RADO | Panoramatická mezonetová rezidencia s terasami – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Nezadaná | 337 m²

SIGNATURE Rezidencia, ktorá sa neponúka. Objavuje sa. Dvojpodlažná mezonetová rezidencia v naj

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

RADO | 2 byty v 1 už s nájomníkmi | okamžitý príjem 1770€/mes | 4.08%

Reality Bratislava-Vrakuňa

5 a viac izbový byt | Čiližská | 105.75 m²

Hľadáš investičný byt, ktorý ti bude ihneď zarábať? Čo keby si kúpil byt, ktorý už má nájomník

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

519,750 € 4915 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 2 izbový byt 62m² | Greencorner C 4.4| Bratislava-Nové

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 58.5 m²

Moderný 2-izbový byt s lodžiou v projekte Green Corner – Račianska 69, Bratislava – Nové Mesto

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

315,700 € 5397 €/m²

RentHub | Prémiové bývanie v ZWIRNe I Pekný 2i byt I

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 50 m²

Patrik z RADO Reality Group / RentHub Vám ponúka na prenájom moderný, úplne nový 2-izbový byt v

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,050 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 4 izbový penthouse 165m² | Greencorner | Bratislava-Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianska | 112 m²

Luxusný 4-izbový penthouse s veľkou terasou a panoramatickým výhľadom – Green Corner, Račianska

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

809,990 € 7232 €/m²

RADO | 4 izbový penthouse 155m² | Greencorner | Bratislava-Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianska | 138 m²

4-izbový penthouse s terasou a tromi lodžiami | Green Corner – Račianska 69, Bratislava – Nové

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

712,800 € 5165 €/m²

PREDANÉ | Luxusne zariadený 2i byt v modernej stavbe | Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Chemická | 46.6 m²

Mal si niekedy možnosť zaspávať s pohľadom na hviezdy? S týmto bytom si budeš môcť tento výhľa

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,000 € 4914 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RentHub | 3i byt plný energie | terasa a balkón | parkovanie | NUPPU

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské nivy | 70 m²

Slavo z RentHub Vám ponúka na prenájom byt, ktorý má farby, charakter a dušu. 3-izbový byt v p

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

940 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ I RADO | Posledný investičný krásny 2-izbový byt | 55 m² |

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Františka Kubu | 47.48 m²

REZERVOVANÉ Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na predaj krásny, moderný a svetlý 2-izbový

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

271,900 € 5727 €/m²

RADO | 2 izbový byt 63m² | Greencorner A 3.3| Bratislava-Nové

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 58.5 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,000 € 5111 €/m²

RADO | 1,5 izbový byt B.6.3| Greencorner | Bratislava-Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 39 m²

REZERVOVANÉ Štýlový 1,5-izbový byt s lodžiou v projekte Green Corner – Račianska 69, Bratislav

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

221,990 € 5692 €/m²

RentHub I Krásny 1,5i byt s výhľadom na Dunaj I Eurovea I

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 40.1 m²

Patrik z RADO Reality Group / RentHub Vám ponúka na prenájom exkluzívny, kompletne zariadený by

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

RADO | 5-izbový dvojdom s predzáhradkou pre rodiny v pokojnej zóne

Reality Bratislava-Vrakuňa

5 a viac izbový byt | Irisová | 145 m²

RADO Reality vám ponúka na predaj novostavbu z tohto roku s veľkorysou výmerou 145m² na ulici O

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

385,000 € 2655 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RentHub | Prémiové bývanie v ZWIRNe I Pekný zariadený 2i byt I

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 53 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

990 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 2 byty v 1 už s nájomníkmi | okamžitý príjem 1600 €/mes | 4.87%

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Čiližská | 69.08 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

393,750 € 5700 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 4-izbový MEZONET 105m2 + terasy 28m2 | Petržalka City

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Rusovská cesta | 105 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj jedinečný 4-izbový mezonet s úžitkovou plochou 105 m² a dvomi

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

759,900 € 7237 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Moderný 3i s garážovým státím + kobka | Fuxova | Bosákova, BA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Bosákova | 65.61 m²

Existujú byty, ktoré pôsobia dobre na fotkách. A potom sú byty, v ktorých si už pri prvej obhli

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

369,990 € 5639 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RentHub | Priestranný slnečný | 2-izbový byt | 70 m² |

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Šustekova | 70 m²

Na prenájom 2-izb. byt na začiatku Petržalky. Začnite novú kapitolu v štýlovom 2-izbovom byte v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

RentHub | moderný 3i byt | parkovanie | novostavba | Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialová | 61 m²

Slavo z RentHub Vám ponúka na prenájom zariadený 3-izbový byt v novostavbe Slnečnice, ktorý zau

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

915 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RentHub | priestranný | 2i byt s balkónom | parkovaním | Koprivnická

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Koprivnická | 52 m²

Zariadený 2-izbový byt s garážovým státím a kobkou pri byte – Koprivnická ulica, Dúbravka Slav

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

740 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ I RADO | Posledný investičný krásny 2-izbový byt | 62 m² |

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Františka Kubu | 54.97 m²

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

299,999 € 5458 €/m²

RentHub I Priestranný 2i byt so šatníkom a parkovaním I 61 m² I

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 61 m²

Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt s balkónom, pracovn

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

690 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 1,5 izbový byt B 5.4 | Greencorner | Bratislava-Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 42 m²

REZERVOVANÉ Moderný 1,5-izbový byt s lodžiou orientovanou na východ – projekt Green Corner, Ra

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

223,990 € 5333 €/m²

RADO | 4-izbový byt 95m2 + záhrada | Vinohrady-Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Koziarka | 95 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj 4-izbový byt v novostavbe rodinného domu s troma bytovými jedn

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

399,100 € 4201 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23053)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie