RentHub | Zariadený 1,5 izbový byt | 35m² | SLNEČNICE

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 35 m²

Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na prenájom vkusne zariadený 1,5-izbový byt v obľúbenej

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDANÉ I RADO | Posledný investičný krásny 3-izbový byt | 76 m² |

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Františka Kubu | 67.92 m²

PREDANÉ Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na predaj predaj krásny, moderný a svetlý 3-izbo

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

363,900 € 5358 €/m²

RADO | ZWIRN 2-izbový byt 50m2 + balkón 5m2 | Košická - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 48 m²

RadoReality vám ponúka na predaj 2-izbový byt v nadštandardnom projekte Zwirn na Košickej ulici

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

357,900 € 7456 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ 3i byt so záhradkou 184 m² | 2x parkovanie | Záhorská Byst

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Ota Holúska | 78 m²

Lucia z RADO Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj luxusný 3-izbový byt v prémiovom projekte

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

469,000 € 6013 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENAJATÝ | RentHub | Prémiový 2i byt SKY PARK 4 | loggia, garáž |

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 55 m²

Ranná káva na loggii, večer park a perfektný výhľad pod oknami. Tento úplne nový 2-izbový byt v

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Moderný 4-izbový byt s panoramatickým výhľadom- Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Javorinská | 104 m²

Priestranný 4-izbový byt s veľkou terasou, krásnym výhľadom a spoločnou záhradou – Staré Mesto

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,400 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDANÉ | RADO | 3i byt v tehlovom dome so záhradou a parkovaním

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Perličková | 71 m²

Hľadáš bývanie, ktoré spája komfort rodinného domu s rýchlou dostupnosťou do centra? Miesto, kd

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

295,000 € 4155 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RentHub | moderné bývanie | 1,5i bt | NUPPU | parkovanie | Hraničná

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hraničná | 37 m²

Moderný 1,5-izbový byt s parkovaním v projekte NUPPU, Ružinov Slavo z RentHub ponúka na prenáj

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

RADO | Sky Park – 26. poschodie s výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 49 m²

Bývanie nad mestom s výhľadom, ktorý sa neopozerá. Tento 2-izbový byt na 26. poschodí Sky Park

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

387,000 € 7898 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENAJATÝ | prenájom | zariadený 2i byt SKY PARK 4 | loggia, garáž

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 53 m²

V projekte, kde má takmer každý byt „najlepší výhľad a dizajn“, je niekedy najväčšou výhodou je

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,090 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RentHub | Prenájom prémiový 3i byt Eurovea | 2 x parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 80 m²

Priestranný 3-izbový byt v novšej časti Eurovea ponúka komfortné mestské bývanie v jednej z naj

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,150 €/mesiac 27 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Príjemný 2-izbový byt v tichej lokalite Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Janka Alexyho | 43 m²

Wilusa Real Estate Vám ponúka na prenájom útulný a moderne zariadený 2-izbový byt v novostavbe

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Moderný 2-izb. byt v novostavbe s loggiou – Mlynské luhy – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 55.33 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI: Realitná kancelária Graft ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkóno

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 4970 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ veľkolepý, 4 izbový byt s garážou v lone prírody, Kysucká ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Kysucká | 147 m²

PASS Reality exkluzívne ponúka na PREDAJ atraktívny 4 izbový byt s parkovaním, s vlastnou garáž

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

560,000 € 3810 €/m²

Priestranný 3-izb. byt s dvoma balkónmi na Seberíniho ul. – VOĽNÝ IHNEĎ

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Seberíniho | 104 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt na Seberíniho ulici v obľúbenej časti Bratislava

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

Priestranný 5-izbový mezonet s terasou, 3 balkónmi a dvojgarážou – začiatok Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

Mezonet | Šustekova | 190 m²

Predaj – 5 izbový mezonet s terasou a dvojgarážou, začiatok Petržalky Ponúkame na predaj pries

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Info v RK

člen NARKS

ZOHOR Veľkorysý 3-izbový mezonet 16km od VW

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Jána Jonáša | 83 m²

BOND reality ponúka na predaj veľkorysý 3-izbový mezonet v Zohore na Školskej ulici. Obec Zohor

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

199,000 € 2398 €/m²

člen NARKS

PRENÁJOM: 2-izbový byt - rezidenčný projekt NOVÝ RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 54 m²

BOND Reality ponúka na prenájom moderne zariadený 2-izbový byt v rezidenčnom projekte NOVÝ RUŽI

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

PRENÁJOM - Pod Hradom 4-izbový byt na Zámockej ulici s parkovaním

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Zámocká | 144 m²

Na prenájom - priestranný, kompletne zariadený 4-izbový byt v exkluzívnej novostavbe priamo v h

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom 2 izbový byt vo Vydrici Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Floriánska | 45 m²

Ponúkame Vám na prenájom nadštandardne kompletne zariadený 2-izbový byt v jedinečnom projekte V

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,200 €/mesiac 27 €/mesiac/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ - NOVOSTAVBA | Dizajnový 4-izbový mezonet v BOHO štýle – ulica Železničná 7C, Bratislava – Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Železničná | 108 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový mezonet so záhradou v modernej radovej zástavbe, ktorý ko

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

390,000 € 3611 €/m²

člen NARKS

Dizajnový 2 izbový byt pri parku Janka Kráľa, v projekte Liget - Krasovského ulica.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Krasovského | 52.46 m²

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM Dizajnový 2-izbový byt | Krasovského 12 | 9. poschodie Ponúkame na pren

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

900 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

člen NARKS

Exkluzívny 2- izb. byt s výhľadom na hrad- Funkcionalistická architektúra, Gunduličova ulica Ba, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Gunduličova | 43 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt o výmere 43 m², situovaný na 3. poschodí kompletne zrekonštruov

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

295,000 € 6667 €/m²

člen NARKS

Bývanie v srdci mesta s ikonickým výhľadom na hrad - 2 izb byt na Gunduličovej ul. Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Gunduličova | 47.6 m²

Predstavte si ráno v centre mesta, kde si vychutnáte kávu s výhľadom na Bratislavský hrad. Ten

Publikované: 19.09.2024 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

295,000 € 6197 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23050)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie