Na predaj moderný 2‑izbový byt v Metropolise TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 54 m²

Ponúkame na predaj moderný 2‑izbový apartmán v BLOKU Ana 6. podlaží novostavby Metropolis, situ

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,000 € 5537 €/m²

Novinka
Novinka

5-izbový mezonet v komplexe ROZADOL

Tento 5-izbový mezonetový byt sa nachádza v obľúbenej lokalite v bytovom komplexe Rozadol. Byt

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,950 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

🏠 Štýlový, zariadený 1,5 izbový byt v projekte MAMA-PAPA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nejedlého | 45.5 m²

Hľadáte moderné a útulné bývanie v tichej časti Dúbravky? 🌲 ProHome Real Estate vám ponúka na p

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

199,000 € 4374 €/m²

Na dlhodobý prenájom exkluzívny slnečný 2-izbový, Bratislava V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 62 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom exkluzívny slnečný 2-izbový byt v Petržalke, ktorý sa nachádz

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom 2-izbový byt s loggiou a parkovaním v projekte Pri Mýte (3. fáza)

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 55 m²

Ponúkame na prenájom elegantný a kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom proje

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na predaj kompletné zariadený 2-izbový byt s veľkou loggiou – novostavba

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Eduarda Wenzla | 64.68 m²

Ponúkame na predaj veľmi príjemný, svetlý 2-izbový byt v novostavbe skolaudovanej v roku 2023,

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

225,900 € 3493 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM: Jedinečný dvojizbový byt v staršej novostavbe na začiatku Devínskej Novej Vsi

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Štefana Králika | 45 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný byt situovaný v tichej, veľmi príjemnej lokalite Devínskej Novej

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

640 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj bytu 2-izbový 60 m²

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 60 m²

Predám krásny 2-izbový byt v novostavbe- Slnečnice Viladomy, ktorý sa nachádza v tehlovej budov

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

250,000 € 4167 €/m²

Novinka
Novinka

JÉGEHO - 1 iz. byt, novostavba, balkón, WIFI, voľný od 1.6.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Jégého | 36 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt o výmere 36 m2 + 4 m2 balkón. Nachádza sa na ul. Jégeho v nov

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

640 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Moderný 3-izbový byt v projekte Greenvia – možnosť kúpy 2 garážových státí.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Pri Vapenickom potoku | 81 m²

Directreal Office - Priestranný a svetlý 3-izbový byt v obľúbenom projekte Greenvia ponúka nad

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

329,900 € 4073 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Na prenájom 2-izb. byt v Novostavbe – Zuzany Chalupovej – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 52 m²

Ponúkame na prenájom svetlý a moderne zariadený 2-izbový byt s otvoreným výhľadom v obľúbenej l

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

880 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom 2izbový byt novostavba VOĽNÉ IHNEĎ

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 57 m²

Ponúkame do prenájmu 2 - izbový byt v novostavbe v Záhorskej Bystrici. Bytový dom sa nachádza

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Pekný 3izbový byt s balkónom a parkovaním Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Tomášikova | 70.21 m²

Ponúkame na prenájom krásny zariadený 3izbový byt v Ružinove na Tomášikovej ulici. Byt sa nach

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Garsónka v Dúbravke s balkónom VOĽNÉ!!!!

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | K horárskej studni | 26 m²

Ponúkame na prenájom garsónku v novostavbe, lokalita Bratislava IV – Dúbravka. Garsónka sa n

Publikované: 27.08.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

650 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Na predaj 2 izbový byt v Bratislave-Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Béžová | 56 m²

Wealth Group ponúka na predaj velký 2-izbový byt v projekte Slnečnice na 1/5poschodi.Byt na ul

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

250,000 € 4464 €/m²

Na prenájom velký 2 izbový byt v proekte-TEHELNE POLE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 70 m²

Ponúkame na prenájom |nadštandardný 2i byt 66 m2, s A/C, balkónom na TEHELNÉ POLE .Dispozícia:

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

950 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Praktický 2i byt so záhradou a parkingom pri BA a Dunaji

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 44.5 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt v Hamuliakove pri Bratislave, ktorý je ideálnou alterna

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

239,900 € 5391 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj krasný 3 izbový byt v centre mesta s dvoma parkovacími státiami

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košicka | 80 m²

Wealth Group ponúka na predaj 3- izbový byt v projekte ZWIRN , Bratislava . Byt sa n

Publikované: 13.03.2024 Aktualizované: 09.05.2024
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

443,000 € 5538 €/m²

Na predaj 3 izbový byt v novostavbe Bratislave-Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mýtna | 63 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj utúlný 3- izbový byt v novostavbe Tower One z roku 2021 Byt o v

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

350,000 € 5556 €/m²

Na predaj veľký 2 izbový byt v Bratislave-Petržalke, ul.Budatínska

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Budatínska | 67 m²

Wealth Group ponúka exkluzívne na predaj velký 2izb. byt s balkónom v novostavbe na Budatí

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

250,000 € 3731 €/m²

Jan Pinka | Moderný 2-izbový byt na prenájom v Bory Nový Dvor s parkovaním

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Zdenky Schelingovej | 62 m²

Elegantná, tichá a hlavne nová. Aj tak by sa dala opísať nedávno vzniknutá lokalita Devínskej N

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

795 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom 1izbový byt Bratislava-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hraničná 26 | 42 m²

Skyline reality Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na prenájom 1 izbový byt s bonusovým parkov

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

730 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

VÝNIMOČNÝ 2-IZBOVÝ MEZONET NA NÁBREŽÍ DUNAJA V EUROVEA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 50.27 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 28.06.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

439,900 € 8751 €/m²

RADO | moderný 2-izbový byt pri lese 67m2 + parking | Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vlárska | 62 m²

Priestranný a svetlý 2-izbový byt na Vlárskej ulici – Kramáre, pri lese Ponúkame na prenájom

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

790 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23053)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Upresniť hľadanie