HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

2 izbový byt | 50 m²

Pre klienta hľadáme 1 až 2 izbový byt v bytovke s výťahom, alebo max do druhého poschodia v Rim

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

80,000 € 1600 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

2 izbový byt | 60 m²

Pre klientov hľadáme 2-izbový byt v Rimavskej Sobote. Na stave nezáleží. Preferujeme lokalitu s

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

2 izbový byt | 55 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 2-izbový byt v meste Rimavská Sobota v pôvodnom stave alebo po č

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

75,000 € 1364 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8512)
Rodinné domy na predaj (23085)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Upresniť hľadanie