SVOBODA & WILLIAMS | Štýlový mezonet v prestížnom projekte s wellnessom a športovým zázemím v Nízkych Tatrách

Reality Bystrá

1 izbový byt | 58 m²

Mezonetový 1-izbový apartmán v nadštandardnom vyhotovení s balkónom v srdci Nízkych Tatier, v p

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Byty na predaj Bystrá

254,300 € 4384 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 111684 | 3-izbový byt s terasou v novom komornom projekte v Donovaloch pri Nízkych Tatrách

Reality Donovaly

3 izbový byt | 65.18 m²

V novom komornom projekte v Donovaloch pri Nízkych Tatrách je situovaný tento 3-izbový byt s te

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na predaj Donovaly

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 111683 | 3-izbový byt s terasou v komornom projekte v Donovaloch pri Nízkych Tatrách

Reality Donovaly

3 izbový byt | 79.23 m²

V komornom projekte v Donovaloch pri Nízkych Tatrách vám ponúkame tento 3-izbový byt s terasou.

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na predaj Donovaly

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 110947 | Kompletne zariadený apartmán s balkónom v prestížnom rezorte Nízkych Tatier

Reality Bystrá

1 izbový byt | 42 m²

Kompletne zariadený apartmán v nadštandardnom vyhotovení s balkónom v srdci Nízkych Tatier, v n

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Byty na predaj Bystrá

201,000 € 4786 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 111676 | 2-izbový byt v v novom komornom projekte v Donovaloch

Reality Donovaly

2 izbový byt | 61.5 m²

V novom komornom projekte v Donovaloch je situovaný tento 2-izbový byt. Projekt pozostáva z päť

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na predaj Donovaly

Info v RK

Banská Bystrica, Uhlisko, Centrum 3 izbový tehlový byt

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 9. mája | 69.6 m²

3-izbový tehlový byt, Banská Bystrica širšie Centrum, v obľúbenej lokalite Uhlisko, na ulici 9.

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

185,400 € 2664 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj,4-izb.byt v meste Poltár - Fučíkova ulica

Reality Poltár

4 izbový byt | Fučíkova | 87 m²

Predaj 4-izbového bytu s balkónom v meste Poltár – Fučíkova ulica Ponúkame na predaj priestran

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poltár

77,500 € 891 €/m²

Bez maklérov predám obrovský byt v lokalite Hriňová ID 105610

Reality Hriňová

3 izbový byt | Školská 1572 | 78 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Hriňová

140,000 € 1795 €/m²

Bez maklérov predám APARTMAN byt v lokalite Donovaly ID 105668

Reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 58 m²

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Donovaly

210,000 € 3621 €/m²

Bez maklérov predám slnečný byt v lokalite Donovaly ID 105571

Reality Donovaly

2 izbový byt | 49 m²

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Donovaly

153,000 € 3122 €/m²

Hriňová – moderné bývanie v rezidencii MADONE

Reality Hriňová

4 izbový byt | Školská | 100 m²

Ponúkame na predaj byty v novopostavenej polyfunkčnej rezidencii Madone v meste Hriňová, s gara

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Hriňová

Info v RK

Hriňová – moderné bývanie v rezidencii MADONE

Reality Hriňová

3 izbový byt | Školská | 70 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Hriňová

Info v RK

Hriňová – moderné bývanie v rezidencii MADONE

Reality Hriňová

2 izbový byt | Školská | 50 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Hriňová

Info v RK

Štýlový apartmán v Dievčenskej Škole, Štiavnické Bane

Reality Banská Štiavnica

1 izbový byt | 60 m²

Ponúkame Vám na predaj mezonetový apartmán, ktorý je tvorený open koncept priestorom. Nehnuteľn

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

149,900 € 2498 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Váš rodinný apartmán na Donovaloch: Luxus a zážitky priamo pod oknami

Reality Donovaly

3 izbový byt | 80 m²

Doprajte svojej rodine prestížny 3-izbový apartmán v ikonickom komplexe Residence. Tento priest

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

240,000 € 3000 €/m²

člen NARKS

2 - izbový byt Banská Bystrica - Sásová

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 63 m²

2-izbový byt so zmenenou dispozíciou – Sásová, BB Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

Velkometrážny 2 izb. byt na predaj

Reality Krupina

2 izbový byt | Tehelná | 72 m²

Predaj: Priestranný 2-izbový byt (71 m²) s NÁDHERNOU Predzáhradkou v Krupine! Hľadáte ideálne b

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na predaj Krupina

99,900 € 1388 €/m²

REZERVOVANÝ- Kompletne zrekonštruovaný slnečný 4-izbový byt – Zvolen Západ

Reality Zvolen

4 izbový byt | Pražská | 73.72 m²

Na predaj: Kompletné zrekonštruovaný 4-izbový byt – Zvolen Západ, ul. Pražská Hľadáte ideálny

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Zvolen

199,000 € 2699 €/m²

PRENÁJOM : krásna novostavba plne zariadená v centre mesta Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Československej armády | 73 m²

TARGETreal Vám ponúka do prenájmu dvojizbový byt v centre mesta Banská Bystrica. Byt sa nachád

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

VYMEŇ STARÝ byt za NOVÝ - predaj posledných 1-izbových bytov - MAJAKOVSKÉHO REZIDENCE

Reality Lučenec

1 izbový byt | V.V.Majakovského | 39 m²

TARGETreal Vám ponúka na predaj priestranné a svetlé posledné tri jednoizbové byty v Bytovom do

Publikované: 15.04.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Lučenec

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ : veľmi pekný 3 izbový byt po rekonštrukcii v Rudlovej

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Beskydská | 69.3 m²

TARGETreal Vám vo výhradnom zastúpení ponúka pekný troj-izbový byt v Banskej Bystrici, časť Rud

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

198,000 € 2857 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TARGETreal | REZERVOVANE - NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT V BANSKEJ BYSTRICI – Radvaň

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Bernolákova | 72 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt v Banskej Bystrici o výmere 72 m², ktorý p

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

175,000 € 2431 €/m²

Na predaj, Novostavba, 2-izbový byt, Lučenec, MAJAKOVSKÉHO REZIDENCE, TARGETreal

Reality Lučenec

2 izbový byt | V. V. Majkovského | 56 m²

TARGETreal Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojizbové byty v Bytovom dome Majakovského Residenc

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Byty na predaj Lučenec

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj, Novostavba, 3 izbový byt, Lučenec, MAJAKOVSKÉHO REZIDENCE, TARGETreal

Reality Lučenec

3 izbový byt | V. V. Majkovského | 94 m²

TARGETreal Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbové byty v Bytovom dome Majakovského Residence,

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 10.12.2025
Byty na predaj Lučenec

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Rodinné domy na predaj (23053)
Upresniť hľadanie