Prenájom 2 izbový byt - Bratislava - Devínska Nová Ves, M...

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Mateja Encingera | 61 m²

F-one reality Vám ponúka na prenájom svetlý 2-izbový byt situovaný v rýchlo rastúcej a perfekt

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

BYTOČ RK - nový 3-izb. byt v lokalite - Ružinov - BA-Trnavská cesta, komplex TRNKY

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 67.5 m²

Ponúkame na prenájom nový, 3-izbový byt o výmere 67 m2 + 5 m2 balkón, v tichej lokalite na Trna

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Život v centre bez kompromisov.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Jedlíkova | 109 m²

Žiť v centre Bratislavy a mať absolútny pokoj? Tento byt vám ukáže, že je to možné. Predstavte

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

540,600 € 4960 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 3 izb byt NOVOSTAVBA - BA – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.3 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny priestranný 3 izbový byt v Bratislave v mestskej časti Karlova Ve

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

424,900 € 6044 €/m²

Predaj exkluzívnych bytov BA – Karlova Ves - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.8 m²

Ponúkame na predaj slnećný úplne nový 3 izbový byt s dvomi terasami v Bratislave v mestskej čas

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

444,900 € 6284 €/m²

Moderný 3-izbový byt novostavba NUPPU Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské nivy | 73 m²

3-izbový byt s balkónom, novostavba NUPPU Ružinov, 75 m Ponúkame na prenájom kompletne zariad

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Vlastná záhrada, novostavba – ideálny 2-izbový mezonet

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Baničova | 42 m²

STARS REALITY ponúka bývanie, ktoré spája moderný dizajn, súkromie a pokojné prostredie. Ponúka

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

184,900 € 4402 €/m²

Predaj 2-izbového bytu - Novostavba Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Baničova | 40.1 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

179,000 € 4613 €/m²

Prenájom 2 izb. byt Nobelova, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nobelova | 47 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Klimatizovaný 2 izbový byt s terasou v Eurovea Tower, 1x parkovanie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova 38 | 50.12 m²

Klimatizovaný 2-izbový byt v mrakodrape Eurovea Tower s nádherným výhľadom na Dunaj a most Apol

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

100 €/deň 2 €/deň/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Klimatizovaný 1i byt s balkónom, novostavba 2022, predzáhradka, parkovacie miesto

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Staré Grunty 40 | 35.09 m²

Ponúkame na prenájom moderne zariadený a klimatizovaný 1-izbový byt v novostavbe z r. 2022, pre

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

800 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom moderného 3-izbového bytu s balkónom v projekte Bory

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Zdenky Schelingovej | 74.89 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt s balkónom v obľúbenej lokalite Bory, na

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

1,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj exkluzívnych bytov BA – Karlova Ves - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.8 m²

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

444,900 € 6284 €/m²

Skolaudované - 4 izb. byt s veľkou predzáhradkou - Winehills

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Matúškova | 84.27 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny, praktický 4 izbový byt s veľkou predzáhradkou v novom projekte W

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

499,900 € 5932 €/m²

NA PRENÁJOM 2 IZBOVÝ BYT RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Papraďová | 70 m²

STARS REALITY ponúka na prenájom 2-izbového bytu v Ružinove – Papraďová ulica Ponúkame na pren

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom moderného 2-izbového bytu v projekte Slnečnice – Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Žltá ulica | 53 m²

BK Easy realitná kancelária ponúka na prenájom štýlový a kompletne zariadený 2-izbový byt v obľ

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

2 izbový byt s pivnicou, Ružinov, novostavba

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sputnikova | 54 m²

2-izbový byt s pivnicou v novostavbe – Projekt Sputnik, Bratislava II - Ružinov ZÁKLADNÉ INFOR

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

262,500 € 4861 €/m²

Predaj | Exkluzívne - mezonet s parkovacím miestom v rezidencii EUROVEA, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 61.5 m²

F-one reality Vám ponúka na predaj jedinečnú príležitosť vlastniť 2-izbový mezonet s výnimočnou

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

619,900 € 10080 €/m²

Predaj 2-izbového bytu s parkovaním, Ružinov- Nivy, Jégého ulica, 3D prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 58 m²

Ponúkame na predaj dobre dispozične riešený 2-izbový byt v Ružinove- Nivy Jégého ulica 3D virt

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,900 € 4998 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ 2-izb. byt Trnávka, 55m2, novostavba, tehla, parking

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vrútocká 44 | 55 m²

Hľadáte novostavbu, ktorá spája moderný dizajn, inteligentné technológie a absolútny pokoj? Ten

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,000 € 5255 €/m²

METROPOLIS- Klimatizovaný 1i byt s balkónom, parkovacie miesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 37.7 m²

KLIMATIZOVANÝ 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVACÍM MIESTOM V PROJEKTE METROPOLIS Ponúkame na p

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

300,000 € 7958 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Zdenky Schelingovej | 74.89 m²

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Lamač

1,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Klimatizovaný 2-izbový byt s balkónom, parkovanie v garáži, OC Retro

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nevädzová 6 | 63.5 m²

Ponúkame na prenájom moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt s balkónom na Nevädzovej ulici -

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova 38 | 50.12 m²

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

480,000 € 9577 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23054)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie