BEZ PROVÍZIE! Priestranný byt 74 m2, s balkónom, predelený na dennú a nočnú časť v novostavbe na Kresánkovej

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Kresánkova | 63.35 m²

Ponúkame na prenájom atypický, zariadený, veľký, tehlový byt v novostavbe na Dlhých Dieloch, Kr

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na prenájom nadčasový 1 a pol izbový byt kúsok od Eurovei

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 51.6 m²

Ponúkame na prenájom moderný 1,5-izbový byt s balkónom v novostavbe na Prístavnej ulici 7. Byt

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

P R E D A J 1,5-izb byt v novostavbe Slnečnice mesto

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 33.8 m²

Butterfly-reality ponúka v zastúpení majitela na predaj kompletne zariadený 1,5 izbový byt na u

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

213,900 € 6328 €/m²

Novinka
Novinka

FIEBS | Nadštandardný 3 izbový byt vo vyhľadávanom projekte na Račianskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 79 m²

Realitná kancelária FIEBS ponúka na predaj nadštandardný 3-izbový byt v prestížnej novostavbe M

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

324,900 € 4113 €/m²

4-izbový byt v Záhorskej Bystrici s priestranným balkónom - NA PREDAJ

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Hodonínska | 94 m²

ČERSTVO SKOLAUDOVANÝ rezidenčný PROJEKT na okraji Bratislavy – byty Nová Záhorská. Realitná ka

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

300,900 € 3201 €/m²

Skolaudovaný 2-izbový byt v Záhorskej Bystrici NA PREDAJ

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Kunovská | 75 m²

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

184,500 € 2460 €/m²

Priestranný 1-izbový byt s veľkou loggiou v mestskej časti Bratislava – Petržalka ul. Vyšehradská.

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Vyšehradská | 51 m²

Ponúkame na prenájom pekný priestranný 1-izbový byt s veľkou loggiou v mestskej časti Bratislav

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Moderný 2-izbový byt v novostavbe NIDO s loggiou a parkovaním.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 62 m²

Ponúkame na prenájom moderný 2-izbový byt v novostavbe NIDO na Trnavská cesta. Byt má celkovú v

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Neibrs | SLNEČNICE MESTO- Príjemný 1 izb. byt s oddelenou spálňou a balkónom

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 40 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka exkluzívne na prenájom 1 izb. byt s oddelenou spálňou a balkó

Publikované: 04.08.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Neibrs | Eurovea Riverside | Prenájom luxusného 4- izbového bytu, 2x parking, 2x pivničná kobka

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 145 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka exkluzívne na prenájom luxusný 4-izbový byt s výhľadom na Dun

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,700 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

Perfektné bývanie - priestranný moderný byt s veľkorysou dispozíciou - výborná poloha blízko centra

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Košická | 149.8 m²

Predáme vo výbornej lokalite širšieho centra – Nivy – Košická ul. priestranný moderný byt s veľ

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

539,000 € 3598 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Predaj 2-izbový byt s pivničnou kobkou vrátane parkovacieho státia na ulici Staré Grunty, Bratislava – Karlova Ves.

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Staré Grunty | 70 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality ponúka exkluzívne na predaj priestranný 2-izbový slnečný byt

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

280,000 € 4000 €/m²

Prenájom priestranný 2-izbový byt na Tomášikovej ulici v Bratislave – Nové Mesto Koloseo.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova | 79 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality ponúka exkluzívne na prenájom priestranný 2-izbový byt 79 m2

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Predaj exkluzívnych bytov BA – Karlova Ves - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.8 m²

Ponúkame na predaj slnećný úplne nový 3 izbový byt s dvomi terasami v Bratislave v mestskej čas

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

444,900 € 6284 €/m²

107 m² za 314 990 € – 4-izbová Novostavba v Bratislave

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Kazanská | 103 m²

🔥 107 m² ZA 314 990 €? VEĽKÝ 4-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE, KTORÝ NEMÁ KONKURENCIU 🏡 Bývanie, k

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

314,990 € 3058 €/m²

Skolaudované - 2 izb.byt s veľkým balkónom a krásnym výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Matúškova | 53.78 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny, výborne dispozične riešený 2 izbový byt s balkónom a jedinečným

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

294,900 € 5483 €/m²

Prenájom 2 izbový byt - Bratislava - Devínska Nová Ves, M...

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Mateja Encingera | 61 m²

F-one reality Vám ponúka na prenájom svetlý 2-izbový byt situovaný v rýchlo rastúcej a perfekt

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

BYTOČ RK - nový 3-izb. byt v lokalite - Ružinov - BA-Trnavská cesta, komplex TRNKY

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 67.5 m²

Ponúkame na prenájom nový, 3-izbový byt o výmere 67 m2 + 5 m2 balkón, v tichej lokalite na Trna

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Život v centre bez kompromisov.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Jedlíkova | 109 m²

Žiť v centre Bratislavy a mať absolútny pokoj? Tento byt vám ukáže, že je to možné. Predstavte

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

540,600 € 4960 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 3 izb byt NOVOSTAVBA - BA – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.3 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny priestranný 3 izbový byt v Bratislave v mestskej časti Karlova Ve

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

424,900 € 6044 €/m²

Predaj exkluzívnych bytov BA – Karlova Ves - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.8 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

444,900 € 6284 €/m²

Predaj 4 izb byt pred kolaudáciou BA – Karlova Ves - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré grunty | 89.6 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4 izbový byt v Bratislave v mestskej časti Karlova Ves – Staré G

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

489,900 € 5468 €/m²

Predaj 4 izb byt NOVOSTAVBA - BA – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré grunty | 88.9 m²

Ponúkame na predaj 4 izb byt v novostavbe v Bratislave v mestskej časti Karlova Ves – Staré Gru

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

479,900 € 5398 €/m²

Moderný 3-izbový byt novostavba NUPPU Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské nivy | 73 m²

3-izbový byt s balkónom, novostavba NUPPU Ružinov, 75 m Ponúkame na prenájom kompletne zariad

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23053)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Upresniť hľadanie