Elegantný 3 izbový byt na Dunajskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 90 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt na Dunajskej ulici v centre Bratislavy, 5 minút chôdze na

Publikované: 05.02.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,300 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

TOP PONUKA | NOVOSTAVBA - 2izb. mezonetu so záhradkou a terasou, rezidencia Majerská

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Majerská | 60.17 m²

Ponúkame už dokončené úplne nové byty v modernej rezidencii na Majerskej ulici. Byt sa nachádz

Publikované: 03.05.2024 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

238,000 € 3739 €/m²

člen NARKS

NOVOSTAVBA posledného 2izb. mezonetu s veľkou terasou, rezidencia Majerská

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Majerská | 78.37 m²

Ponúkame na PREDAJ posledné voľné byty. KOLAUDACIA UŽ TUTO JAR. Moderná rezidencii na Majerskej

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

255,000 € 2999 €/m²

člen NARKS

Úplne nové a elegantné 1 izbové byty na prenájom Bratislava Downtown

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Votrubova | 27 m²

Realitná kancelária BONDREALITY ponúka na prenájom úplne nové, elegantné 1 izbové byty v novost

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

730 €/mesiac 27 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom 2 izbového bytu v centre mesta ul. Špitálska, Bratislava - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Špitálska | 45 m²

Miesto, kde sa bývanie mení na pocit domova… Na obľúbenej Špitálskej ulici vás čaká štýlový 2-i

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

člen NARKS

RIVER PARK | Na prenájom nadštandardný 4izb. byt s terasou a s výhľadom na Dunaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 174 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na prenájom nadštandardný 4izb. byt s terasou v projekt

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,500 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

člen NARKS

2-garsónka typu mezonet v uzatvorenom areáli so vstupom na diaľkové ovládanie v Bratislave na hranici m.č. Ružinov a Vrakuňa ul. Pod gaštanmi.

Reality Bratislava-Ružinov

Dvojgarsónka | Pod gaštanmi | 36 m²

Ponúkame na predaj štýlovú 2-garsónku typu mezonet v uzatvorenom areáli so vstupom na diaľkové

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

129,900 € 3608 €/m²

NOVÝ, KLIMATIZOVANÝ 2 IZB. BYT S BALKÓNOM, GARÁŽOU A TICHOU ORIENTÁCIOU PRI OC CENTRÁL, METODOVÁ ULICA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Metodova | 40 m²

Ponúkame Vám na predaj nový, klimatizovaný 2 izbový byt (projekt LUDWIGOV MLYN) s balkónom, gar

Publikované: 19.06.2023 Aktualizované: 20.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,000 € 13 €/m²

NOVO ZREKONŠTRUOVANÝ 3 izb. BYT S BALKÓNOM A GARÁŽOU, DROTÁRSKA UL, HRADNÝ KOPEC

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Drotárska cesta | 90 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt s balkónom a garážou na Drotárskej ceste, Bratislava-Star

Publikované: 08.09.2022 Aktualizované: 17.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

760 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

2 IZB. BYT S TERASOU, PIVNICOU A GARÁŽOU V KOMPLEXE BELARIA POD KOLIBOU, SVATOVAVRINECKÁ ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Svätovavrinecká | 76 m²

Ponúkame vám na prenájom veľký dvojizbový byt s terasou a pivnicou a garážou v bytovom komplexu

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

829 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

LUXUSNÝ 2 IZB. BYT S BALKÓNOM, PARKOVANÍM A VÝHĽADOM NA MESTO, VLČKOVA ULICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Vlčkova | 60 m²

Ponúkame Vám na prenájom nový, luxusne zariadený dvoj izbový byt s dvoma BALKÓNOMI, pivnicou a

Publikované: 12.02.2024 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

980 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

KLIMATIZOVANÝ 2 IZB. BYT S BALKÓNOM, PIVNICOU A PARKOVANÍM V NOVOSTAVBE, STROMOVÁ ULICA, KRAMÁRE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Stromová | 55 m²

Ponúkame Vám na prenájom klimatizovaný 2 izbový byt s lodžiou, murovanou pivnicou a parkovaním

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

610 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PLNE KLIMATIZOVANÝ 2 IZB. BYT S BALKÓNOM, MUROVANOU PIVNICOU A PRKOVANÍM PRI LIGHT PARKU, RAČIANSKÁ ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom plne klimatizovaný 2 izbový byt s balkónom, murovanou pivnicou a parko

Publikované: 12.08.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

640 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZB. BYT S BALKÓNOM ORIENTOVANÝ TO TICHEJ ČASTI, SIBÍRSKA ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Sibírska | 76 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt s balkónom a pivnicou na Sibírskej

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PRIESTRANNÝ 2 IZB. BYT S TERASOU A GARÁŽOU V NOVOSTAVBE PRI LESE, KOLIBA, JESÉNIOVA ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jeséniova | 80 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký dvoj-izbový byt s terasou a garážou v novostavbe na Jeséniovej u

Publikované: 21.02.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

KLIMATIZOVANÝ 3 IZB. BYT S TERASOU A GARÁŽOU V NOVOSTAVBE PROJEKT PRI MÝTE, RAČIANSKA /KOMINÁRSKA

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Kominárska | 78 m²

Ponúkame Vám na prenájom klimatizovaný 3 izbový byt s terasou a garážou v novostavbe Pri Mýte,

Publikované: 13.09.2021 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,100 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

SLNEČNÝ 2 IZB. BYT S GARÁŽOU, MUROVANOU PIVNICOU A SLNEČNOU TERASOU V NOVOSTAVBE, MARTINA GRANCA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Martina Granca | 64.85 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný, klimatizovaný 2 izbový byt s garážou, murovanou pivnicou a krás

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

272,800 € 4207 €/m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 78 m²

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,100 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Stromová | 55 m²

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

610 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

AVENUE | moderný a dizajnový, len sporadicky obývaný, 2i byt s veľkou loggiou a s výhľadom na okolie.

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | Dominika Tatarku | 61.93 m²

Na predaj, štýlovo zariadený byt vo vysokom štandarde na mieru, pod dohľadom architekta, s výhľ

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

270,000 € 4360 €/m²

AVENUE | predaj moderný 3 izbový byt s predzáhradkou, Staré Grunty

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 64.28 m²

Spol. AVENUE RE, s.r.o. ponúka na PREDAJ priestranný a slnečný 3-izbový byt v novostavbe v loka

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

359,773 € 5597 €/m²

AVENUE | 2i byt s výhľadom na hrad v unikátnom projekte Eurovea Tower

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 59.21 m²

Na predaj, pohodlný 2i apartmán s výhľadom na Bratislavsky hrad a rieku Dunaj, v ikonickej stav

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

AVENUE | predaj moderny 4 izbový byt, Stare Grunty, Bratislava IV

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré grunty | 94.83 m²

Spol. AVENUE RE, s.r.o. ponuka na PREDAJ priestranný a slnečný 4-izbový byt v novostavbe v loka

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

479,900 € 5061 €/m²

AVENUE | moderný a útulný 1i apartmán s odpočtom DPH, v projekte AGÁTY

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Agátová | 42.04 m²

Aké je to bývať / pracovať v Dúbravke pod lesom, v projekte, ktorý má málo bytov, apartmán smer

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

185,000 € 4401 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23051)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Upresniť hľadanie