RENATAS - 2IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE ISTRICA

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | x | 49 m²

RENATAS - ponúka na postúpenie 2 - izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej časti Bánskej Bys

Publikované: 25.09.2024 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

158,980 € 2653 €/m²

RENATAS - 4 IZBOVÝ BYT V APARTMÁNOVOM DOME

Reality Čierny Balog

4 izbový byt | Bexeľ | 78.64 m²

Renatas ponúka na predaj štýlový 4 izbový byt v apartmánovom dome. Tento moderný apartmán Vás n

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Čierny Balog

169,000 € 2149 €/m²

RENATAS - 4 IZBOVÝ APARTMÁN POD SVAHOM NA PREDAJ

Reality Brezno

Apartmán | Čierny Balog | 78.64 m²

RENATAS ponúkaj 4 izbový apartmán na predaj, priamo pod lyžiarskym svahom, len 20km od Mýta pod

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Brezno

180,793 € 2299 €/m²

Zvolen, mesto – priestranný 3-izbový byt, 90 m2 - predaj

Reality Zvolen

3 izbový byt | Sokolská | 80 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 3-izbový byt v širšom centre mesta Zvolen

Publikované: 27.03.2023 Aktualizované: 27.03.2023
Byty na predaj Zvolen

150,000 € 1875 €/m²

Zvolen, centrum mesta – ul. Masaryka – exkluzívny veľký 2-izbový byt, 81 m2

Reality Zvolen

2 izbový byt | T. G. Masaryka | 81 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny, priestranný, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadáva

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Zvolen

185,000 € 2284 €/m²

Zvolen, Bystrický rad – slnečný 2-izbový byt v centre mesta, 60 m2 – predaj

Reality Zvolen

2 izbový byt | 60 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v centre mesta Zvolen, na 4. poschodí bytového domu, ul. Bystri

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Zvolen

130,000 € 2167 €/m²

REZERVOVANÉ - Zvolen, centrum mesta – 2-izbový byt s balkónom, 56 m2 – predaj

Reality Zvolen

2 izbový byt | Ľ. Štúra | 56 m²

REZERVOVANÉ - Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj zrekonštruovaný 2-izbový byt s francúzs

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Zvolen

149,500 € 2670 €/m²

REZERVOVANÉ - Zvolen, Sekier – priestranný 2-izbový byt s balkónom, výmera 64 m2 – predaj

Reality Zvolen

2 izbový byt | Marš. Malinovského | 64 m²

REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj priestranný dvojizbový byt s balkónom a pekný výhľadom na zele

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Zvolen

120,000 € 1875 €/m²

REZERVOVANÉ - Zvolen, Záhonok – 2-izbový s balkónom, 64 m2 – predaj

Reality Zvolen

2 izbový byt | Nezadaná | 64 m²

REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt s balkónom (prerobený n

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Zvolen

118,000 € 1844 €/m²

Zvolen, centrum mesta 1-izbový byt s veľkou loggiou, výmera 29 m2 – predaj

Reality Zvolen

1 izbový byt | V. P. Tótha | 28.7 m²

Ponúkame na predaj menší čiastočne zrekonštruovaný jednoizbový byt v centre mesta Zvolen s veľk

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

Zvolen, mesto – zrekonštruovaný 1-izb. byt s vlastným parkovacím miestom, 31 m2 – predaj

Reality Zvolen

1 izbový byt | Kuzmányho nábrežie | 31 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný jednoizbový byt v širšom centre mesta Zvolen, ul.

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Byty na predaj Zvolen

128,000 € 4129 €/m²

Zvolen, centrum mesta – 2-izbový byt v rekonštrukcii, 55 m2 - predaj

Reality Zvolen

2 izbový byt | J. C. Hronského | 55 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový tehlový byt v centre mesta Zvolen, na druhom podlaží murovaného byt

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Zvolen

137,000 € 2491 €/m²

REZERVOVANÉ - Zvolen, Sekier – 1-izbový zrekonštruovaný byt, výmera 39,5 m2

Reality Zvolen

1 izbový byt | Okružná | 39 m²

REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj priestranný zrekonštruovaný 1-izbový byt o celkovej výmere 39,

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Zvolen

92,000 € 2359 €/m²

Zvolen, Sekier – priestranný 3-izbový byt 90 m2 + 4 miesta na parkovanie, altánok – predaj

Reality Zvolen

3 izbový byt | M. Bazovského | 81 m²

Ponúkame na predaj priestranný, čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s prístreškom na parkova

Publikované: 06.02.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Zvolen

149,000 € 1840 €/m²

Zvolen, ul. Hodžu – nadštandardný 3-izbový byt (117 m2) s terasou a garážou – prenájom

Reality Zvolen

3 izbový byt | M. M. Hodžu | 117 m²

Ponúkame na prenájom nadštandardný 3-izbový byt s terasou v centre mesta Zvolen, s výmerou 117

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

1,070 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Zvolen, mesto – 2-izbový byt – spoluvlastnícky podiel, výmera 58 m2 – predaj

Reality Zvolen

2 izbový byt | E. M. Šoltésovej | 52 m²

Ponúkame na predaj spoluvlastnícky podiel v ½-ici v pomere k celku z 2-izbového bytu v širšo

Publikované: 27.10.2021 Aktualizované: 03.04.2025
Byty na predaj Zvolen

32,000 € 615 €/m²

REZERVOVANÉ - Ban. Bystrica, Radvaň – priestranný 3-izbový byt so 4 loggiami, výmera 76,3 m2

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Sládkovičova | 76 m²

REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj priestranný, zrekonštruovaný trojizbový byt so štyrmi loggiami

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

175,000 € 2303 €/m²

REZERVOVANÉ - Zvolen, centrum mesta - Nám. Slobody – 2-izbový byt, - 51,45 m2 – predaj

Reality Zvolen

2 izbový byt | Námestie Slobody | 52 m²

REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt v centre mesta Zvolen,

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Zvolen

139,000 € 2673 €/m²

3-izbový byt typ U – Karpatská, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Karpatská | 72.64 m²

Hľadáte bývanie s krásnym výhľadom a dostatkom svetla? Tento 3-izbový byt typu U na ulici Karpa

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

182,000 € 2506 €/m²

Predaj 3izbový byt v Sásovej, Banská Bystrica.

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 74 m²

XEMAR (robert.hrasko@xemar.sk alebo 0903966776). Realitná spoločnosť, ktorá je lídrom na trhu s

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

185,000 € 2500 €/m²

Veľkorysý 3 a pol izbový byt, Fončorda

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Trieda Hradca Králové | 82 m²

Na predaj priestranný a slnečný 3 a pol izbový byt na ulici Trieda Hradca Králové (THK) v Bansk

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

194,800 € 2376 €/m²

Krásne bývanie v 3-izbovom byte s altánkom a veľkou záhradou 318 m2

Reality Mýto pod Ďumbierom

3 izbový byt | 91.24 m²

Ponúkame Vám na predaj tento pekný, priestranný, kompletne a kvalitne zrekonštruovaný 3-izbový

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 15.01.2026
Byty na predaj Mýto pod Ďumbierom

Cena dohodou

Predaj kompletne zrekonštruovaného 3i bytu v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Pieninská | 73 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3i byt v Banskej Bystrici v mestskej časti Sásová. Byt prešiel k

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

198,000 € 2712 €/m²

REZERVOVANÉ 1izbový byt + loggia Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Nezadaná | 28 m²

REZERVOVANÉ!!!! AstonReal ponúka v zastúpení majiteľa na predaj krásny, slnečný 1izbový byt. Na

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23054)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie