2 izbový byt | Pribinova 38 | 50.12 m²
Klimatizovaný 2-izbový byt v mrakodrape Eurovea Tower s nádherným výhľadom na Dunaj a most Apol
480,000 € 9577 €/m²
5 a viac izbový byt | Matúškova | 127.07 m²
Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 5 izbový byt s dvama balkónmi a jedinečným výhľadom v novom p
729,900 € 5744 €/m²
2 izbový byt | Eisnerova | 63.42 m²
EXKLUZÍVNE! Predaj novostavba 2 izbový byt s balkónom 61 m2 + parkovacie státie v projekte ALTU
255,000 € 4021 €/m²
2 izbový byt | Kazanská | 55 m²
Ponúkame na predaj 2 izbový byt s garážovým státím v podzemnej garáži v staršej novostavbe na K
210,000 € 3818 €/m²
3 izbový byt | Staré grunty | 70.3 m²
Ponúkame na predaj exkluzívny priestranný 3 izbový byt v Bratislave v mestskej časti Karlova Ve
409,900 € 5831 €/m²
3 izbový byt | Zuzany Chalupkovej | 73 m²
Ponúkame na prenájom moderný, slnečný 3 izbový byt v NOVOSTAVBE Bratislava, Petržalka – ul. Z
1,100 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Bosákova | 82 m²
Ponúkame na prenájom priestraný 3-izbový byt vo vyhľadávanej novostavbe na Bosákovej ulici, na
860 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Baničova | 41.7 m²
Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú
179,000 € 4436 €/m²
2 izbový byt | Ivanská cesta | 41 m²
750 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Agátova | 57.4 m²
RK RealityDS Vám ponúka na prenájom pekne presvetlený, zariadený dvojizbový byt s loggiou, nach
780 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | - | 56 m²
STARS REALITY prináša projekt Na Klásku, novú ponuku moderného bývania, ktoré spája kvalitnú ar
108,000 € 1929 €/m²
4 izbový byt | Vrbenského | 112 m²
Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Vám
1,790 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Košická | 57 m²
Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v Ružinove, Nivy, Košická ul. novostavba VIKTORIA. 3D virtuá
700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Svornosti | 68 m²
Butterfly-reality ponúka na prenájom 2 izb. byt s parkovacím miestom v BA II – v Podunajských B
700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Horska | 168 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v Bratislave mestská časť Nové Mesto- Krasňany, Slanec, Horska u
659,000 € 3923 €/m²
2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²
Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v prestížnom projekte ROZADOL v širšo
990 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
4 izbový byt | - | 155 m²
Ponúkame na prenájom moderný a priestranný 4-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Slnečn
1,600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Bosákova | 55 m²
Ponúkame na prenájom klimatizovaný 2 izbový byt v Petržalke na Bosákovej ulici - voľný ihneď
750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Polianky | 45 m²
Ponúkame na prenájom krásny 2 izbový slnečný klimatizovaný byt v novostavbe Čerešne v Bratislav
850 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Mezonet | Ulica Závodu Matador | 120.81 m²
Exkluzívny mezonet s panoramatickou terasou a výhľadom na Bratislavu – projekt Matador Spoločn
590,000 € 4884 €/m²
2 izbový byt | Kazanská | 59 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt v 16r bytovom dome v Podunajských Biskupiciach na Kazanskej ul.
215,000 € 3644 €/m²
4 izbový byt | Matúškova | 84.37 m²
Ponúkame Vám na predaj krásny, praktický 4 izbový byt s dvoma balkónmi v novom projekte WineHil
489,900 € 5807 €/m²
1 izbový byt | Matúškova | 34.71 m²
Ponúkame Vám na predaj skolaudovaný, praktický 1 izbový byt s balkónom v novom projekte WineHil
185,900 € 5356 €/m²
2 izbový byt | Pribinova 38 | 50.12 m²
1,450 €/mesiac 31 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.