R E N A T A S - Investičná príležitosť v Dominikánskej republike

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 63.55 m²

R E N A T A S - exkluzívne predaj lukratívnych apartmánov v Dominikánskej republike obklopené t

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

169,000 € 2659 €/m²

RENATAS | PREDAJ MEZONETU V TROCH VEŽIACH, BAJKALSKÁ ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

Mezonet | Bajkalská | 150 m²

RENATAS ponúka na predaj 4 - izbový nadštandardný mezonet, kompletne zariadený nachádzajúci sa

Publikované: 27.12.2024 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

735,000 € 5300 €/m²

RENATAS | PRENÁJOM 2IZB. NOVOSTAVBA, TRNAVSKÁ CESTA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Trnavská cesta | 50 m²

RENATAS - Ponúka na prenájom 2 izbový byt kompletne zariadený nachádzajúci sa v mestskej časti

Publikované: 26.11.2024 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 180 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

210,000 € 1167 €/m²

RENATAS | 2IZBOVÝ BYT GALVANIHO ULICA, NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 50 m²

RENATAS ponúka na prenájom 2-izbový byt kompletne zariadený nachádzajúci sa v mestskej časti Br

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Priestranný 3i byt 73 m2, s A/C, lodžiou a parkovaním, PANORAMA TOWERS

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 73 m²

EXPAT EXPERTS |Priestranný 3i byt 73 m2, s A/C, parkovaním a lodžiou s výhľadom, PANORAMA TOWER

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,800 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Novostavba | Šatník | 2 Wc | Parking |

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 72.2 m²

Enzo Real Vám ponúka na predaj kompletne zariadený 3 izbový byt, s veľkorysou rozlohou, vysoký

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

389,900 € 5400 €/m²

2-iz.byt s balkónom, loggiou a garážovým státím v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hrachová | 59.53 m²

Ak hľadáte príjemný svetlý byt, ktorý sa môže pochváliť bohatou výmerou nielen interiéru, ale a

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

256,000 € 4300 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Krásny 2i byt 65m2, s A/C, lodžiou a parkovaním, VIKTÓRIA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 65 m²

EXPAT EXPERTS | Krásny 2i byt 65m2, s A/C, lodžiou a parkovaním, VIKTÓRIA Dispozícia: Celková

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dizajnový 2i byt 48 m2, s A/C, balkónom, pivnicou a parkovaním, NUPPU

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

EXPAT EXPERTS | Dizajnový 2i byt 48 m2, s A/C, balkónom, pivnicou a parkovaním, NUPPU Dispozíc

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izb. byt v Rozete, bez provízie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Klincová | 51 m²

Hľadáte štýlové bývanie v top lokalite, kde pred vami ešte nikto nebýval? Máme pre vás ponuku n

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,050 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom útulná garsónka na ul. Rustaveliho TOP

Reality Bratislava-Rača

Garsónka | Rustaveliho | 35 m²

Ponúkame Vám na prenájom garsónku na Rustaveliho ulici. Byt s výmerou 28,2 m2, ktorý disponuje

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

650 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Prenájom 2 izb. bytu v novostavbe ( 2x loggia ), Košická ulica - časť Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 44 m²

Realitná kancelária RE/​MAX ponúka na prenájom krásny 2-​izb. byt s dvoma loggiami v 12 ročnom

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ! Nový 2-izb. byt s park. miestom,loggia,2.p.,Rača-Krasňany

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Vrbenského | 56 m²

AstonReal ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj moderný, vkusne zariadený 2-izbový b

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

225,000 € 4018 €/m²

člen NARKS

SOM INÝ - ZAUJÍMAVÝ - MEZONET 3 IZBOVÝ S TERASAMI - DUNAJSKÁ - PARKING

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 135 m²

Mezonetový 3-izbový byt Dunajská , Penthouse -mezonetový byt na najvyššom poschodí: 6 a 7 pos

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,100 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

Byt 116,60 m² (2-3-izb.) v bytovom dome Tupého s klimatizáciou, možnosť dvojgaráže

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tupého | 116.6 m²

V obľúbenej lokalite pod bratislavskou Kolibou ponúkame na predaj 3-izbový (ev.2-izbový) byt na

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

295,000 € 2530 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

6 - izb byt s terasou v absolútnom centre Bratislavy / Spacious 5 bedroom apartment in the very center of Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | 194 m²

Ponúkame na predaj priestranný 6-izb. byt s terasou v absolútnom centre Bratislavy. Byt je mezo

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

695,000 € 3582 €/m²

člen NARKS

2-izbový byt v novostavbe Rezidencia Búdkova s možnosťou garáže

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Búdková | 53.72 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný 2-izbový byt v projekte Rezidencia Búdková skolaudovanom v rok

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

340,000 € 6497 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

6-izbový luxusný byt ul. Na štyridsiatku - Slavín, o výmere 213 m2 + 103,50 m2 terasa

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Na Štyridsiatku | 213 m²

Ponúkame na predaj priestranný nadštandardný byt, funkčne rozdelený na 2 samostatné byty. Súčas

Publikované: 24.01.2024 Aktualizované: 25.08.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,959,850 € 9201 €/m²

člen NARKS

APARTMÁN S VÝHODAMI - S PARKOVANÍM V GARÁŽI - PANENSKÁ ULICA - SUPER POZÍCIA....B3

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Panenská | 25.68 m²

Moderný a slnečný 1-izbový byt s balkónom a parkovaním – Panenská ul., Staré Mesto Ponúkame na

Publikované: 20.03.2019 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

590 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

člen NARKS

Luxusný 4-izb.byt s terasou a garážou pri Horskom parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 174.3 m²

Ponúkame na prenájom luxusný 4-izbový byt s terasou a garážou pri Horskom parku. Byt pozostáva

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

3-izb. byt s veľkou terasou v tichej časti v centre - Zochova

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zochova | 77 m²

Ponúkame na predaj príjemný mezonetový 3-izbový byt s terasou v Bratislave I. na Zochovej ulici

Publikované: 31.01.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

319,900 € 4155 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt Bradlianska ulica-projekt Hausberg, 129 m² + 28 m² balkón, 3.posch, parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bradlianska | 144.48 m²

Ponúkame vám, v exkluzívnom zastúpení vlastníka, byt v projekte, ktorý oprávnene nazývame najle

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,299,000 € 8991 €/m²

člen NARKS

2-izbový byt v Sky Parku s parkovacím miestom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 50 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívny, kompletne zariadený 2- izb. byt v jedinečnom projekte SKY PA

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23053)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie