.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlboká cesta | 116 m²

Prenájom 3 izbového luxusný bytu v rezidenčnom dome Hlboká, s rozlohou 116 m2. Nachádza sa na 5

Publikované: 03.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,200 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Prenajmeme 3 izb. bytu v rodinnej vile s krásnym výhľadom, na Kolibe