PRENÁJOM / priestranný 1,5i byt BB / FONČORDA / PARKOVANIE

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Mládežnícka | 45 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 1,5 izbový byt v časti mesta Banská Bystrica, časť Fončorda -

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

450 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

CENTRUM / 3i byt BB / JESENSKÝ VŔŠOK / 2x LOGGIA / 114 m2 / PARKOVANIE

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Komenského | 114 m²

JESENSKÝ VŔŠOK, NOVOSTAVBA Ponúkame na PREDAJ 3 izbový byt vo výbornej a vyhľadávanej lokalite

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

346,000 € 3035 €/m²

KÚPA 2 izbový byt Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadám 2 izbový byt pre konkrétneho klienta vo Zvolene. Platba v hotovosti. Kritériá: - lokalit

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

Cena na vyžiadanie

HĽADÁME SÚRNE 2 izbový byt, v meste Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | nezadaná | 58 m²

Súrna kúpa 2izbový byt v meste BB. Na lokalite nezáleží. Stav a cena - všetko závisí od ponuky

Publikované: 27.11.2021 Aktualizované: 24.03.2023
Byty na kúpa Banská Bystrica

150,000 € 2586 €/m²

REKONŠTRUKCIA / TEHLOVÝ 4i byt BB / RADVAŇ / 100 m2 / LOGGIA

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Podháj | 100 m²

Ponúkame na predaj PRIESTRANNÝ TEHLOVÝ 4 izbový byt v časti mesta Banská Bystrica, časť RADVAŇ

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

255,000 € 2550 €/m²

KÚPA 1 izbový byt Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadám 1 izbový byt pre konkrétneho klienta vo Zvolene. Platba v hotovosti. Kritériá: - lokalit

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

Cena na vyžiadanie

MEZONET / PRIAME CENTRUM / 2i byt / 67 m2 / F. Švantnera

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | F. Švantnera | 67 m²

Ponúkame na prenájom KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 2 izbový byt v centre mesta Banská Bystrica, CEN

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

730 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

CENTRUM / 3i byt BB / BAKOSSOVA / ZARIADENIE / BALKÓN

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Bakossova | 65 m²

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite mesta Banská Bystric

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 31.01.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

2 izbový byt Zvolen Sekier

Reality Zvolen

2 izbový byt | Nezadaná | 64.89 m²

Predaj 2 izbového bytu bez balkóna na sídlisku Sekier vo Zvolene. Byt o rozlohe 64,89 m2 sa nac

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Zvolen

100,000 € 1541 €/m²

PRIAME CENTRUM BB / 1,5i byt BB / REKONŠTRUKCIA /

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | F. Švantnera | 30 m²

Ponúkame na prenájom KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ menší 2 izbový byt v centre mesta Banská Bystric

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

590 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Komenského | 114 m²

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

346,000 € 3035 €/m²

HĽADÁME SÚRNE 1 izbový byt, v meste Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | nezadaná | 32 m²

Súrna kúpa 1 izbový byt v meste BB. Na lokalite nezáleží. Stav a cena - všetko závisí od ponuk

Publikované: 27.11.2021 Aktualizované: 07.10.2025
Byty na kúpa Banská Bystrica

120,000 € 3750 €/m²

KÚPA 1 alebo 2 alebo 3 izbový byt SÍDLISKO SNP, UHLISKO, BANSKÁ BYSTRICA, pôvodný stav

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Sídlisko SNP | 60 m²

Súrna kúpa 1 alebo 2 izbový byt, Sídlisko SNP, UHLISKO, Banská Bystrica. Stav a cena - všetko

Publikované: 20.03.2021 Aktualizované: 07.10.2025
Byty na kúpa Banská Bystrica

185,000 € 3083 €/m²

PRIAME CENTRUM BB / BALKÓN / 1,5i byt BB / REKONŠTRUKCIA /

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | F. Švantnera | 31 m²

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

590 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

na predaj 4 izbový byt s pekným výhľadom v Sásovej

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Kráľovoholská | 83.5 m²

Realitná kancelária SEVOReal, s.r.o. ponúka IBA U NÁS na predaj 4 izbový byt s KRÁSNYM VÝHĽADOM

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

210,000 € 2515 €/m²

Na predaj moderné, zrekonštruované 1-izbové byty s balkónom na ulici V. V. Majakovského v Lučenci

Reality Lučenec

1 izbový byt | Ulica V. V. Majakovského | 38 m²

Ponúkame na predaj moderné, zrekonštruované 1-izbové byty s balkónom na ulici V. V. Majakovskéh

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Lučenec

78,000 € 2053 €/m²

Na predaj moderné, zrekonštruované 3-izbové byty s balkónmi na ulici V. V. Majakovského v Lučenci

Reality Lučenec

3 izbový byt | Ulica V. V. Majakovského | 81 m²

Ponúkame na predaj moderné, zrekonštruované 3-izbové byty s balkónmi na ulici V. V. Majakovskéh

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Lučenec

174,000 € 2148 €/m²

Na predaj moderné, zrekonštruované 2-izbové byty s balkónom na ulici V. V. Majakovského v Lučenci

Reality Lučenec

2 izbový byt | Ulica V. V. Majakovského | 56 m²

Ponúkame na predaj moderné, zrekonštruované 2-izbové byty s balkónom na ulici V. V. Majakovskéh

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Lučenec

89,500 € 1598 €/m²

Reality Lučenec

2 izbový byt | Ulica V. V. Majakovského | 56 m²

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Lučenec

89,500 € 1598 €/m²

Na predaj holoboty 1,2,3-izbové byty s balkónmi na ulici V. V. Majakovského v Lučenci

Reality Lučenec

1 izbový byt | Ulica V. V. Majakovského | 34 m²

Ponúkame na predaj holoboty 1,2,3-izbové byty s balkónmi na ulici V. V. Majakovského v Lučenci.

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Lučenec

73,000 € 2147 €/m²

JT Real ponúka na prenájom priestranný 4-izbový mezonetový byt v blízkosti centra Banskej Bystrice na Rudlovskej ceste.

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Rudlovská cesta | 150 m²

JT real ponúka na prenájom svetlý a veľkorysý 4-izbový mezonetový byt s rozlohou 150 m², ktorý

Publikované: 30.04.2021 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

900 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ : TOP PONUKA: Luxusná 1-izbová kompletka po rekonštrukcii | Radvaň | Nízke náklady

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Nám. Ľ. Štúra | 39 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj exkluzívny, moderne zrekonštruovaný byt s výmerou 39 m², situovan

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

155,000 € 3974 €/m²

PREDAJ: zrekonštruovaný 3-izbový byt s lodžiou – Žiar nad Hronom, ul. Janka Kráľa

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | J. Kráľa | 70 m²

Hľadáte hotové bývanie v Žiari nad Hronom, kde sa stačí len nasťahovať? Exkluzívne ponúkame na

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

134,700 € 1924 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Kompletne zariadený priestor v BB – Majer s okamžitým výnosom

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Majerská cesta | 29 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá bude od prvého dňa zarábať a zároveň predstavuje jednu z najvýhodn

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

86,000 € 2966 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23054)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie