DOBRÉ REALITY ponúkajú na predaj 1-izbový byt v Rimavskej Sobote

Reality Rimavská Sobota

1 izbový byt | Ludvika Svobodu | 37 m²

Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt v dobrej lokalite sídliska Západ v meste Rimavská Sobota. B

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

48,990 € 1324 €/m²

ZAUJÍMAVÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ!!!

Reality Bystrá

Apartmán | Tále | 261 m²

ZVAŽUJETE INVESTÍCIU, ALEBO VLASTNÚ REKREÁCIU PRE VÁS A VAŠICH BLÍZKYCH? DOBRÉ REALITY - silná

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bystrá

560,000 € 2146 €/m²

Novinka
Novinka

Pripravujeme prenájom 3 - izbového bytu v Lučenci na Vajanského ulici.

Reality Lučenec

3 izbový byt | Vajanského | 73 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 - izbového bytu v Lučenci na ulici Vajanského. Byt pozostáva zo vstu

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Lučenec

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM: VEĽKÝ 3 IZBOVÝ BYT S TERASAMI A GARÁŽOU, BELVEDER

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Nad Plážou | 86.19 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná spoločnosť, certifikovaná maklérka Marcela Pokorná exk

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PREDAJ: 2i apartmán s balkónom; 49 m2; Horec-Donovaly; cena v RK

Reality Donovaly

Apartmán | Horec | 45.38 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj 2-izbový apartmán o výmere 45,38 m2 s balkónom 3,

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

154,500 € 3405 €/m²

Na predaj pekný 1 izb.byt s balkónom

Reality Zvolen

1 izbový byt | Gen.Svobodu | 30 m²

V peknej lokalite plnej zelene ponúkame na predaj 1 izbový byt s balkónom o výmere 30 m2.Byt s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

Na predaj pekný veľký 2 izb.byt s balkónom v kľudnom prostredí

Reality Zvolen

2 izbový byt | Záhonok | 64 m²

S pekným výhľadom v peknej lokalite v blízkosti Zvolenskej priehrady ponúkame na predaj pekný

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

V pôvodnom stave 4,5izbový byt v Žarnovici o výmere 78,5m2

Reality Žarnovica

4 izbový byt | Fraňa Krála | 78.5 m²

Salea Váš partner v realitách ponúka 4-izbový byt na 2poschodi z 3, ideálne na kompletnú r

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žarnovica

125,000 € 1592 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Veľký 3,5i byt 89 m², Balkón, parking, pokoj,Zvolen Sekier

Reality Zvolen

3 izbový byt | Bazovského | 89 m²

3,5-izbový byt 89,8 m² , Veľký priestor, nový balkón a parkovanie bez stresu , Zvolen – S

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

159,997 € 1798 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predáme útulný bezbariérový 2 izb.byt za cenu 1 izb. len 10 min.peši od centra

Reality Zvolen

2 izbový byt | Balkán | 49 m²

Ponúkame na predaj čiastočne prerobený ale naozaj vo veľmi dobrom obývateľnom stave bezbariéro

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

Predám 1,5 izbový byt v centre - nová cena

Reality Zvolen

1 izbový byt | Námestie SNP | 37.1 m²

Priamo na Námestí SNP ponúkam na predaj rekonštruovaný 1,5 izbový byt o výmere 37,1 m2. Nehnute

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

131,900 € 3555 €/m²

Prenajom 1 izbový veľky byt v RD, Rudlovská cesta, Banska Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Rudlovská cesta | 50 m²

Ponúkame na prenájom slnečný veľký 1 izbový byt - 50m2, v RD na Rudlovskej ceste, Banska Bystri

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

NOVOSTAVBA: 2i podkrovný byt s terasou; Malachov-Medvedica; 179.000 €

Reality Malachov

2 izbový byt | Malachov | 57 m²

ADRIREAL v zastúpení majiteľa Vám ponúka na predaj veľkorysý priestranný podkrovný 2-izbový byt

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Malachov

179,000 € 3140 €/m²

3-izbový byt Zvolen | 81 m², balkón, dve komory, zariadený

Reality Zvolen

3 izbový byt | - | 83 m²

3-izbový byt 81 m² pri centre Zvolena | komplet zariadený, 2x komora, balkón ID 547 Igo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

173,998 € 2096 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3+1 tehlový byt 82m2 s balkónom pri BB

Reality Harmanec

3 izbový byt | - | 82 m²

Veľký 3+1 byt Harmanec | viac priestoru za menej peňazí. Byt Harmanec pri Banskej Bystrici

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Harmanec

118,500 € 1445 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ: 2-izbový byt s balkónom – Valaská, Hronská ulica

Reality Valaská

2 izbový byt | Hronská | 57 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt s výborným potenciálom, nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokoj

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Valaská

82,000 € 1439 €/m²

Garsonka na predaj

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | - | 20 m²

Salea váš partner v realitách, ponúka na predaj garsónku s čiastočným zariadením (TV, chladničk

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

28,000 € 1400 €/m²

Výnimočná ponuka: štyri 2 izb.byty v 1 tehlovom dome, Revúca

Reality Revúca

2 izbový byt | 1.mája | 59 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj AKO CELOK

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Revúca

176,000 € 2983 €/m²

Na prenájom 3- izbový byt v centre Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Námestie Štefana Moyzesa | 68 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na prenájom štýlový 3-izbový byt v srdci Banskej Bystrice

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

890 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Reality Revúca

2 izbový byt | 1.mája | 59 m²

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Revúca

176,000 € 2983 €/m²

Rezervované. 1-izbový byt 38m2, Zvolen Západ | klíma, internet

Reality Zvolen

1 izbový byt | Kremnická | 38 m²

Rezervované. Prenájom 1-izbového bytu 38 m² | nová rekonštrukcia, klíma, internet a TV v ce

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

520 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom 4i byt-apartmán v RD, Rudlovská cesta, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Rudlovská cesta | 150 m²

Ponúkame na prenájom krásny mezonetový veľký byt - 150m2, náskok od centra mesta Rudlovská c

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

900 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Investícia alebo víkendový byt v srdci Horehronia

Reality Pohorelá

2 izbový byt | - | 60 m²

Realitná kancelária Nové bývanie Vám ponúka na predaj krásne zrekonštruovaný 2-izbový byt s vým

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pohorelá

79,000 € 1317 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ! 4 izbový byt v novostavbe s veľkou terasou a s parkovaním

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Pieninská | 120 m²

Spoločnosť Solídne bývanie Vám vo výhradom zastúpení majiteľa predstavuje lukratívny priestrann

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30322)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23081)
Upresniť hľadanie