Priestranný 4izbový byt s veľkou terasou–Slnečnice Viladomy

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | - | 155 m²

Ponúkame na prenájom moderný a priestranný 4-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Slnečn

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom klimatizovaný 2i byt s balkónom, parkovanie

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Bosákova | 55 m²

Ponúkame na prenájom klimatizovaný 2 izbový byt v Petržalke na Bosákovej ulici - voľný ihneď

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Prenájom 2 izb apartmán s parkovaním v novostavbe – BA Dubravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Polianky | 45 m²

Ponúkame na prenájom krásny 2 izbový slnečný klimatizovaný byt v novostavbe Čerešne v Bratislav

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

850 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Exkluzívny mezonet s panoramatickou terasou a výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Petržalka

Mezonet | Ulica Závodu Matador | 120.81 m²

Exkluzívny mezonet s panoramatickou terasou a výhľadom na Bratislavu – projekt Matador Spoločn

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

590,000 € 4884 €/m²

Predaj zrekonštruovaného 2-izbového bytu, Podunajské Biskupice, Kazanská

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Kazanská | 59 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v 16r bytovom dome v Podunajských Biskupiciach na Kazanskej ul.

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

215,000 € 3644 €/m²

Skolaudované - slnečný 4 izbový byt v top lokalite - Winehills

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Matúškova | 84.37 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny, praktický 4 izbový byt s dvoma balkónmi v novom projekte WineHil

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

489,900 € 5807 €/m²

Skolaudované - praktický 1 izb.byt s balkónom v top lokalite

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Matúškova | 34.71 m²

Ponúkame Vám na predaj skolaudovaný, praktický 1 izbový byt s balkónom v novom projekte WineHil

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

185,900 € 5356 €/m²

Klimatizovaný 2 izbový byt s terasou v Eurovea Tower, 1x parkovanie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova 38 | 50.12 m²

Klimatizovaný 2-izbový byt v mrakodrape Eurovea Tower s nádherným výhľadom na Dunaj a most Apol

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,450 €/mesiac 31 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na prenájom klimatizovaný 2i byt s balkónom, parkovanie

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Bosákova | 55 m²

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Klimatizovaný 1.5-izbový byt, parkovacie miesto, novostavba

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Kadnárova 91 | 37.33 m²

Ponúkame na prenájom klimatizovaný 1,5-izbový byt, Kadnárová 91 - Rača Byt sa nachádza na 1. p

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

680 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

METROPOLIS- Klimatizovaný 1i byt s balkónom, parkovacie miesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 37.7 m²

KLIMATIZOVANÝ 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVACÍM MIESTOM V PROJEKTE METROPOLIS Ponúkame na p

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 29 €/mesiac/m²

Industriálny 2i s vysokými stropmi v srdci Downtownu

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | - | 55 m²

Betón, sklo a vertikálny priestor na najprestížnejšej adrese Bratislavy. Sú nehnuteľnosti, ktor

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Moderný 2i byt s AC a šatníkom na Metodovej – Novostavba

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | - | 37 m²

Hľadáte štýlové mestské bývanie, kde máte všetko na dosah ruky? Realitná kancelária F-one Reali

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Butterfly-reality Vám exkluzívne ponúka na prenájom priestranný 4-izbový mezonet v tichej a zelenej lokalite Slanec

Reality Bratislava-Vajnory

4 izbový byt | Horská | 145 m²

Priestranný dvojpodlažný byt – 145 m²Poschodie: 3. a 4. poschodie zo 4Orientácia: východ – zápa

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vajnory

1,690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

P R E D A J 4-izb mezonet s krbom

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Horská | 145 m²

Butterfly-reality ponúka exkluzívne v zastúpení majiteľa na predaj krásny, priestranný 4-izbový

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

1 € 0 €/m²

4-izbový byt s parkovaním a 22m2 terasa, Nivy- Jégého ul, 3D prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Jégého | 120 m²

Ponúkame na predaj priestranný dobre dispozične riešený 4-izbový byt v Ružinove- Nivy Jégého ul

Publikované: 23.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

515,000 € 4292 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ 2 izbový byt, Jégeho ulica, Bratislava Ružinov EXPIS REAL

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 46.51 m²

RK Expisreal Vám ponúka na predaj krásny 2 izbový byt + šatník. Bytový dom sa nachádza v lukra

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,500 € 6009 €/m²

Predaj moderný exkluzívne zariadený 2 izbový byt 77 m2 s dvorom, parkovaním v BA-Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Perličková | 77 m²

Moderne zariadený exkluzívny 2 izbový byt s 2 x balkónom 77 m2, pozemkom, parkovaním v tichej l

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

281,000 € 3649 €/m²

4-izbový byt 107 m², balkón, novostavba Kazanská

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Kazanská | 103 m²

Veľkometrážny 4-izbový byt (107 m²) s balkónom a klimatizáciou – Kazanská ulica, Bratislava – V

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

314,990 € 3058 €/m²

Moderný 3-izb. byt s garážovým státim v novostavbe EINPARK Residence

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zadunajská cesta | 78 m²

Ponúkame na predaj elegantný, moderne zariadený 3-izbový byt v novostavbe EINPARK Residence. Na

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

455,000 € 5833 €/m²

REZERVOVANE Nový Ružinov: Moderné bývanie a parkovanie bez starostí

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 56.45 m²

MARLICK PROPERTY vám dáva do ponuky moderný 2i apartmán v obľúbenom Novom Ružinove – Bývanie v

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,990 € 4429 €/m²

Skolaudované - krásny 3 izb. byt s veľkým balkónom v lukratívnej lokalite

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Matúškova | 73 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny, praktický 3 izbový byt s balkónom v novom projekte WineHills na

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

395,900 € 5423 €/m²

3 izbový byt na prenájom s parkovaním, Novostavba Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupkovej | 73 m²

Ponúkame na prenájom moderný, slnečný 3 izbový byt v NOVOSTAVBE Bratislava, Petržalka – ul. Z

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,100 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Krásny 2i byt v Novostavbe Kadnárová

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | - | 57 m²

Ponúkame na prenájom príjemný a prakticky riešený 2-izbový byt s parkovacím miestom, situovaný

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

820 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23053)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Upresniť hľadanie