4 izbový byt | Záhradnícka | 122 m²
1. realitná a aukčná spoločnosť, s.r.o. ponúka na predaj - exkluzívny 4 i byt v projekte Gloria
1 € 4549 €/m²
2 izbový byt | Pri vapenickom potoku | 60 m²
BYT JE PRENAJATÝ ! Ponúkame na prenájom príjemný 2-izbový byt v novostavbe s parkovacím státim
750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Tomasikova | 60 m²
BYT JE PRENAJATÝ ! Ponúkame na prenájom tichý 2-izb.byt v Koloseu na Tomašikovej ul., orien
500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Polianky | 72.17 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 3-izbový byt v projekte Čerešne v Dúbravke, ktorý je ideálnym spo
349,900 € 4848 €/m²
3 izbový byt | Polianky | 72.17 m²
349,900 € 4848 €/m²
2 izbový byt | Na Križovatkách | 72 m²
Ponúkame na prenájom 2-izbový slnečný byt, na ul. Na križovatkách (projekt Slnečný dvor) s výme
640 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Nobelova | 55.73 m²
Predstavujeme vám výnimočnú ponuku – moderný dvojizbový byt v lukratívnej novostavbe na Nobelov
259,000 € 4647 €/m²
3 izbový byt | Zdenky Schelingovej | 70.64 m²
Realitná kancelária BROTHERS Vám exkluzívne ponúka na predaj elegantný a kompletne zariadený 3-
304,900 € 4316 €/m²
1 izbový byt | 33 m²
TU reality ponúkajú na predaj: Ak hľadáte bývanie s dobrou dostupnosťou alebo nehnuteľnosť vhod
160,000 € 4848 €/m²
2 izbový byt | Betliarska | 52 m²
Na prenájom ponúkame veľmi pekný, slnečný, kompletne moderne novo zariadený 2 - izbový byt, s d
600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 55 m²
Pripravujeme do ponuky 2-izb. byt s balkónom orientovaným do vnútrobloku na ulici Pri Hrubej lú
Info v RK
3 izbový byt | Moskovská | 120 m²
Na prenájom luxusný 3 izbový byt s terasou a dvomi parkovacími státiami v garáži na Moskovskej
2,000 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Pribinova | 88.56 m²
Prenájom novostavby 3 izbového bytu v objekte EUROVEA v Starom Meste, úžitková plocha bytu je 8
1,600 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Továrenská | 61.97 m²
Realitná kancelária Maxim Real ponúka exkluzívne na predaj nadštandardný 2-izbový byt v ikonick
429,000 € 6923 €/m²
4 izbový byt | Pribinova | 138.6 m²
Realitná kancelária Nuera, exkluzívny partner developera J&T Real Estate, ponúka na predaj krás
Cena dohodou
2 izbový byt | Košická | 51.73 m²
NUERA Real Estate, exkluzívny partner developera JTRE, Vám ponúka na predaj moderné bývanie v s
350,000 € 6766 €/m²
4 izbový byt | Agátová | 131.54 m²
EXKLUZÍVNY PENTHOUSE S TERASOU OKOLO CELÉHO BYTU A VÝHĽADMI NA OKOLITÉ LESY Ponúkame na predaj
750,000 € 5702 €/m²
3 izbový byt | Pribinova | 80 m²
EXKLUZÍVNY 3-IZBOVÝ BYT V PRÉMIOVEJ REZIDENCII GANZ HOUSE – SRDCE EUROVEA CITY Realitná kance
Cena dohodou
2 izbový byt | Landererova | 56 m²
Slnečný 2-izbový byt v Panorama City s bezkonkurenčným výhľadom. Realitná kancelária Nuera Vám
1,000 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Pribinova | 98.9 m²
Realitná kancelária Nuera, ako exkluzívny partner developera J&T Real Estate, Vám ponúka na pre
Cena dohodou
4 izbový byt | Pribinova | 138.6 m²
Cena dohodou
2 izbový byt | Továrenská | 49.26 m²
Realitná kancelária Nuera Vám ponúka na predaj nadštandardný 2-izbový byt v projekte SKY PARK b
375,000 € 7613 €/m²
3 izbový byt | Pribinova | 93.1 m²
Realitná kancelária Nuera, exkluzívny partner developera J&T Real Estate, ponúka na predaj eleg
Cena dohodou
5 a viac izbový byt | Pribinova | 294.6 m²
Realitná kancelária Nuera, exkluzívny partner developera J&T Real Estate, ponúka na predaj unik
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.